فهرست این مقاله

آینه مخصوص آرایش

تولید انواع آینه مخصوص آرایش در صنایع شیشه و آینه کولیوند                               0912823524202188621912

 

آینه تاچ چراغ دار

 

آینه مخصوص آرایش

آینه های آرایشگاهی همانطور که در مقاله های متعددی شرح داده شد تاثیر بسیار زیادی در طراحی دکوراسیون داخلی دارد که به سبب آن مشتری های بیشتری جذب خواهد شد ، در طرح های جدید آینه مخصوص آرایش تولید شده است که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های آرایشگاهی در ایران فعالیت خود را از سال 1393 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه مخصوص آرایش را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه مخصوص آرایش – چراغ دار

رایج ترین طرح آینه های آرایشگاهی که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه مخصوص آرایش – بک لایت

طرح جدیدی از آینه های آرایشگاهی که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست شده و با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه مخصوص آرایش – قاب استیل 

در این طرح از آینه های آرایشگاهی که یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه مخصوص آرایش – زوم دار 

برای آینه های آرایشی مدرن یک قسمت زوم یا بزرگنمایی تعبیه شده است که به واسطه ی آن می توان تا 10 برابر بزرگنمایی را ایجاد کرد ، این نوع آینه ها موجب تسهیل در آرایش افراد خواهد شد به همین دلیل از محبوبیت بسیار زیادی در بین آرایشگر ها برخوردار می باشد .

 

آینه مخصوص آرایش – بلوتوث دار

جدیدترین طرح آینه های آرایشگاهی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه مخصوص آرایش – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی باید از آینه های آرایش دو طرفه مدرن استفاده کرد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، آینه های دو طرفه فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه مخصوص آرایش – بیضی 

برای تولید آینه های بیضی شکل باید از دستگاه CNC و MASTER استفاده کرد این نوع آینه ها در پروژه های خاصی بکار رفته و موجب ارتقای سطح طراحی دکوراسیون داخلی خواهد شد .

 

آینه مخصوص آرایش – کریستال 

به طور کلی آینه های آرایشی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه مخصوص آرایش – بی نهایت

طرح خاص دیگری از آینه های آرایشی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های بی نهایت بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه مخصوآینه مخصوص آرایش - اینستاگرامص آرایش - اینستاگرام

 

آینه مخصوص آرایش - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان آینه مخصوص آرایش را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت آینه مخصوص آرایش و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه مخصوص آرایش مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه مخصوص آرایش در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه مخصوص آرایش

آینه مخصوص آرایشی

آینه مخصوص آرایشی

آینه مخصوص آرایش

آینه مخصوص آرایش

آینه مخصوص آرایش

آینه مخصوص آرایش

آینه مخصوص آرایش

آینه مخصوص آرایش

آینه مخصوص آرایش

آینه مخصوص آرایش

آینه مخصوص آرایش

آینه مخصوص آرایش

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه مخصوص آرایش در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.ir

تیم تحریریه کولیوند