فهرست این مقاله

آینه مزون مدرن

تولید انواع آینه مزون مدرن در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                  0912823524202188621912

 

آینه مزون جدید

آینه مزون مدرن

آینه های مزونی یکی از ابزارهای بسیار مهم و تاثیرگذار در یک مزون محسوب می شود چرا که همه ی تبلبغات یک مزون به کیفیت و نمای زیبای آینه بستگی دارد ، در طرح های جدید نوعی از آینه های مزونی استفاده شده که با نام آینه مزون مدرن شناخته شده است در این مقاله به بررسی این نوع آینه ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های مزونی در ایران فعالیت خود را زا سال 1390 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه های مزون مدرن را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه مزون مدرن – چراغ دار

رایج ترین طرح آینه های مزونی که با نام آینه چراغ دار شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه مزون مدرن – بک لایت

محبوب ترین طرح آینه های مزونی که با نام آینه بک لایت شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه سندبلاست شده و با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه مزون مدرن – قاب استیل

در این طرح از آینه های مزونی یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه مزون مدرن – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

آینه مزون مدرن – بلوتوث دار

جدیدترین طرح آینه های مزونی که یک صفحه نمایش جلوی  آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه مزون مدرن - اینستاگرام

 

آینه مزون مدرن - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه مزون مدرن از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه مزون مدرن و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه مزون مدرن مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه مزون مدرن در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه مزون مدرن

آینه مزون جدید

آینه مزون مدرن

آینه مزون مدرن

آینه مزون مدرن

آینه مزون مدرن

آینه مزون مدرن

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه مزون مدرن در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند