فهرست این مقاله

آینه میکاپ

تولید انواع آینه میکاپ و آرایشی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                0912823524202188621912

 

آینه میکاپ

 

آینه میکاپ

با توجه به اهمیت بسیار زیاد آرایش برای خانم ها به طبع ابزار آرایشی نیز دارای جایگاه ویژه ای در زندگی شخصی خانم ها می باشد به طوری که در طول روز به کرات از ابزار های آرایشی استفاده می کنند در این مقاله یکی از مهم ترین ابزارهای آرایشی خانم ها که با نام های آینه میکاپ و آینه آرایشی شناخته شده است را بررسی خواهیم کرد .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های مدرن در ایران فعالیت خود را از سال 1381 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 1000 طرح مختلف آینه های مدرن از جمله آینه میکاپ را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

آینه های آرایشی در طرح های متنوعی تولید می شود که هر یک از آن ها در دکوراسیون داخلی خاصی استفاده خواهد شد به طور مثال در سالن های زیبایی معمولا از آینه های با نورپردازی مخفی که به صورت لمسی است اجرا می شود و در اغلب موارد باکس های چوبی نیز پشت آینه تعبیه خواهد شد .

 

آینه میکاپ – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های آرایشی که پشت آینه نورپردازی می شود برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد و طرح مورد نظر برش داده شده سپس حاشیه دور آینه در طرح مورد دلخواه سندبلاست می شود در نهایت هم با استفاده PVC و LED های رنگی پشت آینه میکاپ نورپردازی خواهد شد در واقع نورپردازی از قسمت های سندبلاست شده نیز قابل مشاهده است .

 

آینه میکاپ – لمسی

طرح جدیدی از آینه های نوپردازی شده که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نورپردازی خاموش خواهد شد نحوه ی عملکرد این نوع آینه ها دقیقا مشابه گوشی های هوشمند است به عبارتی با ضربه زدن عمل نخواهد کرد .

 

آینه میکاپ – ریموت دار

یکی دیگر از طرح های آینه نوری که با استفاده از ریموت نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال برای فشردن دکمه ی FADE روی ریموت نورهای رنگی به صورت اسلاید شو نمایش داده می شوند .

 

آینه میکاپ – دو طرفه

چنانچه آینه های با نورپردازی مخفی را بخواهید از سقف آویز کنید بهتر است که از آینه های نوری دو طرفه استفاده کرد ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که در واقع آینه پشت و رو نخواهد داشت و هر دو سمت آینه نوری می باشد .

 

آینه میکاپ – چراغ دار

طرح خاصی از آینه های آرایشی که حاشیه دور آینه لامپ های کم مصرف اما با ظاهر لامپ های قدیمی وجود دار  برای تولید این نوع آینه ها ابتدا یک آینه با ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس دور آینه با فاصله هر 10 سانتی متر سوراخ می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از سیم های برق کشی و لامپ های اشاره شده آینه نورپردازی می شود ، آینه میکاپ چراغ دار کاربرد بسیار زیادی هم در سهولت آرایش دارد .

 

آینه میکاپ حسگری

در این طرح با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه چراغ ها روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه حسگری بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه میکاپ صفحه نمایش دار 

آینه های میکاپ در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BET DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح آینه آرایشی معرفی شده است ، آینه میکاپ صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز مانند آلمان ، ایتالیا و هلند به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

آینه میکاپ پایه دار 

در این طرح از آینه های میکاپ یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طوری که آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها اغلب در سالن های زیبایی و مزون ها استفاده می شود .

 

آینه میکاپ با قاب استیل 

در این طرح از آینه های میکاپ یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه میکاپ آرایشگاه 

برای سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های میکاپ تولید شده که دارای قسمت بزرگنمایی بوده و دارای فریم آینه ای است ، این نوع آینه ها معمولا در ابعاد  60 * 100 تولید خواهد شد ، آینه های آرایشگاهی در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش آینه تولید می شود به همین دلیل ابعاد آینه ها دقیق است .

 

آینه میکاپ بیضی

برای تولید آینه های بیضی شکل باید از دستگاه CNC و MASTER نیز استفاده کرد این نوع آینه ها در پروژه های خاصی بکار رفته و موجب ارتقای سطح طراحی دکوراسیون داخلی خواهد شد ، آینه های بیضی در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح آینه های دکوری معرفی شده است از همین رو طراحان دکوراسیون از آن به کرات از آن استفاده می کنند .

 

آینه میکاپ دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های میکاپ دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، آینه های دو طرفه در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات بکار می رود و افراد تحت تاثیر آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه میکاپ بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های میکاپ که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت در واقع یک آینه دکوراتیو محسوب می شود که در پروژه های لاکچری و مدرن مورد استفاده قرار می گیرد .

 

آینه میکاپ متحرک 

با تولید آینه های متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه میکاپ متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

 

آینه میکاپ - اینستاگرام

 

آینه میکاپ - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان آینه میکاپ را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت آینه میکاپ و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه میکاپ مورد نظر خود را به صورت حضوری سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه میکاپ در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

ساعت کاری کارخانه در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 17 و پنج شنبه ها از ساعت 8 الی 14 تعیین گردیده است لطفا در ساعات ذکر شده نشبت به ثبت سفارش اقدام نمایید .

 

آینه میکاپ

آینه میکاپ

آینه میکاپ

آینه میکاپ

آینه میکاپ

آینه میکاپ

آینه میکاپ

آینه میکاپ

آینه میکاپ

آینه میکاپ

آینه میکاپ

آینه میکاپ

آینه میکاپ

آینه میکاپ

آینه میکاپ

آینه میکاپ

آینه میکاپ

آینه میکاپ

آینه میکاپ

آینه میکاپ

آینه میکاپ

آینه میکاپ

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه میکاپ در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند