فهرست این مقاله

آینه مانیتور دار

تولید آینه مانیتور دار در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                                        ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه مانیتور دار

آینه مانیتور دار

آینه های هوشمند صفحه نمایش دار جدیدترین طرح آینه های هوشمند محسوب می شود که در ساختمان های با طراحی دکوراسیون مدرن در سراسر دنیا استفاده می شود ، در این مقاله به بررسی انواع آینه مانیتور دار و ویزگی های منحصربفرد آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های هوشمند در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۹ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه های مانیتور دار را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه مانیتور دار – لمسی

طرح جدیدی از آینه های هوشمند که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه صفحه نمایش روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت صفحه نمایش خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه مانیتور دار – ریموتی

طرح دیگری از آینه های مانیتور دار که با استفاده از ریموت صفحه نمایش روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه مانیتور دار – حسگر حرکتی

در این طرح از آینه های مانیتور دار با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه صفحه نمایش روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل زا قیمت بالایی نبر برخوردار می باشد .

 

آینه مانیتور دار – ضد بخار

در سرویس های بهداشتی مدرن باید از آینه های هوشمند ضد بخار استفاده کرد ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه سیستم ضد بخار فعال شده و بخار از روی آینه محو خواهد شد .

 

آینه مانیتور دار – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد ، به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی آینه حکاکی کرد .

 

آینه مانیتور دار – قدی

کاربردی ترین طرح آینه های صفحه نمایش دار که با نام آینه قدی و آینه ایستاده شناخته شده است ، ابعاد استاندارد آینه های قدی معمولا ۸۰ * ۱۸۰ سانتی متر است البته در ابعاد دیگری نیز استفاده می شود بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه مانیتور دار – کریستال

به طور کلی آینه های مانیتور دار از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع آینه ها در ضخامت های ۴ میل و ۶ میل وجود دارد .

 

آینه مانیتور دار – قاب استیل 

در این طرح از آینه های صفحه نمایش دار یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه مانیتور دار – کودک

برای اتاق کودکان نوعی از آینه های صفحه نمایش دار تولید شده که شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانند بتمن ، سوباسا و پینیکیو روی آینه حکاکی می شود بدین شکل کودکان براحتی سرگرم خواهند شد .

 

آینه مانیتور دار – آرایشگاه 

برای سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های صفحه نمایش دار تولید شده است که لوگوی مجموعه روی آینه حکاکی می شود بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه مانیتور دار – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های صفحه نمایش دار که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد .

 

آینه مانیتور دار – متحرک 

با تولید آینه های صفحه نمایش دار متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه مانیتور دار متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه مانیتور دار – ۲۰۲۲ 

در این طرح از آینه های مانیتور دار شاهد ترکیب آینه های بک لایت و آینه های هالیوودی خواهید بود به همین دلیل با نام آینه ۲۰۲۲ شناخته شده است این نوع آینه ها در کشورهای صاحب سبک در طراحی دکوراسیون اجرا خواهد شد .

 

آینه مانیتور دار - اینستاگرام

 

آینه مانیتور دار - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان آینه مانیتور دار را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت آینه مانیتور دار و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه مانیتور دار مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه مانیتور دار در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه مانیتوردار

آینه مانیتور دار

آینه مانیتور دار

آینه مانیتور دار

آینه مانیتور دار

آینه مانیتور دار

آینه مانیتور دار

آینه مانیتور دار

آینه مانیتور دار

آینه مانیتور دار

آینه مانیتور دار

آینه مانیتور دار

آینه مانیتور دار

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه مانیتور دار در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند