فهرست این مقاله

آینه لامپ دار

تولید انواع آینه لامپ دار در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                              0912823524202188621912

 

آینه لامپ دار

 

آینه لامپ دار

در چند سال گذشته آینه های دکوراتیو در طرح های بسیار متنوعی تولید شده است به طوری که برای هر قسمتی از ساختمان آینه ویژه ای وجود دارد ، یکی از جدیدترین و مدرن ترین آینه های دکوراتیو که حاشیه دور آینه با استفاده از لامپ های کم مصرف اما با ظاهر لامپ های پر مصرف پوشش داده می شود و با نام آینه لامپ دار شاخته شد است را بررسی خواهیم کرد .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های دکوراتیو در ایران فعالیت خود را از سال 1382 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 1000 طرح مختلف آینه دکوراتیو از جمله آینه لامپ دار را تولید کرده است برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید آینه لامپ دار به گونه ای است که ابتدا یک آینه ابعاد مورد نظر توسط دستگاه CNC برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه مستر به فاصله ی هر 10 سانتی متر سوراخ خواهد شد در نهایت هم لامپ های تزیینی داخل سوراخ های تعبیه شده جاگذاری می شود .

 

آینه لامپ دار – کریستال

به طور کلی آینه های شفاف به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است و بهترین انتخاب جهت تولید آینه های لامپ دار محسوب می شود ، الیته آینه سوپر کلیر نیز دارای شفافیت مناسبی می باشد .

 

آینه لامپ دار – رنگی

با توجه به اینکه آینه های رنگی خاص مانند آینه دودی ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز در صنایع شیشه و آینه کولیوند تولید شده است می توان از آن ها برای تولید آینه لامپ دار استفاده کرد به طور مثال در ساختمانی که رنگ سفید به عنوان رنگ اصلی در نظر گرفته شده است باید از آینه های دودی رنگ استفاده کرد .

 

آینه لامپ دار – سه بعدی

برای تولید آینه های سه بعدی ابتدا یک آینه با ابعاد استاندارد در نظر گرفته شده سپس تعدادی آینه ابزار خورده با طول آینه اصلی و عرض 10 سانتی متر به صورت مورب به آینه اصلی چسبیده می شود به طور که آینه تصاویر را به صورت سه بعدی منعکس می کند .

 

آینه لامپ دار – قدی

آینه های قدی متداول ترین نوع آینه در ساختمان های مسکونی محسوب می شود که در طراحی دکوراسیون اتاق خواب ها تاثیر بسار زیادی دارد به همین دلیل چنانچه از آینه های لامپ دار جهت تولید آینه ثدی استفاده شود به مراتب فضای داخلی اتاق خواب زیباتر به نظر می رسد ضمنا نور لامپ ها موجب سهولت در آراستگی خواهد شد .

 

آینه لامپ دار – آرایشی

مهم ترین کاربرد آینه های لامپ دار در میکاپ و سالن های آرایشی می باشد به طوری که با استفاده از این نوع آینه ها میکاپ بسیار لذت بخش خواهد بود و در واقع با سهولت بسیار بیشتری این امر صورت می گیرد چرا که نور لامپ ها کمک شایانی به آرایشگر خواهد کرد .

 

آینه لامپ دار – لمسی

طرح جدیدی از آینه های لامپ دار که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه لامپ ها روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت لاپ ها خاموش خواهد شد ، نحوه عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند است .

 

آینه لامپ دار – ریموتی

در این طرح با استفاده از ریموت چراغ های دور آینه روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ لامپ ها و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد ، به طور مثال با فشردن دکمه FADE رنگ های مختلف چراغ ها به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه لامپ دار – حسگر حرکتی 

جدیدترین طرح آینه های لامپی که با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه چراغ ها روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد لازم به ذکر است آینه لامپ دار حسگر حرکتی در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه لامپ دار – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های لامپ دار حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

آینه لامپ دار – صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح آینه های لامپی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

آینه لامپ دار صفحه نمایش دار در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح آینه لامپی معرفی شده است ، قیمت آینه لامپ دار صفحه نمایش دار تقریبا دو برابر آینه های لامپی ساده و طرح دار است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

آینه لامپ دار – قاب استیل

در این طرح از آینه های لامپی یک قاب استیل÷ طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه استفاده می شود به طور مثال برای ساختمانی با فضای داخلی مشکی و طوسی باید از قاب های طلایی بکار برد .

 

آینه لامپ دار – دیواری 

به طور کلی آینه های لامپی به سه دسته ی آینه های دیواری ، قدی و رومیزی تقسیم می شود که در این بین آینه دیواری کاربردی تر از سایر آینه هاست ، این نوع آینه ها با استفاده از فیتینگ اجرا می شوند .

 

آینه لامپ دار – دخترانه 

برای اتاق های دخترانه نوعی از آینه های لامپ دار طراحی شده است که شخصیت های برحسته سینمایی و هنری روی آینه حکاکی می شود ، این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

آینه لامپ دار – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منطور استفاده بهینه از فضای داخلی ، آینه های لامپ دار دو طرفه اجرا می شود بدین شکل از هر دو طرف آینه می توان استفاده کرد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، آینه های دو طرفه در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده کرد .

 

آینه لامپ دار – بزرگ نما 

در این طرح از آینه های لامپ دار یک قسمت بزرگ نما روی آینه وجود دارد که به واسطه ی آن می براحتی می توانید نسبت به آرایش ضورت خود اقدام نمایید چرا که بدین شکل تصاویر تا حدود 10 برابر بزرگتر نشان داده خواهد شد ، آینه های بزرگ نما فقط در پروژه های لوکس و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

آینه لامپ دار – متحرک 

با تولید آینه های متحرک لامپ دار دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه لامپ دار متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه لامپ دار - اینستاگرام

 

آینه لامپ دار - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان آینه لامپ دار را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت آینه لامپ دار و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه لامپ دار مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه لامپ دار در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریدارارن محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه گنبدی قدی

آینه لامپی دیواری

آینه لامپ دار گرد

آینه لامپ دار

آینه لامپ دار

آینه لامپ دار

آینه لامپ دار

آینه لامپ دار

آینه لامپ دار

آینه لامپ دار

آینه گریموری

آینه لامپ دار

آینه لامپ دار

آینه لامپ دار

آینه لامپ دار

آینه لامپ دار

آینه لامپ دار

آینه لامپ دار

آینه لامپ دار

آینه لامپ دار

آینه لامپ دار

آینه لامپ دار

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه لامپ دار در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.electricmirror.com

تیم تحریریه کولیوند