فهرست این مقاله

آینه نئون

تولید انواع آینه نئون در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                  0912823524202188621912

 

آینه نئون

 

 

آینه نئون

آینه های با نورپردازی دارا دسته بندهای مختلفی است که هر یک از آن ها لا استفاده از متریال خاصی تولید خواهد شد این نوع آینه ها در پروژه های متعددی مورد استفاده قرار می گیرد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه های نور مخفی با شدت نور بسیار بالا می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های نورپردازی شده در ایران فعالیت خود را از سال 1398 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه تاچ نوری را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه نئون – تاچ 

رایج ترین طرح آینه های نورپردازی شده که با تاچ کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با تاچ مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشایه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه نئون – قاب استیل 

در این طرح یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه نئون – دو طرفه 

در سالن های کوچک به مظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد از این نوع آینه ها در کشورهای اروپایی نیز به کرات بکار می رود ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه نئون – قدی 

رایج ترین طرح آینه های با نورپردازیبدون تردید آینه های قدی محسوب می شود که اغلب در ابعاد استاندارد 75 * 190 سانتی متر و 80 * 200 سانتی متر تولید خواهد شد البته در ابعاد خاص نیز قابل تولید می باشد .

 

آینه نئون – آرایشگاه 

در آرایشگاه ها و سالن های زیبایی نوعی از آینه های با نورپردازی اجرا شده که از ترکیب آینه های بک لایت و گریم تشکیل شده است بدین صورت نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه نئون – پایه دار 

طرح دیگری از آینه های نورپردازی شده که یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد بدین شکل آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد و از آن در قسمت های مختلف ساختمان استفاده کرد ، آینه های پایه دار فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

از طریق زیر می توان آینه نئون را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد 

برای اطلاع از قیمت آینه های نورپردازی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های نورپردازی شده در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمتا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه نورپردازی شده

آینه نئون

آینه نئون

 آینه آبی

آینه نئون

 مدل آینه آرایشگاه

آیبنه نئون

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه های نوردار در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

تیم تحریریه کولیوند