فهرست این مقاله

آینه میز آرایش

تولید انواع آینه میز آرایش در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                             0912823524202188621912

 

آینه میز آرایش

آینه میز آرایش

آینه های رومیزی دراای دسته بندهای مختلفی است که هر کدام از آن ها به منظور خاصی استفاده می شود که در این بین کاربردی ترین طرح آینه های رومیزی با نام آینه میز آرایش و آینه آرایشی شناخته شده است از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه میز آرایش می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه میز آرایش در ایران فعالیت خود را از سال 1392 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه بک لایت میز آرایش را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه میز آرایش – چراغ دار

متدول ترین طرح آینه های آرایشی که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه میز آرایش – بک لایت

محبوب ترین طرح آینه های آرایشی که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است در واقع این نوع آینه ها طرح دیگری از آینه های رینگ لایت می باشد برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابازار دیاموند زده می شود در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه میز آرایش – زوم دار

طرح خاص دیگری از آینه های آرایشی که یک قسمت زوم یا همان بزرگنمایی روی آینه وجود دارد به طوری که صورت را در این قسمت تا حدود 10 برابر بزرگنمایی خواهد کرد بدین شکل براحتی می توان به رفع ایرادات صورت اقدام کرد .

 

آینه میز آرایش – با قاب استیل 

در این طرح آینه های آرایشی یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه میز آرایش – دخترانه

برای اتاق های دخترانه نوعی از آینه های آراشی طراحی شده است که فریم سفید یا صورتی دور آینه قرار گرفته و شخصیت های برجسته سینمایی و هنری روی آینه قرار می گیرد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه میز آرایش – صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح آینه های آرایشی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل میب شود بدین صورت براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه میز آرایش – کودک

برای اتاق های کودک نوعی از آینه های آرایشی طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانند بتمن ، سوباسا و پینیکیو روی آینه حکاکی می شود بدین شکل کودکان براحتی سرگرم خواهند شد ، آینه های کودک در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش آینه تولید می شود به همین دلیل ابعاد آینه ها دقیق است .

 

آینه میز آرایش – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های مدرن دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، آینه های دو طرفه در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح آینه معرفی شده است از همین رو طراحان دکوراسیون از ان به کرات استفاده می کنند .

 

آینه میز آرایش – بزرگ نما 

در این طرح از آینه های آرایشی یک قسمت بزرگ نما روی آینه وجود دارد که به واسطه ی آن تصاویر تا حدود 10 برابر بزرگتر شنان داده خواهد شد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، آینه های بزرگ نما در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه بکار می رود و افراد تحت تاثیر آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه میز آرایش – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های آرایشی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت ذر واقع یک آینه دکوراتیو محسوب می شود به همین دلیل فقط در پروژه های لاکچری مورد استفاده قرار می گیرد ، آینه های بی نهایت فقط در پروزه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

آینه میز آرایش – متحرک 

با تولید آینه های آرایشی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه میز آرایش متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه میز آرایش - اینستاگرام

 

آینه میز آرایش - واتساپ

 

از طریق زیر می توان آینه میز آرایش را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت آینه میز آرایش و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه های میز آرایش مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه میز آرایش در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

ساعت کاری کارخانه در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 17 و پنج شنبه ها از ساعت 8 الی 14 تعیین گردیده است لطفا در ساعات ذکر شده نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایید .

 

آینه میز آرایش

آینه میز آرایش

آینه میز آرایش

آینه میر آرایش

آینه میز آرایش

آینه میز آرایش

آینه میز آرایش

آینه میز آرایش

آینه میز آرایش

آینه میز آرایش

آینه میز آرایش

آینه میز آرایش

آینه میز آرایش

آینه میز آرایش

آینه میز آرایش

آینه میز آرایش

آینه میز آرایش

آینه میز آرایش

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه میز آرایش در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.ir

تیم تحریریه کولیوند