فهرست این مقاله

آینه مشکی

تولید انواع آینه مشکی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                              0912823524202188621912

 

آینه دودی

 

آینه مشکی

امروزه با توجه به تاثیر بسیار زیاد آینه های دکوراتیو در طراحی دکوراسیون داخلی اغلب طراحان دکوراسیون از آینه های رنگی مطابق با رنگ های بکار رفته در فضای داخلی جهت تزیین چیدمان خانه استفاده می کنند ، در این مقاله به طور خاص به بررسی انواع مختلف آینه مشکی یا دودی می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های دکوراتیو در ایران فعالیت خود را از سال 1379 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 1000 طرح مختلف آینه های دکوراتیو از جمله آینه مشکی را تولید کرده است برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

در همه ی کشورهای دنیا طراحی دکوراسیون داخلی به سمت نمای شیشه ای سوق پیدا کرده است که به طبع استفاده از آبنه مشکی نیز برای تزیین فضای داخلی در همین راستا قرار دارد ، لازم به ذکر است رنگ آینه باید با رنگ های فضای داخلی مطابقت داشته باشد .

 

آینه مشکی ابزار خورده

همانطور که در مقاله های دیگری هم شرح داده شد ابزار تراش ( پخ ) بهترین نوع ابزار برای آینه های دکوراتیو محسوب می شود ، فاصله ی لیه آینه تا ابزار تراش را می توان روی 1.5 ، 2 و 3 سانتی متر تنظیم کرد ضمنا ساختار دستگات تراش به گونه ای است که باید چهار طرف آینه به صورت جداگانه ابزار زده شود .

 

آینه مشکی سه بعدی

طرح جدیدی از آینه های ابزار خورده و آینه های با قاب آینه ای که ابتدا یک آینه با ابعاد استاندارد به عنوان آینه اصلی در نظر گرفته شده سپس تعدادی آینه با طول آینه اصلی و عرض 10 سانتی متر به صورت مورب به آینه اصلی چسبیده می شود بدشن شکل یک نمای سه بعدی داخل آینه ایجاد خواهد شد .

 

آینه مشکی لمسی

یکی از محبوب ترین انواع آینه های دکوراتیو که از یک آینه سندبلاست شده مشکی تشکیل شده است به طوری که با لمس کردن قسمت مشخص شده روی آینه ، نور مخفی نمایان می شود سپس با لمس کردن قسمت مورد نظر نورپردازی خاموش خواهد شد ، این نوع آینه ها اغلب به عنوان آینه سرویس بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد .

 

آینه کاری با آینه مشکی 

برای اجرای آینه کاری روی دیوار نیز می توان از آینه مشکی یا دودی استفاده کرد به طوری که ابتدا آینه ها توسط دستگاه CNC در طرح مورد نظر برش داده شده سپس با استفاده از دستگاه تراش دور آینه ها ابزار زده می شود در نهایت هم آینه ها طبق الگو به صورت جورچین روی دیوار قرار داده می شوند .

 

آینه مشکی طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و اینگریوینگ طرح های مختلفی روی آینه ایجاد می شود ، فرآیند سندبلاست کردن به گونه ایست که پشت آینه تراشیده شده و به صورت مات درخواهد آمد اما در فرآیند حکاکی طرح مورد نظر روی آینه حکاکی می شود به عبارتی طرح روی آینه مشکی کنده کاری می شود .

 

آینه مشکی با قاب

با استفاده از قاب های چوبی و پی وی سی رنگی نیز می توان یک آینه دکوراتیو را تولید کرد ، در صنایع شیشه و آینه کولیوند یک کارگاه مجرا جهت تولید قاب های پی وی سی با ابعاد مختلف راه اندازی شده است ، توجه داشته باشید که پهنای قاب نسبت به ابعاد آینه تعیین می گردد .

 

آینه مشکی نورپردازی شده

برای تولید آینه های نورپردازی شده ابتدا یک آینه با ابعاد استاندارد برش داده شده سپس با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی می شود ، این نوع آینه ها اغلب در سرویس بهداشتی کاربرد دارد .

 

آینه مشکی لمسی

طرح جدیدی از آینه های نوری که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود ، نحوه عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه مشکی ریموتی 

طرح دیگری از آینه های مشکی با نورپردازی که با استفاده از ریموت نور مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد ، آینه مشکی ریموتی در کشورهای آسیای شرقی به ویژه در چین ، ژاپن و کرع جنوبی در پروژه های مختلفی استفاده می شود این نوع شیشه ها از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار می باشد .

 

آینه مشکی حسگر حرکتی 

در این طرح از آینه های مشکی با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد لازم به ذکر است آینه مشکی حسگر حرکتی در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

آینه مشکی صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح آینه های مشکی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود ، بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه خود را پخش نمایید .

آینه مشکی صفحه نمایش دار در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DEIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح آینه دکوراتیو معرفی شده است قیمت آینه مشکی صفحه نمایش دار تقریبا دو برابر آینه های مشکی ساده است به همین دلیل طرحان دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

آینه مشکی پایه دار 

در این طرح از آینه های مشکی یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طوری آینه را می توان در وسط سالن نیز قرار داد ، این نوع آینه ها اغلب در سالن های زیبایی و مزون ها استفاده می شود .

 

آینه مشکی با قاب استیل 

طرح دیگری از آینه های مشکی یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مردن بکار برد .

 

آینه مشکی بلوتوث دار 

در این طرح از آینه های مشکی ارتباط بین آینه و گوشی های هوشمند از طریق بلوتوث صورت می گیرد ، این نوع آینه ها در کشورهای اروپایی نیز به کرات مورد استفاده قرار گرفته و طراحان دکوراسیون از آن در پروژه های لوکس بکار می برند .

 

آینه مشکی آرایشگاه 

در سالن های زیبایی و آرایشگاه های نوعی از آینه های مشکی قدی اجرا شده که لوگوی مجموعه روی آینه حکاکی خواهد شد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد آینه های آرایشگاه در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش آینه تولید می شود به همین دلیل ابعاد اینه ها دقیق است .

 

آینه مشکی دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار می رود این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، آینه های دو طرفه در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه مشکی بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های مشکی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه مشکی متحرک 

با تولید آینه های مشکی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضای اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

 

از طریق زیر می توان آینه مشکی را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت آینه مشکی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه مشکی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه مشکی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های با درجه کیفیت +A صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

ساعت کاری کارخانه در روزهای شنبه چهارشنبه از ساعت 8 الی 17 و پنج شنبه ها از ساعت 8 الی 14 تعیین گردیده است لطفا در ساعات ذکر شده نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایید .

 

آینه مشکی

آینه مشکی

آینه مشکی

آینه مشکی

آینه مشکی

آینه مشکی

آینه مشکی

آینه مشکی

آینه مشکی

آینه مشکی

آینه مشکی

آینه مشکی

آینه مشکی

آینه مشکی

آینه مشکی

آینه مشکی

آینه مشکی

آینه مشکی

آینه مشکی

آینه مشکی

آینه مشکی

آینه مشکی

آینه مشکی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه مشکی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

تیم تحریریه کولیوند