فهرست این مقاله

آینه متحرک قدی

تولید انواع آینه متحرک قدی در صنایع شیشه کولیوند                          0912823524202188621912

 

 

آینه قدی متحرک

 

آینه متحرک قدی

آینه های چرخدار دکوراتیو در طرح های بسیار مختلفی تولید می شود که هر یک از آن ها برای قسمت خاصی از ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه های چرخدار و ویژگی های آن ها به طور کامل می پردازیم .

صنایع شیشه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های چرخدار در ایران فعالیت خود را از سال 1391 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه چرخ دار بک لایت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه متحرک قدی – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های چرخ دار که با نام آینه بک لایت شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه متحرک قدی – چراغ دار 

رایج ترین طرح آینه های چرخ دار که با نام آینه چراغ دار شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه متحرک قدی – قاب استیل 

در این طرح یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه متحرک قدی – آرایشگاه 

در آرایشگاه ها و سالن های زیبایی نوعی از آینه هایی که از ترکیب آینه های بک لایت و چراغ دار تشکیل شده است مورد استفاده قرار می گیرد این نوع آینه ها در پروزه های خاص و لاکچری بکار می رود .

 

آینه متحرک قدی – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی متنوع می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه متحرک قدی - اینستاگرام

 

آینه متحرک قدی - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه متحرک قدی به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه های چرخ دار و سفارش آن ها می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه کولیوند به صورت حضوری آینه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های چرخ دار در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه چرخدار متحرک

آینه قدی متحرک

آینه قدی متحرک

آینه قدی متحرک

آینه قدی متحرک

آینه متحرک قدی

آینه متحرک قدی

آینه متحرک قدی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه های ایستاده در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند