فهرست این مقاله

آینه لباس فروشی

تولید انواع آینه لباس فروشی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                0912823524202188621912

 

آینه لباس فروشی

 

آینه لباس فروشی

به طور کلی وجود آینه در هر فروشگاهی از الزامات محسوب می شود به طوری که با استفاده از یک آینه مناسب می توان تا حد زیادی به فروش محصولات کمک کرد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه لباس فروشی و آینه های قدی مدرن که به صورت یک طرف و دو طرفه تولید می شود می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه مزونی در ایران فعالیت خود را از سال 1391 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه لباس فروشی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه لباس فروشی – چراغ دار

متداول ترین طرح آینه های لباس فروشی که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه لباس فروشی – بک لایت

محبوب ترین طرح آینه های لباس فروشی که که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست شده و با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی خواهد شد .

 

آینه لباس فروشی – قاب استیل

در این طرح از آینه های لباس فروشی که یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مردن بکار برد .

 

آینه لباس فروشی – دو طرفه

در مزون های کوچک بهتر است که به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی از آینه های دو طرفه استفاده کرد بدین شکل از هر دو طرف آینه می توان بکار برد ، این نوع آینه ها اغلب دارای فریم های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه لباس فروشی – بلوتوث دار

جدیدترین طرح آینه های لباس فروشی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه لباس فروشی - اینستاگرام

 

آینه لباس فروشی - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه لباس فروشی به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه لباس فروشی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه لباس فروشی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه لباس فروشی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه لباس فروشی

آینه لباس فروشی

آینه لباس فروشی

آینه لباس فروشی

آینه لباس فروشی

آینه لباس فروشی

آینه لباس فروشی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه لباس فروشی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.ir

 

 

تیم تحریریه کولیوند