فهرست این مقاله

آینه مزونی قدی

تولید انواع آینه مزونی قدی در صنایع شیشه و آینه کولیوند              0912823524202188621912

 

آینه مزونی قدی

 

آینه مزونی قدی

آینه های صنعت پوشاک همیشه یکی از دغدغه های مهم کسبه این صنف بوده است به طوری که به تازگی در صنایع کولیوند یک خط تولید مجرا جهت تولید آینه های مدرن و مخصوص مزون ها راه اندازی شده است از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه های مدرن پوشاک می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های پوشاک در ایران فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه چراغ دار را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه مزونی قدی – چراغ دار 

رایج ترین طرح آینه های پوشاک که با نام آینه چراغ دار شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ هاص مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه مزونی قدی – بک لایت

محبوب ترین طرح آینه های پوشاک که با نام آینه بک لایت شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه مزونی قدی – قاب استیل

در این طرح یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه مزونی قدی – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد .

 

آینه مزونی قدی – گرد

برای تولید آینه های گرد با قطر کمتر از 100 سانتی متر از گرد برد دستی و برای تولید آینه های گرئ با قطر ییش از 100 سانتی متر از دستگاه CNC بکار می رود .

 

آینه مزونی قدی - اینستاگرام

 

آینه مزونی قدی - واتساپ

 

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع کولیوند جهت سفارش آینه مزونی قدی

برای اطلاع از قیمت آینه های پوشاک و سفارش آن ها می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری آینه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های پوشاک در صنایع کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه مزونی قدی

آینه مزونی قدی

آینه مزونی قدی

آینه مزونی قدی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه های پوشاک در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

تیم تحریریه کولیوند