فهرست این مقاله

آینه مزونی

تولید انواع آینه مزونی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                            0912823524202188621912

 

آینه مزونی

 

آینه مزونی

امروزه سطح طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه ها و مزون ها ارتباط مستقیمی با میزان فروش دارد به همین دلیل اغلب طراحان دکوراسیون از بهترین و زیباترین متریال ها برای تزیین فضای داخلی مزون استفاده می کنند ، در این مقاله به بررسی انواع آینه مزونی و ویزگی های هر یک از آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های دکوراتیو در ایران فعالیت خود را آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 1000 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه مزونی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه مزونی – چراغ دار

یکی از محبوب ترین طرح های آینه های مزونی که تعدادی لامپ روی آینه قرار گرفته است ، برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته می شود در نهایت هم لامپ های کم مصرف داخل سوراخ های تعبیه شده قرار خواهد گرفت .

 

آینه مزونی – بک لایت

جدیدترین طرح آینه های مزونی که نور مخفی پشت آینه قرار گرفته است و با نام های آینه بک لایت ، آینه نور مخفی و آینه نوردار شناخته شده است ، برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دایموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت اینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه مزونی – لمسی 

طرح جدیدی از آینه های مزونی بک لایت با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه مزونی – ریموتی

طرح دیگری از آینه های بک لایت که با استفاده از ریموت نور مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه مزونی – حسگر حرکتی

در این طرح از آینه های مزونی با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی اینه نور مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآنید تولید آینه های حسگری بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی نیز برخوردار می باشد .

 

آینه مزونی – صفحه نمایش دار

جذابترین طرح آینه های مزونی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسیپکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود ، بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید لازم به ذکر است آینه مزونی صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

قیمت آینه مزونی صفحه نمایش دار تقریبا دو برابر آینه های مزونی ساده و طرح دار است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای از این نوع آینه ها در پروژه های لوکس و خاصی استفاده می کنند .

 

آینه مزونی – قاب استیل 

در این طرح از آینه های مزونی جدید یک قاب استیل طلایی ونقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه مزونی – دو طرفه 

برای سالن های بزرگ بهتر است که از آینه های مزونی دو طرفه استفاده کرد بدین شکل از هر دو طرف آینه می توان بکار برد این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار می گیرد ، در پروزه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه مزونی – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های مزونی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگ داخل آینه مشاهده خواهد شد .

 

آینه مزونی – متحرک 

با تولید آینه های مزونی متحرک دیگری جای هیچ گونه نگرانی برای جابحایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید .

 

آینه مزونی - اینستاگرام

 

آینه مزونی - واتساپ

 

جهت سفارش آینه مزونی به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه مزونی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه مزونی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه مزونی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سور کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیمبا قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه مزونی

آینه مزونی

آینه مزونی

آینه مزونی

آینه مزونی

آینه مزونی

آینه مزونی

آینه مزونی

آینه مزونی

آینه مزونی

آینه مزونی

آینه مزونی

آینه مزونی

آینه مزونی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه مزونی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

تیم تحریریه کولیوند