فهرست این مقاله

آینه مدرن

تولید انواع آینه مدرن در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                          0912823524202188621912

 

آینه مدرن

آینه مدرن

در دنیای امروز شاهد تنوع در هر کالایی بخصوص در کالاهایی مه علاوه بر جنبه کاربردی از جنبه تزئینی هم برخوردار هستند می باشیم و گاها تنوع در اشکال کالاهای تزئینی به گونه ای هستند که بیننده را متعجب خواهد کرد ، یکی دیگر از این کالاهای تزئینی طراحی دکوراسیون داخلی آینه مدرن است که قصد داریم در این مقاله به آن بپردازیم :

از مهم ترین دغدغه های طراحان دکوراسیون داخلی اینست که چه نوع آینه ای و در چه مکانی از محیط داخلی استفاده کنند اما توجه داشته باشید که این دغدغه شامل همه ما می شود چرا وجود آینه ها در منازل و محیط های کاری بسیار لازم است و چه بهتر که از آینه ای استفاده کنیم که باعث هرچه زیباترشدن فضای داخلی کند .

در تمام کشورهای دنیا استفاده از آینه مدرن در فضای داخلی منازل و همچنین فضای داخلی محیط کاری رواج دارد اما تفاوت در اینجاست که در هر کشوری و هر فرهنگی یک نوعی از آینه مدرن بکار می رود به طور مثال در کشورهای آمریکای جنوبی و همچنین اروپایی بیشتر از آینه های با ابعاد بزرگ و قاب های سلطنتی استفاده می شود .

آینه دکوراتیو دارای دسته بندی های بسیار متنوعی است که هر یک از آن ها برای قستی خاصی از ساختمان کاربرد دارند لذا آینه مدرن هم یک پکیج کاملی از آینه های دکوری است که در ادامه انواع این نوع آینه ها بررسی خواهد شد .

 

انواع آینه مدرن صنایع شیشه و آینه کولیوند

1- آینه کاری لوزی

2- آینه کاری نامتقارن

3- آینه با قاب سلطنتی

4- آینه قدی

5- آینه تایل

6- آینه حکاکی شده

7- آینه ونیزی

8- آینه با نورپردازی مخفی

 

آینه کاری مدرن

هنگامی که نام آینه مدرن شنیده می شود ناخودآگاه تصویری از آینه های رنگی که به صورت جورچین طبق یک الگوی خاص کنار هم قرار گرفته اند در ذهن تداعی خواهد شد ، صنایع شیشه و آینه کولیوند انواع آینه کاری لوزی ، نامتقارن ، آنتیک و طرح شکسته را در رنگ های گوناگون توسط افراد خبره و با تجربه انجام می دهد .

 

آینه مدرن قدی

شاید بتوان گفت که آینه های قدی ضروری ترین نوع آینه ها در منازل به شمار می رود به طوری که همه ی ما هنگام بیرون رفتن از خانه به این نوع آینه ها نیاز ذاریم از همین رو صنایع شیشه و آینه کولیوند انواع آینه مدرن قدی را تولید می کند .

 

آینه مدرن سرویس بهداشتی

با توجه به اینکه وجود آینه در سرویس بهداشتی الزامیست در سال های گذشته تنوع بسیار زیادی در تولید آینه روشویی بوده اما جذاب ترین آن آینه با نورپردازی مخفی است که انتخاب اول هر طراح دکوراسیونی برای ساختمان های لوکس به شمار می رود .

 

آینه مدرن سه بعدی

جدیدترین نوع آینه های مدرن که چهار طرف آینه را آینه هایی با طول آینه اصلی و عرضه تقریبا 10 سانتی متر به صورت مورب تشکیل داده اند هنگامی که از روبرو آینه را مشاهده می کنید یک تصویر کاملا سه بعدی را مشاهده خواهید کرد .

توجه داشته باشید که صنایع شیشه و آینه کولیوند با توجه به درخواست های مکرر مشتریان محترم در شهرستان ها زین پس سفارشات  شهرستان ها را نز می پذیرد و در کمرتین زمان سفارش را ارسال خواهد کرد .

 

آینه مدرن دیواری

آینه های دیواری مدرن در واقع به آینه های رنگی گفته می شود که به صورت جورچین طبق یک الگوی خاص در کنار هم قرار می گیرند ، همانطور که در دیگر مقاله ها شرح داده شد روش های آینه کاری مختلفی مانند آینه کاری لوزی ، نامتقارن ، تایل و طرح شکسته وجود دارد که انتخاب هر یک از روش ها باید با توجه به طراحی دکوراسیون داخلی صورت گیرد در متدهای طراحی حتی رنگ آینه مدرن دیواری هم باید با رنگ های در فضای داخلی تطابق داشته باشد .

 

آینه مدرن کنسول

تولید آینه های کنسول امروزه بسیار فراگیر شده و در اغلب ساختمان لوکس استفاده می شود نوعی از آینه های کنسول که روی توسط آینه های رنگی و آنتیک آینه کاری شده است را آینه کنسول مدرن می گویند .

 

آینه مدرن آنتیک

یکی از محبوبترین انواع آینه های دکوراتیو که طراحان دکوراسیون داخلی به کرات از آن جهت تزیین فضای داخلی استفاده می کنند آینه آنتیک نام دارد ، این نوع آینه ها در اذهان عمومی به نام آینه کثیف یا چرک شناخته شده است .

 

آینه مدرن رنگی

امروزه در اجرای طراحی دکوراسیون داخلی ترکیب صحیح رنگ ها بسیار مهم و تاثیرگذار محسوب می شود به همین دلیل بهتر اس که از آینه های رنگی برای تزیین فضای داخلی اسختمان استفاده کرد .

 

آینه مدرن هوشمند

ساختار آینه های هوشمند به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نورهای مخفی پشت آن نمایان می شود و با لمس کردن مجدد آن نور مخفی خاموش خواهد شد ، طرح های جدید آینه مدرن به گونه ای است که روی آینه دمای فضای داخلی ، تاریخ و ساعت نیز وجود دارد این نوع آینه ها در ساختمان های لوکس نصب می شود .

 

آینه مدرن ریموت دار

طرح دیگری از آینه های نوری که با استفاده از ریموت نورپردازی مخفی پشت آینه روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد ، به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت نورهای مختلف LED پشت آینه مدرن به صورت اسلایدشو نمایش داده می شود .

 

آینه مدرن ونیزی

یکی از محبوب ترین آینه های دکوراتیو که در کشورهای اروپایی نیز به کرات مورد استفاده قرار می گیرد ، آینه ونیزی با نام آینه منبت کاری شده شناخته شده است و برای اولین بار در کشور ایتالیا تولید شد .

 

آینه مدرن ضد بخار

با توجه به اینکه در سرویس بهداشتی معمولا آب گرم باز می شود بخار زیادی روی آینه ایجاد می شود اما در صورت استفاده از آینه های هوشمند ضد بخار با لمس قسمت تعیین شده بخار روی آینه محو خواهد شد .

 

آینه مدرن حسگر حرکتی 

طرح خاصی از آینه های با نورپردازی مخفی که با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگری بسیار زمانبر و پیچیده است و از قیمت بالایی برخوردار می باشد ضمنا آینه مدرن حسگر حرکتی در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

آینه مدرن صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های مدرن که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق وای فای به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو موزیم مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه مدرن صفحه نمایش در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح آینه معرفی شده است .

 

آینه مدرن پایه دار 

در این طرح از آینه های مدرن یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار میگیرد به طوری که آینه را می توان در وسط سالن نیز قرار داد ، این نوع آینه ها اغلب در سالن های زیبایی و موزن ها استفاده می شود .

 

آینه مدرن با قاب استیل 

طرح دیگری از آینه های مدرن که یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه مدرن کودک 

برای اتاق های کودک نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانند بتمن ، سوباسا و پینیکیو روی آینه حکاکی می شود بدین شکا کودکان براحتی سرگرم خواهند شد .

 

آینه مدرن دو طرفه

برای سالن های کوچک بهتر است که از آینه های دو طرفه استفاده کرد بدینش کل از هر دو طرف آینه می توان بکار برد ف این نوع آینه ها اغلب دارای فریم های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه مدرن آرایشگاه 

در سالن های زیبایی و آرایشی نوعی از آینه های بک لایت قدی اجرا شده که لوگوی مجموعه روی آینه حکاکی می شود بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه مدرن بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های مدرن که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه مدرن متحرک 

با تولید آینه های متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

انواع آینه های قابل استفاده از نظر جنس و رنگ در آینه مدرن 

 

آینه مدرن - اینستاگرام

 

آینه مدرن - واتساپ

 

 

نحوه سفارش آینه مدرن به صنایع شیشه و آینه کولیوند 

شما می توانید جهت سفارش انواع آینه مدرن در ابعاد گوناگون از طریق تماس با شماره های 021886219120912823524209214195178 اقدام نمایید و یا از طریق مراجعه به آدرس دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه مورد نظر خود را به تیم طراحی ما سفارش دهید .

شایان ذکر است خدمات نصب آینه مدرن در صنایع شیشه و آینه کولیوند توسط تیم خبره و با تجربه در این زمینه انجام می شود و چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

 

آینه مدرن

آینه مدرن

آینه مدرن

آینه مدرن

آینه مدرن

آینه مدرن

آینه مدرن

آینه مدرن

آینه مدرن

آینه مدرن

آینه مدرن

آینه مدرن

آینه مدرن

آینه مدرن

آینه مدرن

آینه مدرن

آینه مدرن

آینه مدرن

آینه مدرن

آینه مدرن

آینه مدرن

آینه مدرن

آینه مدرن

آینه مدرن

آینه مدرن

آینه مدرن

آینه مدرن

 

دیگر محصولات صنایع شیشه و آینه کولیوند

آینه پتینه آینه کاری آینه دکوراتیو آینه رنگی آینه کریستال آینه طلایی

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه مدرن در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.luxdeco.com

تیم تحریریه کولیوند