فهرست این مقاله

آینه مانیتوردار

تولید انواع آینه مانیتوردار در صنایع شیشه و آینه کولیوند                     ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

 

آینه مانیتوردار

 

آینه مانیتوردار

آینه های هوشمند صفحه نمایش دار جذاب ترین طرح آینه های هوشمند محسوب می شود که در ابعاد مختلفی تولید می شود این نوع آینه ها با نام های دیگری چون آینه اسمارت و آینه های تاچ شناخته شده است که در این مقاله به بررسی انواع آینه های هوشمند و ویزگی های آن ها به طور کامل می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اوئلین نمایندگی آینه های هوشمند در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۹ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه هوشمند صفحه نمایش دار را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه مانیتوردار – لمسی 

رایج ترین طرح آینه های صفحه نمایش دار که با تاچ کردن قسمت تعیین شده روی آینه صفحه نمایش روشن شده سپس با تاچ مجدد همان قسمت صفحه نمایش خاموش می شود این نوع آینه ها در پروژه های لاکچری مورد استفاده قرار می گیرد .

 

آینه مانیتوردار – ضد بخار 

در سرویس حمام با توجه به ایجاد بخار ناشی از باز کردن آب گرم بهتر است که از آینه های هوشمند ضد بخار استفاده کرد ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار محو خواهد شد .

 

آینه مانیتوردار -دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

آینه مانیتوردار – قاب استیل 

در این طرح یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه مانیتوردار – بلوتوث دار 

جدیدترین طرح آینه های هوشمند که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدنی شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه مانیتوردار – رنگی 

با توجه به تولید آینه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامنپاینی ، آبی و همچنین شیشه های لاکوبل رنگی می توان از این نوع شیشه ها برای تولید آینه های هوشمند استفاده کرد به طور مثال در فضای داخلی سفید رنگ باید از آینه های مشکی بکار برد .

 

آینه مانیتوردار - اینستاگرام

 

آینه مانیتوردار - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه مانیتوردار به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه های هوشمند و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۱۲۲۱۴۰۴۶۷ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های هوشمند در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه مانیتوردار

آینه مانیتوردار

آینه مانیتوردار

آینه مانیتوردار

آینه مانیتوردار

آینه مانیتوردار

 

جهت کسب اطلاغات بیشتر پیرامون آینه های هوشمند در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند