فهرست این مقاله

آینه نقره ای

تولید آینه نقره ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                                      0912823524202188621912

 

آینه نقره ای

آینه نقره ای

رایج ترین نوع آینه که تقریبا در خانه های همه ما در اشکال مختلفی وجود دارد به آینه های نقره ای آینه سفید یا ساده هم گفته می شود ، صنایع شیشه و آینه کولیوند آینه های نقره ای را در به صورت جام و قواره به فروش می رساند و با تشکیل تیم فنی 10 نفره مجرب خدمات نصب انواع آینه کاری را نیز انجام می دهد .

کارخانه های مختلفی آینه نقره ای را در ایران تولید می کنند که کارخانه اردکان یزد و کاوه قزوین با کیفیت ترین نوع آینه را از نظر میزان شفافیت می سازند لازم به ذکر است که آینه ها امروزه با استفاده از ترکیبات نقره تولید می شوند و دیگر خبری از جیوه در تولید آینه ها نیست چرا که جیوه به محیط زیست آسیب می رساند و کیفیت کمتری را نسبت به آینه هایی که با نقره تولید می شوند  دارند .

بنابراین توجه داشته باشید که آینه نقره ای دارای درجه کیفیت A و B می باشد و از نظر ظاهری آینه درجه A به مراتب دارای وضوح و شفافیت بیشتری نسبت به آینه های درجه B است و در ضمن آینه درجه A در دراز مدت هم دچار تغییر نخواهد شد .

قیمت آینه نقره ای به سه عامل نوع آینه ، ابزار آینه و ابعاد آن بستگی دارد در واقع با اطلاع از این سه پارامتر می توان قیمت دقیق آینه های نقره ای را تخمین زد ، منظور از نوع آینه ساده ، کریستال و رنگی بودن آینه می باشد لازم به ذکر است که آینه نقره ای بیشتر در پروژه هایی که آینه جنبه ی کاربردی دارد استفاده می شود به عنوان مثال برای تولید آینه های قدی بهتر است که از آینه های شفاف یا نقره ای بکار برد .

 

آینه نقره ای کلیر و کریستال

به طور کلی سه نوع آینه ی فلوت ، کلیر و کریستال از نظر شفافیت در صنعت آینه تولید می شود که آینه های فلوت و کلیر در ایران تولید می شوند اما آینه کریستال وارداتی محسوب می شود که آینه کریستال بیشترین شفافیت را داشته و و پس از آن آینه کلیر و در نهایت هم آینه فلوت .

آینه نقره ای فلوت را کارخانه کاوه و آینه کلیر را کارخانه اردکان تولید می کند که از نظر ظاهری هیچ گونه تفاوتی ندارند اما با دقت بسیار زیاد متوجه خواهید شد که آینه اردکان از شفافیت بیشتری برخوردار است اما آینه نقره ای کریستال از نظر ظاهری هم کاملا قابل تشخیص است چرا که لبه های آینه کریستال سفید رنگ است اما لبه آینه های فلوت و کلیر سبز رنگ می باشد .

 

آینه نقره ای تراش 

در بسیاری از پروژه های طراحی دکوراسیون داخلی از آینه های ابزار خورده یا همان آینه تراش استفاده می شود چرا که تراش دور آینه موجب زیباتر شدن آینه خواهد شد به طور مثال آینه کاری لوزی رو دیوار را اگر آینه ها تراش نزنیم هیچ گونه جذابیتی نخواهد داشت اما با تراش زدن دور آینه نمای مدرنی روس دیوار مورد نظر ایجاد خواهد شد .

 

آینه نقره ای کنسول 

صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های نقره ای میز کنسول آینه ای را در طرح های مختلفی تولید می کند بشکلی که روی میز کنسول به طور کامل آینه کاری می شود برای اینکار ابتدا ابعاد میز را به دستگاه CNC می دهیم سپس ابعاد آینه را مشخص شده و برش داده می شوند در نهایت هم آینه ها به وسیله چسب های مخصوص آینه روی میز نصب می کنیم .

 

آینه نقره ای قدی 

 برای تولید آینه های قدی به دلیل اینکه صرفا جنبه ی کاربردی داشته بهتر است که از رنگ نقره ای استفاده شود به عبارت دیگر آینه نقره ای رنگ ها را واقعی منعکس کرده اما آینه های رنگی تغییر رنگ اندکی را ایجاد می کند .

 

آینه کاری نقره ای

اجرای آینه کاری روی دیوار بای با توجه به رنگ و طرح دیوارهای ساختمان انجام شود به طور مثال برای آینه کاری یک دیوار با ارتفاع زیاد و رنگ سفید بهتر است که از آینه کاری مربعی شکل با آینه نقره ای استفاده شود .

 

آینه نقره ای آنتیک

متداولترین نوع آینه های آنتیک یا پتینه کاری شده که در اغلب ساختمان ها به دلیل دیوارهای سفید رنگ بکار برده می شود طرح های مختلف آینه پتینه نقره ای را می توانید در قسمت نمونه کارها مشاهده نمایید .

 

آینه نقره ای چراغ دار

یکی از خاص ترین انواع آینه های دکوراتیو که اغلب در سالن های آرایشی استفاده می شود ، برای تولید آینه چراغ دار یک آینه با ابعاد استاندارد برش داده شده سپس لامپ های کم مصرف اما با ظاهر قدیمی دور آینه قرار داده می شود .

 

آینه نقره ای ونیزی

آینه های ونیزی به دلیل ظاهر بسیار خاص و مدرن خیلی زود مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفت و در ساختمان های لوکس استفاده شد  ضمنا به این نوع از آینه های دکوراتیو آینه منبت کاری شده نیز گفته می شود .

 

آینه نقره ای گرد

برای تولید آینه های نقره ای گرد از دو روش دستی و اتوماتیک استفاده می شود در روش اول با متر و الماس برش شیشه انجام می شود اما در روش دوم اندازه قطر به دستگاه داده شده سپس به طور اتوماتیک شیشه برش داده می شود .

 

آینه نقره ای لمسی

طرح جدیدی از آینه های با نورپردازی مخفی که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه LED های مخفی پشت آینه روشن شده سپس با لمس کردن همان قسمت نورپردازی خاموش خواهد شد .

 

آینه نقره ای سه بعدی

برای تولید آینه های سه بعدی ابتدا یک آینه با ابعاد استاندارد برش داده شده سپس تعدادی آینه تراش خورده با طول آینه اصلی و عرض 10 سانتی متر به صورت مورب به آینه اصلی چسبیده می شود .

 

آینه نقره ای با نورپردازی مخفی

طراحان دکوراسیون داخلی با استفاده از LED های رنگی پشت آینه ها را به صورت مخفی نورپردازی می کنند ، این نوع آینه ها اغلب به عنوان آینه سرویس بهداشتی و آینه های سالن آرایشی کاربرد دارد .

 

آینه نقره ای ریموت دار

طرح جدیدی از آینه های نقره ای که با استفاده از ریموت نورپردازی مخفی پشت آینه روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورهای مخفی LED و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد .

 

آینه نقره ای حسگری

در این طرح با حرکت از قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه حسگری بسیار زمانبر و یپیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه نقره ای صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه نقره ای که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه نقره ای صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

آینه نقره ای با قاب استیل 

در این طرح از آینه های نقره ای یک آینه با قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه نقره ای کودک 

برای اتاق های کودکان نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانند بتمن ، سوباسا و پینیکیو روی آینه حکاکی می شود بدین شکل کودکان براحتی سرگرم خواهند شد .

 

آینه نقره ای دخترانه

برای اتاق های دخترانه جدید نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است  شخصیت های سینمایی و هنری روی آینه حکاکی می شود ، این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت ، آینه های دخترانه در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش آینه تولید می شود به همینم دلیل ابعاد آینه ها دقیق است .

 

آینه نقره ای آرایشگاه 

در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های نقره ای قدی اجرا شده که لوگوی مجموعه روی آینه حکاکی می شد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، آینه های آرایشگاه در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح آینه های دکوری معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

آینه نقره ای دو طرفه 

در سالن های زیبایی و آرایشگاهی نوعی از آینه های نقره ای دو طرفه اجرا می شود که از هر دو طرف آینه می توان استفاده کرد ، این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه نقره ای دو طرفه بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه بکار برده می شود .

 

آینه نقره ای بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های نقره ای که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه نقره ای متحرک 

با تولید آینه های نقره ای متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، آینه های متحرک در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

انواع آینه نقره ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند 

  •  آینه های نقره ای قدی
  • آینه های نقره ای  با قاب
  • آینه های نقره ای با تراش
  • آینه های نقره ای لوزی لوزی
  • آینه نقره ای گرد
  • آینه های نقره ای کریستال
  • آینه های نقره ای پتینه کاری شده
  • آینه های نقره ای ونیزی

لازم به ذکر است صنایع شیشه و آینه کولیوند علاوه بر آینه نقره ای ، آینه های طلایی ، شامپاینی ، برنز ، آبی ، بنفش و سبز را نیز تولید می کند ، قیمت آینه های رنگی یکسان نیست و هر یک از آن ها قیمت مجزایی را دارد .

 

آینه نقره ای - اینستاگرام

 

آینه نقره ای - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان فروش صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش آینه نقره ای

برای اطلاع از قیمت آینه نقره ای و خرید آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا به صو.رت حضوری به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت خرید آینه نقره ای مراجعه نمایید .

شایان ذکر است خدمات نصب آینه نقره ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند توسط تیمی متشکل از افراد با تجربه انجام می شود و اگر مشکلی پس از نصب به وجود آید در کمترین زمان ممکن اقدام به رفع نقص خواهد شد .

ساعت کاری کارخانه در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 17 و پنج شنبه ها از ساعت 8 الی 14 تعیین گردیده است لطفا در ساعات ذکر شده نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایید .

 

آینه نقره ای

آینه نامنظم

آینه نقره ای

آینه نقره ای

آینه نقره ای

آینه میکاپ

آینه نقره ای

آینه نقره ای

آینه نقره ای

آینه نقره ای

آینه نقره ای

آینه نقره ای

آینه نقره ای

آینه نقره ای

آینه نقره ای

آینه نقره ای

آینه نقره ای

آینه نقره ای

آینه نقره ای

آینه نقره ای

آینه نقره ای

آینه نقره ای

آینه نقره ای

آینه نقره ای

آینه نقره ای

آینه نقره ای

آینه نقره ای

آینه نقره ای

آینه نقره ای

آینه نقره ای

آینه نقره ای

آینه نقره ای

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه نقره ای در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.silvermirror.com

 

تیم تحریریه کولیوند