فهرست این مقاله

آینه لمسی چراغ دار

تولید انواع آینه لمسی چراغ دار در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                  0912823524209214195178

 

آینه لمسی چراغ دار

 

آینه لمسی چراغ دار

آینه های دکوراتیو در طراحی دکوراسیون داخلی مدرن از جایگاه ویژه ای برخوردار است به طوری که برای هر قسمتی از ساختمان از آینه های مخصوصی استفاده می شود ، جدیدترین طرح آینه های دکوراتیو با نام آینه لمسی چراغ دار شناخته شده است از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه لمسی چراغ دار می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های لمسی در ایران فعالیت خو را از سال 1394 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه لمسی چراغ دار را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید آینه لمسی چراغ دار به گونه ای است که ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های pvc و led های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت می گیرد در نهایت هم سیستم لمسی روی آینه اجرا خواهد شد .

 

آینه لمسی چراغ دار – کریستال

به طور کلی آینه های لمسی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال از شاغفیت بیشتری برخوردار است و بهترین انتخاب جهت تولید آینه های لمسی محسوب می شود .

 

آینه لمسی چراغ دار – رنگی 

با توجهخ به تولید آینه های رنگی دودی ، برنز ، شامپاینی ، طلایی ، نقره ای و آبی می توان از این نوع آینه ها برای تولید آینه های لمسی استفاده کرد ، به طور مثال در ساختمان هایی که فضای داخلی آن با رنگ مشکی تزین شده است باید از آینه نقره ای بکار برد .

 

آینه لمسی چراغ دار – حکاکی شده 

یا استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های لمسی حکاکی یا اینگریوینگ می شود ، به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را می توان روی آینه های لمسی حکاکی کرد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه لمسی چراغ دار – ضد بخار

با توجه به ایجاد بخار ناشی از باز کردن آب گرم در حمام باید از آینه های هوشمند ضد بخار برای این قسمت از سرویس بهداشتی استفاده کرد ، ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار روی ان محو خواهد شد .

آینه لمسی چراغ دار ضد بخار در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح آینه لمسی معرفی شده است .

 

آینه لمسی چراغ دار – صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح آینه های لمسی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسییکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود ، بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه خود را پخش نمایید .

جهت سفارش آینه لمسی چراغ دار به صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت ، آینه لمسی چراغ دار صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

آینه لمسی چراغ دار – با قاب استیل 

در این طرح از آینه های لمسی یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریمدور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد ، آینه های قاب استیل در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش آینه تولید می شود به همین دلیل ابعاد اینه ها دقیق است .

 

آینه لمسی چراغ دار – آرایشگاه 

در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های لمسی قدی اجرا شده که لوگوی مجموعه روی آینه حکاکی خواهد شد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های آرایشگاه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه لمسی چراغ دار – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه لمسی چراغ دار بکار برد بدین شکل هیچگونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

آینه لمسی چراغ دار – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های لمسی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگ داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه لمسی چراغ دار – متحرک 

با تولید آینه های لمسی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، اینه های متحرک در مجله ی the best design به عنوان برترین طرح آینه های چراغ دار معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

آینه لمسی چراغ دار - اینستاگرام

 

آینه لمسی چراغ دار - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه لمسی چراغ دار به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه لمسی چراغ دار و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه لمسی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه لمسی چراغ دار در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

ساعت کاری کارخانه در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 17 و پنج شنبه ها از ساعت 8 الی 14 تعیین گردیده است لطفا در ساعات ذکر شده نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایید .

 

آینه لمسی چراغ دار

آینه لمسی چراغ دار

آینه لمسی چراغ دار

آینه لمسی چراغ دار

آینه لمسی چراغ دار

آینه لمسی چراغ دار

آینه لمسی چراغ دار

آینه لمسی چراغ دار

آینه لمسی چراغ دار

آینه لمسی چراغ دار

آینه لمسی چراغ دار

آینه لمسی چراغ دار

آینه لمسی چراغ دار

آینه لمسی چراغ دار

آینه لمسی چراغ دار

آینه لمسی چراغ دار

آینه لمسی چراغ دار

آینه لمسی چراغ دار

آینه لمسی چراغ دار

آینه لمسی چراغ دار

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه لمسی چراغ دار در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند