فهرست این مقاله

آینه مانیتوردار

تولید انواع آینه مانیتوردار در صنایع شیشه و آینه کولیوند                     0912823524202188621912

 

 

آینه مانیتوردار

 

آینه مانیتوردار

آینه های هوشمند صفحه نمایش دار جذاب ترین طرح آینه های هوشمند محسوب می شود که در ابعاد مختلفی تولید می شود این نوع آینه ها با نام های دیگری چون آینه اسمارت و آینه های تاچ شناخته شده است که در این مقاله به بررسی انواع آینه های هوشمند و ویزگی های آن ها به طور کامل می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اوئلین نمایندگی آینه های هوشمند در ایران فعالیت خود را از سال 1399 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه هوشمند صفحه نمایش دار را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه مانیتوردار – لمسی 

رایج ترین طرح آینه های صفحه نمایش دار که با تاچ کردن قسمت تعیین شده روی آینه صفحه نمایش روشن شده سپس با تاچ مجدد همان قسمت صفحه نمایش خاموش می شود این نوع آینه ها در پروژه های لاکچری مورد استفاده قرار می گیرد .

 

آینه مانیتوردار – ضد بخار 

در سرویس حمام با توجه به ایجاد بخار ناشی از باز کردن آب گرم بهتر است که از آینه های هوشمند ضد بخار استفاده کرد ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار محو خواهد شد .

 

آینه مانیتوردار -دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه مانیتوردار – قاب استیل 

در این طرح یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، آینه های قاب استیل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه مانیتوردار – بلوتوث دار 

جدیدترین طرح آینه های هوشمند که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه های بلوتوث دار در کشورهای اروپایی ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه مانیتوردار – رنگی 

با توجه به تولید آینه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامنپاینی ، آبی و همچنین شیشه های لاکوبل رنگی می توان از این نوع شیشه ها برای تولید آینه های هوشمند استفاده کرد به طور مثال در فضای داخلی سفید رنگ باید از آینه های مشکی بکار برد .

 

آینه مانیتوردار - اینستاگرام

 

آینه مانیتوردار - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه مانیتوردار به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه های هوشمند و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های هوشمند در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه مانیتوردار

آینه هوشمند

آینه لوکس دیواری

آینه مانیتوردار

آینه مانیتوردار

آینه مانیتوردار

آینه مانیتوردار

آینه مانیتوردار

آینه مانیتوردار

 

جهت کسب اطلاغات بیشتر پیرامون آینه های هوشمند در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند