فهرست این مقاله

آینه مدرن دیواری

تولید انواع آینه مدرن دیواری در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                          0912823524202188621912

 

آینه مدرن دیواری

آینه مدرن دیواری

به طبع طراحی دکوراسیون داخلی اهمیت ویژه ای برای افراد ساکن در ساختمان دارد به همین دلیل نیز طراحان دکوراسیون از وسایل تزیینی مختلفی برای نمایش هر چه بهتر فضای داخلی استفاده می کنند یکی از ابزارها با نام آینه مدرن دیواری شناخته شده است که در این مقاله به بررسی انواع این نوع آینه ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های دکوراتیو در ایران فعالیت خود را از سال 1387 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه مدرن دیواری را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه مدرن دیواری – سه بعدی

برای تولید آینه های سه بعدی ابتدا یک آینه با ابعاد استاندارد برش داده شده سپس تعدادی آینه ابزار خورده با طول آینه اصلی و عرض 10 سانتی متر به صورت مورب به آینه اصلی چسبیده می شود به طوری که آینه تاصویر را به صورت سه بعدی نمایش خواهد داد .

 

آینه مدرن دیواری – آنتیک 

آینه های آنتیک با نام های آینه پتینه و آینه کهنه نیز شناخته شده است که اغلب به صورت تایل های مربعی و مستطیلی شکل روی دیوار نصب می شوند ، این نوع آینه ها در رنگ های نقره ای ، طلایی ، برنز و دودی وجود دارد .

 

آینه مدرن دیواری – ونیزی 

آینه های ونیزی برای اولین بار در کشور ایتالیا تولید شد اما خیلی زود مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفت ، فرآیند تولید این نوع آینه ها بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی نیز برخوردار می باشد .

 

آینه مدرن دیواری – چراغ دار

برای تولید آینه های چراغ دار با لامپی ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس یک قاب چوبی با توجه به به ابعاد آینه تولید می شود در مرحله ی بعدی دور قاب به فاصله ی هر 10 سانتی متر سوراخ می شود در نهایت هم لامپ های کم مصرف با ظاهر لامپ های قدیمی داخل آن ها قرار داده خواهد شد .

 

آینه مدرن دیواری – بک لایت 

آینه های بک لایت با نام های آینه نور مخفی و آینه نوردار نیز شناخته شده است و برای تولید آن ابتدا آینه در ابعاد و طرح مورد نظر برش داده شده سپس حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت می گیرد .

 

آینه مدرن دیواری – لمسی

طرح جدیدی از آینه های بک لایت که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه مدرن دیواری – ریموتی 

طرح دیگری از آینه های بک لایت دیواری که با استفاده از ریموت نور مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه مدرن دیواری – حسگر حرکتی 

در این طرح از آینه های دیواری با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن و خاموش می شود بدین شکل دیگر نیازی به لمس کردن آینه نیست و در واقع آینه کثیف نخواهد شد .

 

آینه مدرن دیواری – صفحه نمایش 

جدیدترین طرح آینه های دیواری که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

آینه مدرن دیواری در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح آینه مدرن معرفی شده است ، قیمت آینه مدرن دیواری صفحه نمایش تقریبا دو برابر آینه های مدرن ساده و طرح دار است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها در پروژه های لوکس و خاصی استفاده می کنند .

 

آینه مدرن دیواری – قاب استیل 

در این طرح از آینه های مدرن دیواری یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد ، به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه مدرن دیواری – کودک 

برای اتاق های مدرن کودک نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که شخصیت های برجسته انیمیشنی مانند بتمن ، سوباسا و پینیکیو روی آینه حکاکی می شود بدین شکل کودکان براحتی سرگرم خواهند شد .

 

آینه مدرن دیواری – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های مدرن دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه مدرن دیواری – کریستال 

به طور کلی آینه های مدرن از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار می باشد ، آینه های کریستال در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه مدرن دیواری – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های مدرن دیواری که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه مدرن دیواری – متحرک 

با تولید آینه های دیواری متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

 

آینه مدرن دیواری - اینستاگرام

 

آینه مدرن دیواری - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه مدرن دیواری به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه مدرن دیواری و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه مدرن دیواری مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه مدرن دیواری در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های وسپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه مدرن دیواری

آینه مدرن دیواری

آینه مدرن دیواری

آینه مدرن دیواری

آینه مدرن دیواری

آینه مدرن دیواری

آینه مدرن دیواری

آینه مدرن دیواری

آینه مدرن دیواری

قیمت آینه مدرن دیواری

آینه مدرن دیواری

آینه مدرن دیواری

آینه مدرن دیواری

آینه مدرن دیواری

آینه مدرن دیواری

آینه مدرن دیواری

آینه مدرن دیواری

آینه مدرن دیواری

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه مدرن دیواری در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند