فهرست این مقاله

آینه لوزی

اجرای انواع آینه لوزی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                               0912823524202188621912

 

آینه لوزی طلایی

آینه لوزی

امروزه آینه کاری روی دیوار در سراسر دنیا مخاطبان بسیار زیادی را دارد به طوری که برای آینه کاری روز به روز روش های مختلفی با اشکال گوناگون در صنعت آینه ایجاد می شود ، در این مقاله قصد داریم به محبوب ترین روش آینه کاری یعنی آینه های لوزی بپردازیم .

زمانی که آینه های لوزی طبق الگوی خاصی در کنار هم قرار می گیرند جلوه منحصر بفردی را در محیط ایجاد کرده و بیننده را به شدت تحت تاثیر قرار می دهد ، با فرا گیر شدن این نوع آینه کاری طراحی دکوراسیون داخلی به سمت این روش سوق داده شده است به نحوی که طراحان دکوراسیون آینه کاری به ویژه آینه لوزی را به طور حتم به مشتری پیشنهاد می دهند .

آینه لوزی را در قسمت های مختلف یک ساختمان می توان اجرا کرد که متداول ترین آن آینه کاری روی سقف و آینه کاری ستون می باشد در این بین اجرای آینه کاری سقف به دلیل اینکه امکان افتادن آینه از روی دیوار وجود دارد سخت و زمان بر خواهد بود .

 

انواع آینه لوزی صنایع شیشه و آینه کولیوند

  • آینه های لوزی نقره ای
  • آینه های لوزی برنز
  • آینه های لوزی مسی یا شامپاینی
  • آینه های لوزی طلایی
  • آینه های لوزی بنفش
  • آینه های لوزی سبز
  • آینه های لوزی آبی

 

آینه لوزی طلایی 

با توجه به درخواست های مشتریان گرامی آینه طلایی و آینه برنز از محبوب ترین آینه های رنگی محسوب می شوند که برای تزیین دکوراسیون داخلی استفاده می شود که با ابزار تراش دور آینه لوزی نمای زیباتری در آینه به وجود می آید اما با اضافه شدن آینه آبی رنگ و شامپاینی در تولیدات صنایع شیشه و آینه کولیوند تحول چشمگیری در آینه کاری ها صورت گرفته است به طوری که تمایل به استفاده از آینه های رنگ خاص افرایش قابل توجهی داشته است .

 

آینه لوزی دودی

در بین تمامی آینه های رنگی آینه دودی یا مشکی خاص تر به نظر می رسد به طوری که کمتر کسی حتی تصور تولید این نوع آینه ها را در گذشته داشت ، برای ساختمان های که رنگ غالب بر طراحی دکوراسیون داخلی سفید می باشد آینه دودی بهترین گزینه به شمار می رود .

 

آینه لوزی برنز

برای ساختمانیی که دارای دیوارهای کرم رنگ هستند آینه برنز لوزی بهترین انتخاب جهت آینه کاری روی دیوار محسوب می شود ، آینه برنز یک پرده رنگ نسبت یه آینه های شامپاینی تیره تر می باشد با توجه به بررسی های انجام شده بیش از 60 درصد آینه های لوزی سفارش داده شده تا کنون مربوط به آینه لوزی برنز بوده است .

 

آینه لوزی مسی یا شامپاینی

رنگ آینه های مسی شباهت زیادی به آینه های برنز دارد اما آینه شامپاینی یک پرده رنگ روشن تر می باشد ، این نوع آینه های برای دیوارهایی کرم رنگ بسیار مناسب است و نمای زیبایی را در فضای داخلی ایجاد خواهد کرد .

 

آینه لوزی تراش خورده

در اغلب پروژه های آینه کاری دکوراتیو به ویژه آینه کاری لوزی از ابزار تراش برای زیباتر شدن آینه استفاده می شود ، تراش دور آینه موحب ایحاد یک نمای شبه سه بعدی هم خواهد شد که در طراحی پروژه تاثیر بسزایی دارد ، فاصله ی لبه آینه لوزی تا ابزار تراش را می توان روی 1.5 ، 2 و 3 سانتی متر تنظیم کرد البته باید یا توجه به ابعاد آینه یکی از این اعداد انتخاب گردد .

 

آینه لوزی آنتیک و نگین دار

در طرح های جدید آینه های لوزی به صورت نگین دار اجرا می شوند به عبارتی چهار طرف هر کدام از آینه های لوزی یک آینه مربعی شکل ( نگین ) قرار می گیرد و نمای بسیار زیبایی را در این نوع آینه کاری ابجاد می کند .

 

آینه لوزی مدرن

در روش آینه کاری مدرن لوزی در یک قالب مربعی یا مستطیلی شکل انجام نخواهد شد بلکه قالب کلی آینه کاری نامتقارن می باشد در واقع از آینه ها مثلثی دز چهار طرف آینه کاری جهت تکمیل کردن پروژه استفاده نمی شود .

 

آینه لوزی روی سقف

آینه کاری روی سقف اغلب در ساختمان های با فضای بزرگ اجرا می شود و به روش های مختلفی نیز می توان این نوع آینه کاری را پیاده سازی کرد اما متداول ترین آن آینه کاری لوزی رنگی می باشد .

 

آینه لوزی آنتیک

با استفاده از آینه های آنتیک یا پتینه کاری شده می توان آینه کاری لوزی را تولید و اجرا کرد ، این نوع آینه ها در رنگ های طلایی ، نقره ای و برنز وجود دارد که در این بین آینه آنتیک طلایی قیمت بیشتری دارد .

 

آینه لوزی سه بعدی

یکی از جدیدترین انواع آینه های دکوراتیو که آینه های لوزی روی ورق های PVC با ضخامت مختلف چسبیده شده سپس روی دیوار قرار خواهند گرفت ، این نوع آینه کاری با نام آینه سه بعدی نیز شناخته شده است .

 

آینه لوزی با نورپردازی مخفی

طراحان دکوراسیون داخلی پس از نصب تایل های لوزی روی دیوار از LED های رنگی متری برای نورپردازی مخفی پشت آینه استفاده می کنند به طوری که رنگ آینه با رنگ LED تطابق داشته باشد ، آینه لمسی با نور مخفی در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح آینه دکوراتیو معرفی شده است .

قیمت آینه لوزی با نورپردازی مخفی در کشورهای اروپایی نیز مانند آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

آینه لوزی با قاب استیل 

در این طرح از آینه های لوزی یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه لوزی کودک 

برای اتاق های کودکان نوعی از آینه های لوزی طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانند بتمن ، سوباسا و پینیکیو روی آینه حکاکی می شود بدین شکل کودمان براحتی سرگرم خواهند شد .

 

آینه لوزی دخترانه 

برای اتاق های دخترانه نوعی از آینه های لوزی طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی سینمایی و هنری روی آینه حکاکی می شود این نوع آینه ها در پروزه هی خاصی مورد استفاده قرار می گیرد .

 

آینه لوزی آرایشگاه 

در سالن های زیبایی و آرایشگاه های نوعی از آینه کاری لوزی اجرا شده که لوگوی مجموعه روی آینه حکاکی خواهد شد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، آینه های آرایشگاهی در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه لوزی بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های لوزی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه لوزی دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار بآینه لمسی چراغ دار بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

 

 

تفاوت آینه لوزی با آینه های مربعی

توجه داشته باشید که برخی از فعالان در زمینه آینه کاری لوزی ، آینه های مربعی شکل را با دست برش داده  آن را برعکس کرده و به شکل آینه های لوزی روی دیوار به صورت جورچین نصب خواهند کرد بدین شکل با هزینه کمتر به دلیل استفاده نکردن از دستگاه CNC برای برش آینه ها سوء استفاده خواهند کرد لذا دقت کنید که آینه لوزی باید قطر های متفاوتی داشته باشند و دارای دو قطر با ابعاد مختلف است برای برش آینه لوزی واقعی باید از دستگاه CNC جهت برش آینه ها استفاده کرد .

 

نصب آینه لوزی در صنایع شیشه و آینه کولیوند 

برای نصب آینه های لوزی در ابتدا باید با استفاده از تراز و متر لیزری روی دیوار را علامت گذاری کرد سپس با استفاده از چسب هاب دو طرفه و چسب های مخصوص آینه کاری روی دیوار از یک طرف دیوار شروع به نصب آینه لوزی روی دیوار کنیم ، توجه داشته باشید که کوچکترین جا به جایی در چسباندن آینه روی دیوار موجب خواهد شد که در انتهای کار الگوی  مورد نظر ایجاد  نشود .

برای نصب آینه لوزی روی دیوار باید از آینه های 4 میل استفاده کرد چرا که ضخامت بیشتر از 4 میل فاصله از دیوار بیشتر خواهد شد لذا نمای کار به زیبایی آینه های 4 میل نمی شود در ضمن آینه 6 میل به دلیل وزن بیشتر امکان جدا شدن از دیوار را در دراز مدت دارد .

بسیاری از مشتریان گرامی هنگام سفارش به کرات از کارشناسان ما پرسیده اند که آینه لوزی چه رنگ هایی دارد و در منزل ما آینه چه رنگی مناسب می باشد ، توجه داشته باشید که رنگ آینه با توجه به رنگ طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان انتخاب خواهد شد .

 

کاربردهای آینه لوزی صنایع شیشه و آینه کولیوند

1- آینه کاری روی دیوار اتاق مهمان نشین

2- آینه کاری روی دیوار سرویس بهداشتی

3- آینه کاری روی دیوار فروشگاه ها

4- آینه کاری تالار های میزبان عروسی

5- آینه لوزی رستوران ها 

6- آینه کاری روی دیوار فروشگاه های بزرگ و مدرن

7- آینه کاری سالن های هتل

8- آینه کاری سالن های زیبایی

9- آینه کاری میز کنسول

 

آینه لوزی - اینستاگرام

آینه لوزی - واتساپ

 

نحوه سفارش آینه کاری (آینه لوزی ) به صنایع شیشه و آینه کولیوند

شما می توانید آینه لوزی را در الگوهای مختلف و رنگ های گوناگون از طریق تماس با شماره های 02188621912  –  09128235242  –  09214195178  به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش دهید و یا از طریق مراجعه به آدرس دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند آینه لوزی مورد نظر خود را به صورت حضوری به تیم طراحی ما سفارش دهید .

 

فرآیند کاری صنایع شیشه و آینه کولیوند در تولید و نصب آینه لوزی

روند کاری صنایع شیشه و آینه کولیوند اینگونه است که ابتدا تیم فنی جهت اندازه گیری دقیق و تعیین الگوی مورد نظر شما به منزل یا محیط کاری شما خواهد آمد ، پس از اندازه گیری دقیق کار الگوهای مختلف آینه کاری با رنگ های گوناگون به شما پیشنهاد می شود و شما قادر خواهید بود با توجه به دکوراسون داخلی خود الگوی مورد نظر را انتخاب کنید ،.

در مرحله بعدی تولید آینه لوزی مورد نظر در کارگاه صنایع شیشه و آینه کولیوند شروع می شود و در نهایت پس از اینکه آینه لوزی ساخته شد تیم فنی ما مجددا جهت نصب آینه لوزی به منزل یا محیط کاری شما می آیند.

شایان ذکر است خدمات نصب آینه های لوزی صنایع شیشه و آینه کولیوند توسط تیم خبره و با تجربه در این زمینه انجام می شود و چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی ما در کمترین زمان اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

جهت مشاهده تمامی نمونه کارهای انجام شده در زمینه آینه لوزی با رنگ های گوناگون توسط صنایع شیشه و آینه کولیوند روی لینک زیر کلیک نمایید:

نمونه کارها

 

کانال تلگرامی صنایع شیشه و  آینه کولیوند جهت مشاهده نمونه کارها : koolivandcom@

آیدی صفحه اینستاگرامی صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت مشاهده نمونه کارها : koolivandcom@

 

آینه کاری

آینه لوزی

آینه لوزی

آینه لوزی

آینه لوزی

آینه لوزی

آینه لوزی

آینه لوزی

آینه لوزی

آینه لوزی

آینه لوزی

آینه لوزی

آینه لوزی

آینه لوزی

آینه لوزی

آینه لوزی

آینه لوزی

آینه لوزی

آینه لوزی

آینه لوزی

آینه لوزی

آینه لوزی

آینه لوزی

آینه لوزی

آینه لوزی

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه لوزی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

تیم تحریریه کولیوند