فهرست این مقاله

آینه مستطیل

تولید انواع آینه مستطیل در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                                0912823524202188621912

 

آینه مستطیلی

 

آینه مستطیل

آینه های دکوراتیو در اشکال هندسی مختلفی تولید می شود که در واقع برای هر ساختمانی با توجه به فضای داخلی و طراحی آن شکل هندسی خاصی از آینه ها استفاده می شود که در این بین متداول ترین طرح آینه های دکوراتیو بدون تردید آینه مستطیل است از همین رو  در این مقاله به برری انواع آینه مستطیل می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های مستطیلی در ایران فعالیت خود را از سال 1387 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه های مستطیل را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه مستطیل – کریستال

به طور کلی آینه های مستطیلی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع آینه ها در ضخامت های 4 میل و 6 میل وجود دارد .

 

آینه مستطیل – قدی 

همانطور که در مقاله های متعددی شرح داده شد آینه های قدی کاربردی ترین طرح آینه های مستطیل شکل محسوب می شود ، ابعاد استاندارد آینه های قدی مستطیلی شکل به صورت 80 * 180 سانتی متر است البته که در ابعاد دیگری نیز می توان تولید کرد .

 

آینه مستطیل – با قاب فلزی 

آینه های با قاب فلزی نیز به دو دسته ی قاب های فلزی آهنی رنگی و قاب های فلزی استیل طلایی و کروم تقسیم می شود به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسر رنگ باید از قاب های فلزی مشکی و استیل طلایی بکار برد .

 

آینه مستطیل – چراغ دار 

آینه های چراغ دار یکی از پرفروش ترین طرح های آینه مستطیلی شکل به شمار می رود که با نام های آینه هالیوودی و آینه گریم نیز شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهد گرفقت .

 

آینه مستطیل – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های مستطیلی که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست می شود در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه مستطیل – ضد بخار 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده که دارای ویژگی ضد بخار بوده و از آن در حمام استفاده می شود ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار محو خواهد شد .

 

آینه مستطیل – کودک

برای اتاق های کودکان نوعی از آینه های مستطیلی طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانند یتمن ، سوباسا و پینیکیو روی آینه حکاکی می شود بدین شکا کودکان براحتی سرگرم خواهند شد .

 

آینه مستطیل – آرایشگاه 

در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های قدی بک لایت و چراغ دار تولید شده است که لوگوی مجموعه روی آینه حکاکی می شود این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه مستطیل – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه مدرن بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، آینه های دو طرفه در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، فرانسه و هلند به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه مستطیل – بی نهایت

طرح خاص دیگری از آینه های مستطیلی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ف آینه های بی نهایت فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

آینه مستطیل – متحرک 

با تولید آینه های مستطیلی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه مستطیل متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه مستطیل - اینستاگرام

 

آینه مستطیل - واتساپ

 

 

در صورت تمایل می توانید آینه مستطیل را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش دهید 

برای اطلاع از قیمت آینه مستطیل و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467  تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه مستطیل مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه مستطیل در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه مستطیل

آینه مستطیل

آینه مستطیل

آینه مستطیل

آینه مستطیل

آینه مستطیل

آینه مستطیل

آینه مستطیل

آینه مستطیل

آینه مستطیل

آینه مستطیل

آینه مستطیل

آینه مستطیل

آینه مستطیل

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه مستطیل در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند