فهرست این مقاله

آینه نامحدود

تولید انواع آینه نامحدود در صنایع شیشه و آینه کولیوند                          0912823524202188621912

 

آینه نامحدود

 

آینه نامحدود

آینه های دکوراتیو مدرن در طرح های بسیار مختلفی تولید می شود که با توجه به طراحی آن ها قرارگیری آن نیز مشخص خواهد گردید از همین رو در این مقاله بررسی انواع آینه های مدرن و ویژگی های آن ها به طور کامل و اختصاصی می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های مدرن در ایران فعالیت خود را از سال 1393 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه مدرن اینفینیتی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه نامحدود – چراغ دار

رایج ترین طرح آینه های مدرن که با نام آینه چراغ دار و هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لاتمپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه نامحدود – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های اینفینیتی که با نام آینه بک لایت شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه نامحدود – قاب استیل 

در این طرح یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه نامحدود – قدی

آینه های مدرن کاربردی ترین طرح آینه های دکوراتیو محسوب می شود که اغلب در ابعاد استاندارد 75 * 190 سانتی متر و 90 * 200 سانتی متر تولید شده البته در ابعاد دیگری نیز قابل تولید است .

 

آینه نامحدود – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد .

 

آینه نامحدود - اینستاگرام

 

آینه نامحدود - واتساپ

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه های هوشمند در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

جهت سفارش آینه نامحدود به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه های اینفینیتی و سفارش آن ها می توانید با شماره های 021886219120912214046702188621912 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری آینه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های اینفینیتی در صنایع کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه نامحدود

آینه نامحدود

آینه نامحدود

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه های هوشمند در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

تیم تحریریه کولیوند