فهرست این مقاله

آینه نامنظم قدی

تولید انواع آینه نامنظم قدی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                   0912823524202188621912

 

آینه قدی نامنظم

آینه نامنظم قدی

آینه های دکوراتیو مدرن در طراحی دکوراسیون داخلی به کرات مورد استفاده قرار گرفته است به طوری که برای بخش عمده ای از طراحی داخلی را شامل می رود از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه های دکوراتیو نامتقارن و ویژگی های آن ها به طور کامل می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های نامتقارن در ایران فعالیت خود را از سال 1393 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه قدی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه نامنظم قدی – چراغ دار

رایج ترین طرح آینه های قدی که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه نامنظم قدی – بک لایت

محبوب ترین طرح آینه های قدی که با نام آینه بک لایت شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و  LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه نامنظم قدی – قاب استیل

در این طرح یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی بکار برد این نوع آینه ها در پروژه های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد .

 

آینه نامنظم قدی – دو طرفه

کاربردی ترین طرح آینه های قدی که با نام آینه دو طرفه شناخته شده است بدین شکل از هر دو طرف آینه به طور بهینه استفاده خواهد شد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه قدی نامنظم - اینستاگرام

 

آینه قدی نامنظم - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان آینه نامنظم قدی را به صنایع شیشه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه های دکوراتیو و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه کولیوند به صورت حضوری آینه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های قدی در صنایع شیشه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه نا منظم

آینه قدی نامنظم

آینه قدی نامنظم

آینه قدی نامنظم

آینه قدی نامنظم

آینه قدی نامنظم

آینه قدی نامنظم

آینه قدی نامنظم

آینه قدی نامنظم

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه های ایستاده در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند