فهرست این مقاله

آینه نامتقارن

تولید انواع آینه نامتقارن در صنایع شیشه و آینه کولیوند                            0912823524202188621912

 

 

آینه نامتقارن

 

آینه نامتقارن

آینه های دکوراتیو در طراحی دکوراسیون داخلی مدرن به کرات مورد استفاده قرار می گیرد به طوری که طراحان دکوراسیون بخش قابل توجهی از زمان خود را صرف طراحی آینه های فضای داخلی می کنند از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه های دکوراتیو و ویژگی های ان ها به طور کامل می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های دکوراتیو در ایران فعالیت خود را از سال 1386 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع اینه ها از جمله آینه مینیمال را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه نامتقارن – قاب فلزی

آینه های دکوراتیو قاب فلزی به طور کلی به دو دسته ی قاب فلزی رنگ کوره ای و قاب استیل تقسیم می شود که در این بین آینه با قاب استیل بسیار جذاب به نظر می رسد ، این نوع قاب ها در رنگ های مختلفی قابل تولید است .

 

آینه نامتقارن – قدی 

کاربردی ترین طرح آینه های دکوراتیو بدون تردید آینه قدی محسوب می شود این نوع آینه ها در ابعاد استاندارد 75 * 190 سانتی متر و 90 * 200 سانتی متر تولید می شود البته در ابعاد دیگری نیز قابل تولید می باشد .

 

آینه نامتقارن – دو طرفه 

در سالن های کوچک به مظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه نامتقارن – آرایشگاه

در سالن های کوچک و آرایشگاه ها  به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های ترکیبی بک لایت و چراغ دار استفاده کرد این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهند گرفت .

 

آینه نامتقارن – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های دکوراتیو نورمخفی که با نام آینه بک لایت شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه نامتقارن - اینستاگرام

 

آینه نامتقارن - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان آینه نامتقارن را به صنایع شیشه کولیوند سفارش داد 

برای اطلاع از قیمت آینه های مینیمال و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه کولیوند به صورت حضوری آینه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های مینیمال در صنایع شیشه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه نامتقارن

آینه نامتقارن

آینه نامتقارن

آینه نامتقارن

آینه نامتقارن

آینه نامتقارن

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه های دکوراتیو در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند