فهرست این مقاله

آینه لوکس

تولید انواع آینه لوکس در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                                     0912823524202188621912

 

آینه لوکس

 

آینه لوکس

استفاده از آینه هایی با طراحی خاص و مدرن در طراحی دکوراسیون داخلی تاثیر بسزایی دارد و نمای مدرن و کلاسیک را در فضای داخلی ایجاد خواهد کرد از همین رو چند سالیست که تولید آینه لوکس در کشورمان رواج پیدا کرده و خوشبختانه با استقبال مورد توجهی هم از طرف مردم و طراحان دکوراسیون مواجه شده است .

صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از انواع آینه های رنگی و همچنین مدرنترین دستگاه های تولید و طراحی آینه قدم بلندی را در این زمینه برداشته است و تا جایی که به یاری خدا با نمونه های خارجی آینه لوکس در سراسر دنیا رقابت بسیار نزدیکی همواره داشته است .

 

تولید آینه لوکس در صنایع شیشه و آینه کولیوند

البته قدم اول در تولید آینه لوکس نبوغ طراحی این نوع آینه هاست بدین شکل که ابتدا باید طرح خاصی که هر بیننده ای را تحت تاثیر قرار دهد ایجاد شود و پس از طراحی آینه با نرم افزار های مخصوص اینکار نوبن به پیاده سازی و تولید این نوع آینه های می رسد در این مرحله تیم طراحی و تولید صنایع شیشه و آینه کولیوند با توجه به طرح ترسیم شده ، آینه های رنگی را در مدل های گوناگون برش داده و در صورت نیاز تراش داده و در نهایت هم آینه های برش داده شده را طبق الگو کنار هم قرار خواهند داد .

مدل های بسیار گوناگونی را می توان جهت تولید آینه لوکس ایجاد کرد البته هنگام سفارش می توانید اگر طرح خاصی مد نظر شماست آن طرح را با کارشناسان ما در میان بگذارید که در صورت امکان تولید همان طرح مد نظر شما را تولید کنیم .

نکته قابل توجه دیگر در تولید آینه لوکس انتخاب روش تولید این نوع آینه هاست به صورتی که آینه لوکس را می توان در انواع مختلفی مانند آینه کاری روی دیوار یا آینه کنسول ایجاد کرد که در ادامه به جزییات آن خواهیم پرداخت :

 

انواع آینه لوکس در صنایع شیشه و آینه کولیوند

1- آینه کاری روی دیوار

2- آینه ونیزی

3- آینه های رنگی با طرح های گوناگون

4- آینه آنتیک

5- آینه با قاب های مدرن

6- آینه کنسول

7- آینه با نورپردازی مخفی

8- آینه پتینه

9- آینه با نورپزدازی مخفی 

 

آینه کاری لوکس

آینه کاری روی دیوار در طرح های مخنلفی توسط تیم فنی صنایع شیشه و آینه کولیوند اجرا می شود که آینه کاری نامتقارن و طرح شکسته با استفاده از آینه های طلایی و مسی با نام آینه لوکس شناخته شده هستند ، البته آینه پتینه کاری شده که با نام آینه انتیک شناخته شده هستند هم زیر مجموعه آینه لوکس قرار دارد صنایع شیشه و آینه کولیوند آینه های پتینه را در الگوهای مختلفی تولید می کند .

 

آینه لوکس دکوراتیو

آینه دکوراتیو لوکس را در سراسر دنیا با آینه های آنتیک و آینه های سه بعدی تراشدار می شناسند ، آینه های سه بعدی در دو حالت آینه های قدی و آینه های گرد در صنایع کولیوند تولید می شود ، برای تولید آینه لوکس سه بعدی به ورق PVC یا MDF نیاز داریم به طوری که چهار طرف آینه از آینه های تراش دار که به صورت مورب به آینه اصلی متصل هستند تشکیل می شود و به نوعی نمای سه بعدی ایجاد خواهد شد .

 

آینه لوکس سرویس بهداشتی 

صنایع شیشه و آینه کولیوند آینه هایی را با ابعاد استاندارد 100 * 50 و گرد با شعاع 70 را نورپردازی مخفی تولید می کند ، نمای این نوع آینه ها بسیار جذاب و لوکس به نظر می رسد و طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی را به میران قابل توجهی ارتقا خواهد داد .

 

آینه کنسول لوکس

آینه لوکس کنسول تولید شده در صنایع شیشه و آینه کولیوند در واقع میزهای کنسول چوبی و pvc است که روی آن با آینه های رنگی به صورت چین آینه کاری شده و با نام میز کنسول آینه ای هم شناخته شده است .

 

آینه لوکس سه بعدی

یکی از جدیدترین انواع آینه های تولید شده در صنایع شیشه و آینه کولیوند که با استفاده از چند عدد آینه تراش خورده تولید می شود ، آینه سه بعدی اغلب به عنوان آینه های قدی که معمولا ابعاد بزرگی دارند استفاده می شود .

 

آینه لوکس ونیزی

آینه های ونیزی نوعی از آینه های منبت کاری شده محسوب می شود که قطعات آینه طبق الگوی خاصی کنار هم قرار داده می شود فرآیند تولید این نوع آینه ها بسیار زمانبر بوده و به همین دلیل هم قیمت بیشتر نسبت به سایر آینه های لوکس دارد .

 

آینه لوکس آنتیک

یکی از خاص ترین انواع آینه های دکوراتیو که به آینه های کثیف نیز معروف است ، آینه های آنتیک در رنگ های طلایی ، برنز و نقره ای تولید می شود و اسیدکاری روی آینه نیز به روش های مختلفی صورت می گیرد .

 

آینه لوکس چراغ دار

برای تولید آینه های چراغ دار از تعدادی لامپ های کم مصرف اما با ظاهر لامپ های قدیمی استفاده می شود به طوری که دور آینه سوراخ هایی تعبیه شده است که لامپ ها داخل آن قرار داده می شود ، آینه لوکس چراغ دار بیشتر به عنوان آینه آرایشی مورد استفاده قرار می گیرد از همین رو در اغلب سالن های آرایشی از این نوع آینه ها وجود دارد .

 

آینه لوکس رنگی

با تولید آینه های رنگی خاص مانند آینه طلایی ، دودی ، شامپاینی و آبی در صنایع شیشه و آینه کولیوند می توان طراحی دکوراسیون داخلی را به میزان قابل توجهی ارتقا داد چرا که رنگ آینه با سایر رنگ های بکار رفته در فضای داخلی تطبیق داده می شود ، به طور مثال برای ساختمانی که رنگ سفید به عنوان رنگی اصلی فضای داخلی در نظر گرفته شده است باید از آینه لوکس دودی استفاده کرد .

 

آینه لوکس تراش 

در اغلب پروژه هایی که از آینه های دکوراتیو بکار برده می شود دور آینه تراش داده خواهد شد آینه های تراش را می توان در اشکال مختلف تولید کرد توجه داشته باشید که برای تولید آینه ابزار خورده گرد از دستگاه فرم زن استفاده می شود .

 

آینه لوکس با نورپردازی  

نوعی از آینه های سرویس بهداشتی که یک با ابعاد استاندارد برش داده شده سپس دور آینه با عرض 4 سانتی متر سندبلاست می شود در نهایت با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی خواهد شد .

 

آینه لوکس طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست طرح های مختلفی روی آینه های دکوراتیو به صورت مات ایجاد می شود ، برای ایجاد الگو از دستگاه کاتر پلاتر استفاده خواهد شد .

 

آینه لوکس نامتقارن

روش خاصی از آینه کاری روی دیوار که تعدادی آینه با اشکال هندسی متفاوت به صورت نامنظم روی دیوار قرار داده می شوند ، این نوع آینه کاری برای اولین بار در کشور ایتالیا و در شهر رم اجرا شد .

 

آینه لوکس هوشمند

نوع جدیدی از آینه های نورپردازی شده که به صورت لمسی روشن و خاموش می شود به طوری که با لمس کردن قسمت تعیین شده رو آینه نور مخفی آینه روشن خواهد شد ، این نوع آینه ها با نام آینه هوشمند شناخته شده است ، نحوه عملکرد لمسی آینه لوکس هوشمند دقیقا مشابه گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است و با ضربه زدن عمل نخواهد کرد .

 

آینه لوکس ریموت دار

طرح جدیدی از آینه های نورپردازی شده که با استفاده از ریموت نورپردازی مخفی پشت آینه روشن و خاموش می شود حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد ، به طور مثال با فشردن دکمه ی fade روی ریموت آینه لوکس نوری نورهای مختلف به صورت اسلایدشو نمایش داده می شوند و نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه لوکس با صفحه نمایش 

یکی دیگر از طرح های آینه هوشمند نورپردازی شده که یک صفحه نمایش با ابعاد کوچک روی آینه قرار دارد و از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود ، بدین شکل می توان موزیک و ویدئو مورد نظر خود را پخش کنید .

آینه لوکس با صفحه نمایش در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح آینه مدرن معرفی شده است ، آینه لوکس با صفحه نمایش در کشورهای آسیای شرقی به ویژه در چین ، زاپن و کرع جنوبی در پروژه های مختلفی استفاده می شود این نوع آینه ها از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار می باشد .

 

آینه لوکس حسگری

در این طرح با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگری بسیا زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد ضمنا آینه لوکس حسگری در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی و مهندسان ساختمانی سایر کشورها قرار گرفته است .

قیمت آینه لوکس حسگری تقریبا دو برابر آینه های لوکس ساده است به همنی دلیل طراحان دکوراسیون داخلی شناخته شده در دنیا از این نوع آینه ها در پروژه های لوکس و  خاصی استفاده می کنند .

 

آینه لوکس با قاب استیل 

در این طرح از آینه های لوکس یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه استفاده می شود به طور مثال برای دیورهای مشکی و و طوسی باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد ، آینه های قاب استیل در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش آینه تولید می شو.د به همین دلیل ابعاد آینه ها دقیق است .

 

آینه لوکس دو طرفه 

برای سالن های کوچک بهتر است که از آینه های دو طرفه استفاده می شود ،بدین شکل از هر دو طرف آینه می توان بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای فریم های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای مجود به طور بهینه بکار برده می شود .

 

آینه لوکس بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های لوکس که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه قابل مشاهده می باشد ، آینه های بی نهایت در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه لوکس متحرک 

با تولید آینه های لوکس متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، آینه های متحرک فقط در پروزه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

انواع آینه های استفاده شده در تولید آینه لوکس صنایع شیشه و آینه کولیوند 

 • آینه طلایی
 • آینه مسی (شامپاینی)
 • آینه برنز
 • آینه سفید (نقره ای)
 • آینه رنگی (سبز ، بنفش ، آبی )
 • آینه پتینه
 • آینه کریستال
 • آینه کلیر
 • آینه شامپاینی
 • آینه سرویس بهداشتی با نورپردازی مخفی
 • آینه با قاب لوکس

 

آینه لوکس - اینستاگرام

 

آینه لوکس - واتساپ

 

نحوه سفارش آینه لوکس به صنایع شیشه و آینه کولیوند 

شما می توانید جهت سفارش انواع آینه لوکس به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق تماس با شماره های 021886219120912823524209214195178 اقدام نمایید و یا از طریق مراجعه به آدرس دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند آینه لوکس مورد نظر خود را به تیم طراحی صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری سفارش دهید.

شایان ذکر است خدمات نصب آینه لوکس در صنایع شیشه و آینه کولیوند توسط تیم خبره و با تجربه در این زمینه انجام می شود و چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع شیشه کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد ضمنا صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارشات شهرستان ها را نیز می پذیرد .

 

آدرس صفحات مجازی و اجتماعی صنایع شیشه و آینه کولیوند

کانال تلگرامی صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت مشاهده نمونه کارها : koolivandcom@

آیدی صفحه اینستاگرامی صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت مشاهده نمونه کارها : koolivandcom@

 

آینه لوکس

آینه لوکس دیواری

آینه لوکس دیواری

آینه لوکس

آینه لوکس

آینه لوکس

آینه لوکس

آینه لوکس

آینه لوکس

قیمت آینه لوکس

آینه لوکس

آینه لوکس

آینه لامپی قدی

آینه لوکس

آینه لوکس

آینه لوکس

آینه لوکس

آینه لوکس

آینه لوکس

آینه لوکس

آینه لوکس

آینه لوکس

آینه لوکس

آینه لوکس

آینه لوکس

آینه لوکس

آینه لوکس

آینه لوکس

آینه لوکس

آینه لوکس

آینه لوکس

آینه لوکس

آینه لوکس

 

دیگر محصولات صنایع شیشه و آینه کولیوند

آینه پتینه آینه کاری آینه رنگی آینه دکوراتیو آینه کریستال آینه طلایی

 

شما می توانید جهت کسب طالاعات بیشتر پیرامون آینه  لوکس در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.luxdeco.com

تیم تحریریه کولیوند