فهرست این مقاله

آینه نئون

تولید انواع آینه نئون در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                  ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه نئون

 

 

آینه نئون

آینه های با نورپردازی دارا دسته بندهای مختلفی است که هر یک از آن ها لا استفاده از متریال خاصی تولید خواهد شد این نوع آینه ها در پروژه های متعددی مورد استفاده قرار می گیرد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه های نور مخفی با شدت نور بسیار بالا می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های نورپردازی شده در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۸ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه تاچ نوری را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه نئون – تاچ 

رایج ترین طرح آینه های نورپردازی شده که با تاچ کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با تاچ مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشایه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه نئون – قاب استیل 

در این طرح یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه نئون – دو طرفه 

در سالن های کوچک به مظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد از این نوع آینه ها در کشورهای اروپایی نیز به کرات بکار می رود .

 

آینه نئون – قدی 

رایج ترین طرح آینه های با نورپردازیبدون تردید آینه های قدی محسوب می شود که اغلب در ابعاد استاندارد ۷۵ * ۱۹۰ سانتی متر و ۸۰ * ۲۰۰ سانتی متر تولید خواهد شد البته در ابعاد خاص نیز قابل تولید می باشد .

 

آینه نئون – آرایشگاه 

در آرایشگاه ها و سالن های زیبایی نوعی از آینه های با نورپردازی اجرا شده که از ترکیب آینه های بک لایت و گریم تشکیل شده است بدین صورت نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه نئون – پایه دار 

طرح دیگری از آینه های نورپردازی شده که یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد بدین شکل آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد و از آن در قسمت های مختلف ساختمان استفاده کرد .

 

از طریق زیر می توان آینه نئون را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد 

برای اطلاع از قیمت آینه های نورپردازی و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۱۲۲۱۴۰۴۶۷ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های نورپردازی شده در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمتا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه نئون

 آینه آبی

آینه نئون

 مدل آینه آرایشگاه

آیبنه نئون

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه های نوردار در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

تیم تحریریه کولیوند