فهرست این مقاله

آینه مزون لاکچری

تولید انواع آینه مزون لاکچری در صنایع شیشه و آینه کولیوند                            ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه مزون لاکچری

 

آینه مزون لاکچری

آینه های یک فروشگاه لباس یکی از مهم ترین ابزارهای آن محسوب می شود که تاثیر بسیار زیادی در جذب مشتری و همچنین ارتقای سطح طراحی داخلی دارد به همین دلیل نوعی از آینه های مدرن مخصوص مزون تولید شده است که در این مقاله به بررسی دقیق آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های مدرن در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۸ آغاز کرده است و به یاری خدا ناکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از حمله آینه بک لایت هوشمند را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivancom@ مراجعه نمایید .

 

آینه مزون لاکچری – چراغ دار 

رایج ترین طرح آینه های فروشگاهی که با نام آینه چراغ دار شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قالب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه مزون لاکچری – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های فروشگاهی که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه مزون لاکچری – قاب استیل 

در این طرح یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مدسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبای در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه مزون لاکچری – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهنیه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد .

 

آینه مزون لاکچری – پایه دار 

در این طرح یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طوری که آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها در پروژه های لاکچری و مدرن مورد استفاده قرار می گیرد به طوری که حتی در کشورهای اروپایی نیز بکار می رود .

 

آینه مزون لاکچری – بلوتوثی 

جدیدترین طرح آینه های فروشگاهی حرفه ای که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث می توان ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه مزون لاکچری - اینستاگرام

 

آینه مزون لاکچری - واتساپ

 

جهت سفارش آینه مزون لاکچری به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه های فروشگاهی و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۱۲۲۱۴۰۴۶۷ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های فروشگاهی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه مزون لاکچری

آینه مزون لاکچری

آینه مزون لاکچری

آینه مزون لاکچری

آینه مزون لاکچری

آینه مزون لاکچری

آینه مزون لاکچری

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه های مدرن در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

 

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند