فهرست این مقاله

آینه مزون

تولید انواع آینه مزون در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                                 ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه مزون

 

آینه مزون

مزون های لباس اغلب دارای طراحی دکوراسیون خاص و لوکس است به همین دلیل باید از کالاهای تزینی جهت زیباتر کردن فضای داخلی آن استفاده کرد ، یکی از مهم ترین بخش های طراحی یک مزون اجرای آینه می باشد که با تولید انواع آینه مزون بک لایت و لامپی می توان برای مزون یکی از آن ها را بکار برد .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های دکوراتیو در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۹ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه مزون بک لایت و لامپی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه مزون بک لایت 

آینه های بک لایت به آینه هایی تزیین گفته می شد که نورپردازی مخفی پشت آینه قرار دارد ، برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد و طرح مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه سندبلاست شده و در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت می گیرد .

 

آینه مزون لامپی

متداول ترین طرح آینه های مزون که دور آینه تعدادی لامپ قرار گرفته است و به طور کلی به صورت فریم لس و با فریم تولید می شود ، بیرای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه تولید می شود در مرحله ی بعدی لبه ی آینه ابزار دیاموند زده شده و به فاصله ی هر ۱۰ سانتی متر سوراخ می شود در نهایت هم لامپ های کم مصرف اما با ظاهر لامپ قدیمی داخل ان ها جاگذاری خواهد شد .

 

آینه مزون لمسی

طرح جدیدی از آینه های مزون که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه لامپ ها روشن شده و با لمس مجد همان قسمت لامپ ها خاموش می شوند ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه مزون ریموتی 

طرح دیگری از آینه های مزون که با استفاده از ریموت لامپ ها روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ لامپ ها و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد ، به طور مثال می توان با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف لامپ ها به صورت اسلایدشو نمایش داده می شود .

 

آینه مزون حسگری

در این طرح با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه لامپ ها روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگری بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد لازم به ذکر است آینه مزون حسگری در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

قیمت آینه مزون حسگر حرکتی تقریبا دو برابر آینه های مزونی ساده و بدون آپشن است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها فقط در ساختمان های لوکس و خاص استفاده می کنند ضمنا آینه مزون حسگر حرکتی در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح آینه مزونی معرفی شده است .

 

آینه مزون سه بعدی 

برای تولید آینه های سه بعدی ابتدا یک آینه به عنوان آینه اصلی در ابعاد استاندارد برش داده شده سپس تعدادی اینه ابزار خورده با طول آینه اصلی و عرض ۱۰ سانتی متر به صورت مورب به آینه اصلی چسبیده می شود ، آینه مزون سه بعدی محبوب ترین طرح آینه های مزونی در بین طراحان دکوراسیون داخلی کلاسیک محسوب می شود که در ابعاد مختلفی مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

آینه مزون اکریلیک 

طرح خاصی از آینه های مزون که با استفاده از قلم های نقاشی و رنگ اکریلیک حروف الفبا در قالب خاصی روی آینه ایجاد می شود ، این نوع آینه ها در واقع یک اثر هنری مدرن و منحصربفرد به شمار می رود ضمنا آینه مزون اکریلیک در کشورهایی نظیر فرانسه ، آلمان ، ایتالیا و هلند به عنوان آینه پرو لباس مورد استفاده قرار می گیرد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه مزون حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های مزونی مدرن حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی آینه مزون حکاکی کرد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد و تاثیر بسزایی در برندینگ مجموعه خواهد داشت .

به طور مثال در چین از آینه مزون حکاکی شده درمزون های لباس فروشی با طراحی کلاسیک استفاده می شود بدین صورت نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد شده و افراد تحت تاثیر قرار خواهند گرفت ، آینه مزون حکاکی شده محبوب ترین طرح آینه های مزونی معرفی شده است به طوری که بیش از ۴۰ درصد سفارشات آینه های مزونی به این طرح جدید و مدرن تعلق دارد ، این نوع آینه ها در ابعاد مختلفی تولید می شود .

 

آینه مزون صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های مزونی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

آینه مزون صفحه نمایش در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح آینه مزونی معرفی شده است قیمت آینه مزون صفحه نمایش دار تقریبا دو برابر آینه های مزونی ساده است به همین دلیل طراحان دکواسیون داخلی از این نوع آینه ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

آینه مزون پایه دار

در این طرح از آینه های مزون یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طوری که آینه را می توان در وسط سالن نیز قرار داد ، این نوع آینه ها اغلب در سالن های زیبایی و موزن های لوکس استفاده خواهد شد .

 

آینه مزون با قاب استیل

در این طرح از آینه های مزونی یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار گرفته است به طور مثال برای دیوارهای مشکی باید از قاب های طلایی بکار برد بدین صورت نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه مزون دخترانه

برای مزون های دخترانه نوعی از آینه های قدی طراحی شده است که فریم های صورتی و سفید دور آینه قرار گرفته و شخصیت های برجسته ی سینمایی و هنری شناخته شده  روی آینه حکاکی شده است .

 

آینه مزون کودک 

برای موزن های لباس کودک نوعی از آینه های بک لایت و هالیوودی طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانند بتمن و باب اسفنجی روی آینه حکاکی شده است بدین شکل کودکان تحت تاثیر آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه مزون لاکچری 

طرح جدید دیگری از آینه های مزونی که از ترکیب آینه های چراغ دار و بک لایت تشکیل شده است این نوع آینه ها با نام آینه لاکچری شناخته شده است و در پروژه های خاصی استفاده خواهد شد .

 

آینه مزون دو طرفه 

برای سالن های کوچک نوعی از آینه های چراغ دار و بک لایت طراحی شده است که از هر دو طرف آینه می توان بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای فریم های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه مزون بیضی

برای تولید آینه های مزونی بیضی شکل باید از دستگاه CNC و MASTER استفاده کرد این نوع آینه ها در پروژه های خاصی بکار رفته و موجب ارتقای سح طراحی دکوراسیون داخلی خواهد شد .

 

آینه مزون بزرگ نما 

در این طرح یک قسمت بزرگ نما روی آینه تعبیه شده است که به واسطه ی آن تصاویر تا حدود ۱۰ برابر بزرگتر نمایش داده خواهد شد ، بدین شکل براحتی می توانید نسبت آرایش خود اقدام نمایید .

 

آینه مزون متحرک 

با تولید آینه های مزونی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروزه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

آینه مزون - اینستاگرام

 

آینه مزون - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه مزون به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه مزون و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه مزون مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه مزون در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه مزون

آینه مزون

آینه مزون

آینه مزون

آینه مزون

آینه مزون

آینه مزون

آینه مزون

آینه مزون

آینه مزون

آینه مزون

آینه مزون

آینه مزون

آینه مزون

آینه مزون

آینه مزون

آینه مزون

آینه مزون

آینه مزون

آینه مزون

آینه مزون

آینه مزون

آینه مزون

آینه مزون

آینه مزون

آینه مزون

آینه مزون

آینه مزون

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه مزون در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند