فهرست این مقاله

آینه مزون لاکچری

تولید انواع آینه مزون لاکچری در صنایع شیشه و آینه کولیوند                            0912823524202188621912

 

آینه مزون لاکچری

 

آینه مزون لاکچری

آینه های یک فروشگاه لباس یکی از مهم ترین ابزارهای آن محسوب می شود که تاثیر بسیار زیادی در جذب مشتری و همچنین ارتقای سطح طراحی داخلی دارد به همین دلیل نوعی از آینه های مدرن مخصوص مزون تولید شده است که در این مقاله به بررسی دقیق آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های مدرن در ایران فعالیت خود را از سال 1398 آغاز کرده است و به یاری خدا ناکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از حمله آینه بک لایت هوشمند را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivancom@ مراجعه نمایید .

 

آینه مزون لاکچری – چراغ دار 

رایج ترین طرح آینه های فروشگاهی که با نام آینه چراغ دار شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قالب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه مزون لاکچری – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های فروشگاهی که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه مزون لاکچری – قاب استیل 

در این طرح یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مدسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبای در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، آینه های قاب استیل در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد آینه ها دقیق خواهد شد .

 

آینه مزون لاکچری – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهنیه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد ، آینه های دو طرفه فقط در پروزه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه مزون لاکچری – پایه دار 

در این طرح یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طوری که آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها در پروژه های لاکچری و مدرن مورد استفاده قرار می گیرد به طوری که حتی در کشورهای اروپایی نیز بکار می رود ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های پایه دار بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه مزون لاکچری – بلوتوثی 

جدیدترین طرح آینه های فروشگاهی حرفه ای که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث می توان ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه های بلوتوث فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

آینه مزون لاکچری – آنتیک 

خاص ترین طرح آینه های فروشگاهی که پتینه کاری به صورت نامنظم روی آینه ایجاد شده است این نوع آینه ها با نام اینه چرک و آینه پتینه نیز شناخته شده می باشد .

 

آینه مزون لاکچری - اینستاگرام

 

آینه مزون لاکچری - واتساپ

 

جهت سفارش آینه مزون لاکچری به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه های فروشگاهی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های فروشگاهی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه مزون لاکچری

آینه مزون چراغ دار

آینه مزون لاکچری

آینه مزون لاکچری

آینه مزون جدید

آینه مزون لاکچری

آینه مزون لاکچری

آینه مزون لاکچری

آینه مزون لاکچری

آینه مزون لاکچری

آینه مزون لاکچری

آینه مزون لاکچری

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه های مدرن در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

 

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند