فهرست این مقاله

آینه منحنی

تولید انواع آینه منحنی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                  0912823524202188621912

 

 

آینه خم

 

آینه منحنی

آینه های تولید شده در صنعت شیشه دارای دسته بندهای مختلفی است به طوری که هر یک از طرح ها در قسمت خاصی از ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه های خم و ویزگی های آن ها به طور کامل می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های خم در ایران فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه خم آرایشی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه منحنی – کریستال 

آینه های خم از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع آینه ها در ضخامت های 4 میل و 6 میل وجود دارد .

 

آینه منحنی – قدی 

کاربردی ترین طرح آینه های خم بدون تردید آینه های قدی محسوب می شود که اغلب در ابعاد استاندارد 75 * 190 سانتی متر تولید می شود البته در ابعاد دیگری نیز قابل تولید خواهد بود ، آینه های قدی در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح آینه معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

آینه منحنی – آرایشگاه 

در آرایشگاه ها و سالن های زیبایی نوعی آینه های خم که از ترکیب آینه های بک لایت و چراغ دار تشکیل شده است که در پروژه های مختلفی به ویژه در سالن های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های آرایشگاهی بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه منحنی – چراغ دار 

رایج ترین طرح آینه های خم که با نام آینه چراغ دار شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت ، آینه های چراغ دار فقط در پروزه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

آینه منحنی – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های خم که با نام آینه بک لایت شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت ، آینه های بک لایت در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد آینه ها دقیق خواهد شد .

 

آینه منحنی - اینستاگرام

 

آینه منحنی - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان آینه منحنی را به صنایع شیشه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت آینه های خم و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه کولیوند به صورت حضوری آینه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های دکوراتیو خم در صنایع شیشه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه مدرن

آینه منحنی

آینه منحنی

آینه منحنی

آینه منحنی

آینه منحنی

آینه منحنی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه های خم در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند