فهرست این مقاله

آینه لمسی ضد بخار

تولید انواع آینه لمسی ضد بخار در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                   ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه لمسی ضد بخار

آینه لمسی ضد بخار

آینه های لمسی جدیدترین طرح آینه های روشویی محسوب می شود که امروزه در طراحی دکوراسیون داخلی مدرن و کلاسیک استفاده می شود که در این بین آینه های لمسی ضد بخار محبوب ترین نوع آینه لمسی به شمار می رود از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه لمسی ضد بخار می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های لمسی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۳ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه لمسی ضد بخار را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید آینه لمسی ضد بخار به گونه ای است که ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت می گیرد در نهایت هم سیستم ضد بخار روی آینه پیاده سازی خواهد شد .

 

آینه لمسی ضد بخار – کریستال 

به طور کلی آینه های لمسی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال از بیشترین میزان شفافیت برخوردار می باشد ضمنا این نوع آینه ها در ضخامت های ۴ میل و ۶ میل وجود دارد .

 

آینه لمسی ضد بخار – رنگی

با توجه به تولید آینه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، طلایی ، آبی و بنفش می توان از این نوع آینه ها برای تولید آینه ضد بخار استفاده کرد به طور مثال در ساختمانی که فضای داخلی آن با رنگ سفید تزیین شده است باید از آینه دودی بکار برد .

 

آینه لمسی ضد بخار – حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های لمسی مدرن حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی آینه حکاکی کرد .

 

آینه لمسی ضد بخار – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های لمسی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید بدین شکل افراد تحت تاثیر قرار خواهند گرفت .

آینه لمسی ضد بخار در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح آینه لمسی معرفی شده است ، قیمت آینه لمسی ضد بخار صفحه نمایش دار تقریبا دو برابر آینه های لمسی ساده و طرح دار است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی شناخته شده در دنیا از این نوع آینه ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

آینه لمسی ضد بخار – پایه دار 

در این طرح یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طوری که آینه را می توان در وسط سالن نیز قرار داد ، این نوع آینه ها اغلب در سرویس بهداشتی ها با ابعاد بزرگ استفاده می شود .

 

آینه لمسی ضد بخار – قاب استیل 

در این طرح از آینه های لمسی یک قاب استیل طلایی و نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه لمسی ضد بخار – کودک 

برای سرویس بهداشتی های کودکان نوعی از آینه های ضد بخار طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانند بتمن ، سوباسا و پینیکیو روی آینه حکاکی می شود بدین شکل کودکان براحتی سرگرم خواهند شد .

 

آینه لمسی ضد بخار – دو طرفه

برای سرویس بهداشتی های کوچک بهتر است که از آینه های لمسی دو طرفه استفاده کرد بدین شکل از هر دو طرف آینه می توان بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای فریم های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه لمسی ضد بخار – دو طرفه 

در سرویس بهداشتی های بزرگ نوعی از آینه های ضد بحار استفاده می شود که از هر دو طرف آینه می توان بکار برد ، این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه لمسی ضد بخار – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های ضد بخار که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد .

 

آینه لمسی ضد بخار – متحرک 

با تولید آینه های ضد بخار متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه لمسی ضد بخار متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه لمسی ضد بخار – ۲۰۲۲ 

در این طرح از آینه های لمسی شاهد ترکیب آینه های بک لایت و هالیوودی خواهید بود به همین دلیل با نام آینه ۲۰۲۲ شناخته شده است این نوع آینه ها در کشورهای صاحصب سبک در طراحی دکوراسیون اجرا خواهد شد .

 

آینه لمسی ضد بخار

 

آینه لمسی ضد بخار - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان آینه لمسی ضد بخار را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت آینه لمسی ضد بخار و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه لمسی ضد بخار مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه لمسی ضد بخار در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه لمسی ضد بخار

آینه لمسی ضد بخار

آینه لمسی ضد بخار

آینه لمسی ضد بخار

آینه لمسی ضد بخار

آینه لمسی ضد بخار

آینه لمسی ضد بخار

آینه لمسی ضد بخار

آینه لمسی ضد بخار

آینه لمسی چراغ دار

آینه لمسی ضد بخار

آینه لمسی ضد بخار

آینه لمسی ضد بخار

آینه لمسی ضد بخار

آینه لمسی ضد بخار

آینه لمسی ضد بخار

آینه لمسی ضد بخار

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه لمسی ضد بخار در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند