فهرست این مقاله

آینه نامنظم

تولید انواع آینه نامنظم در صنایع شیشه و آینه کولیوند                0912823524202188621912

 

آینه نامنظم

 

آینه نامنظم

آینه های دکوراتیو از نظر شکل هندسی به طور کلی به دو دسته ی آینه های منظم و آینه های نامنظم تقسیم می شود که در این بین آینه های نامتقارن از جذابیت بسیار بالایی برخوردار است از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه های نامتقارن و ویژگی های آن ها به طور کلی می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های نامتقارن در ایران فعالیت خود را از سال 1394 آغا کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه دکوراتیو نامتقارن را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه نامنظم – چراغ دار

آینه های دکوراتیو چراغ دار رایج ترین طرح آینه های دکوری محسوب می شود برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه نامنظم – بک لایت

محبوب ترین طرح آینه های دکوراتیو که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی ذشناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه نامنظم – قاب استیل 

در این طرح یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، آینه های قاب استیل در کشورهای اروپای آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه نامنظم – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه نامنظم – آرایشگاه 

در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های نامتقارن استفاده شده که اغلب به صورت قدی است در واقع این نوع آینه ها از ترکیب آینه بک لایت و آینه چراغ دار تشکیل خواهد شد ، آینه آرایشگاه فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

آینه نامنظم - اینستاگرام

 

آینه نامنظم - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه نامنظم به صنایع شیشه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه های نامتقارن و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های نامتقارن در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه نامنظم

آینه نامنظم

آینه نامنظم

آینه نامنظم

آینه نامنظم

آینه نامنظم

آینه نامنظم

آینه نامنظم

آینه نامنظم

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه های دکوراتیو در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند