فهرست این مقاله

آینه متحرک

تولید انواع آینه متحرک در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                                0912823524202188621912

 

آینه متحرک

 

آینه متحرک

به طور کلی آینه های دکوراتیو به سه دسته ی دیواری  ، قدی و متحرک تقسیم شده است که هر یک از آن ها برای قسمت خاصی از پروزه مورد استفاده قرار می گیرد ، در این مقاله به بررسی انواع آینه متحرک و ویزگی های هر یک از آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های متحرک در ایران فعالیت خود را از سال 1393 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه متحرک را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه متحرک – چراغ دار

رایج ترین طرح آینه های متحرک که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شد است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعا مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود رد در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت ..

 

آینه متحرک – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های متحرک که با نام آینه بک لایت شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه سندبلاست خواهد شد در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه متحرک – قاب استیل 

در این طرح از آینه های متحرک یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ بای از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، آینه های قاب استیل در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه متحرک – دو طرفه 

در سالن های کوجک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه متحرک دو طرفه بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه بکار برده می شود .

 

آینه متحرک – آرایشگاه 

در سالن های زیبایی و آرایشگاه نوعی از آینه های قدی اجرا شده که لوگوی مجموعه روی آینه حکاکی می شود این نوع آینه ها اغلب در ابعاد استاندارد 80 * 190 سانتی متر و 90 * 200 سانتی متر وجود دارد به طور مثال برای یک سالن زیبایی با متراژ 400 متر از آینه های بک لایت قدی چرخدار استفاده می شود بدنی صورت فضای داخلی نیز به بهرتین شکل ممکن دیزاین خواهد شد .

 

آینه متحرک – بلوتوث دار

جدیدترین طرح آینه های متحرک که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه های بلوتوث دار فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه متحرک - اینستاگرام

 

آینه متحرک - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان آینه متحرک را به صنایع کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت آینه متحرک و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه متحرک مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های متحرک در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه متحرک

آینه متحرک

آینه های متحرک

آینه متحرک

آینه متحرک

آینه متحرک

آینه متحرک

آینه متحرک

آینه متحرک

آینه متحرک

آینه متحرک

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه متحرک در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند