فهرست این مقاله

آینه میز توالت

تولید انواع آینه میز توالت در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                        0912823524202188621912

 

آینه میز توالت

 

آینه میز توالت

آینه های دکوراتیو آرایشگاهی امروزه اغلب به صورت چراغ دار و با استفاده از قاب های استیل تولید می شود به طوری که برای هر نوع میز آرایش یک آینه مخصوص و متناسب با میز وجود دارد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه میز توالت می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های آرایشی در ایران فعالیت خود را از سال 1394 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه میز بک لایت توالت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه میز توالت – چراغ دار

متدول ترین طرح آینه های آرایش که با نام آینه چراغ دار شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه بزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه میز توالت – بک لایت

محبوب ترین طرح آینه های میز توالت که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه سندبلاست شده و با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه میز توالت – قاب استیل

در این طرح از آینه های میز توالت یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه میز توالت – بلوتوث دار

جدیدترین طرح آینه های میز توالت که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه های بلوتوث دار در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد آینه ها دقیق خواهد شد .

 

آینه میز توالت – دو طرفه 

در سرویس بهداشتی های بزرگ نوعی از آینه های دو طرفه بکار می رود که بدیبن شکل از هر دو طرف آینه می توان استفاده کرد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، آینه های دو طرفه در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه میز توالت – متحرک 

با تولید آینه های روشویی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه میز توالت متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه میز توالت – 2022 

در این طرح از آینه های روشویی شاهد ترکیب آینه های بک لایت و هالیوودی خواهید بود به همین دلیل با نام 2022 شناخته شده است این نوع آینه ها در کشورهای صاحب سبک در طراحی دکوراسیون اجرا خواهد شد آینه های 2022 فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

آینه میز توالت - اینستاگرام

 

آینه میز توالت - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه میز توالت به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه میز توالت و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه میز توالت مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه میز توالت در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه میز توالت

آینه میزتوالت

آینه میز توالت

آینه میز توالت

آینه میز توالت

آینه میز توالت

آینه میز توالت

آینه میز توالت

آینه میز توالت

آینه میز توالت

آینه میز توالت

آینه میز توالت

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه میز توالت در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند