فهرست این مقاله

آینه مزون چراغ دار

تولید انواع آینه مزون چراغ دار در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                  0912823524202188621912

 

آینه مزون چراغ دار

 

آینه مزون چراغ دار

آینه های مزونی در طرح های بسیار مختلفی تولید شده است که هر یک از آن ها برای نوع خاصی از طراحی دکوراسیون داخلی بکار می رود ، جدیدترین طرح آینه های مزونی با نام آینه مزون چراغ دار شناخته شده است که در این مقاله به بررسی انواع آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های مزونی در ایران فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه چراغ دار را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه مزون چراغ دار – تاچ

طرح جدیدی از آینه های مزونی که با تاچ کردن قسمت تعیین شده روی آینه چراغ ها روشن شده سپس با تاچ مجدد همان قسمت چراغ ها خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد تاچ این نوع آینه ها دقیقا مشابه تاچ گوشی های هوشمند است .

 

آینه مزون چراغ دار – ریموتی

طرح دیگری از آینه های مزونی که با استفاده از ریموت چراغ ها روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف چراغ ها به صورت اسلایدشو نمیاش داده خواهد شد .

 

آینه مزون چراغ دار – قدی 

آینه های مزونی قدی بدون تردید کاربردی ترین طرح آینه های چراغ دار مدرن و لاکچری محسوب می شود این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه مزون چراغ دار – گرد 

برای تولید آینه های گرد مزونی با قطر کمتر از 100 سانتی متر باید از گردبر دستی و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از 100 سانتی متر باید از دستگاه CNC و MASTER استفاده کرد .

 

آینه مزون چراغ دار – قاب استیل

در این طرح از آینه های مزونی یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه مزون چراغ دار – بلوتوث دار

جدیدترین طرح آینه های مزونی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه مزون چراغ دار – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دوطرفه مدرن بکار برد ، این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، آینه های دو طرفه در کشورهای اروپایی ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه مزون چراغ دار – بی نهایت

طرح خاص دیگری از آینه های مزونی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه مزون چراغ دار – متحرک 

با تولید آینه های مزونی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

آینه مزون چراغ دار - اینستاگرام

 

آینه مزون چراغ دار - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش آینه مزون چراغ دار

برای اطلاع از قیمت آینه مزون چراغ دار و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه مزون چراغ دار مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه مزون چراغ دار در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه مزون چراغ دار

آینه مزون چراغ دار

آینه مزون چراغ دار

آینه مزون چراغ دار

آینه مزون چراغ دار

آینه مزون چراغ دار

آینه مزون چراغ دار

آینه مزون چراغ دار

آینه مزون چراغ دار

آینه مزون چراغ دار

آینه مزون چراغ دار

آینه مزون چراغ دار

آینه مزون چراغ دار

آینه مزون چراغ دار

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه مزون چراغ دار در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.ir

تیم تحریریه کولیوند