فهرست این مقاله

آینه نورانی

تولید انواع آینه نورانی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                  0912823524202188621912

 

آینه نورانی

 

آینه نورانی

آینه های دکوراتیو مدرن دارای دسه بندی های مختلفی است به طوری که هر یک از طرح ها با توجه نورپردازی داخل محیط استفاده می شود از جدیدترین آن ها می توان به آینه گریم پلاس اشاره کرد که در این مقاله به بررسی انواع آینه های لایتینگ به طور کامل و اختصاصی خواهیم پرداخت .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های مدرن در ایران فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه بک لایت لمسی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه نورانی – چراغ دار 

رایج ترین طرح آینه های لایتینگ که با نام آینه چراغ دار و هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی بک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه نورانی – بک لایت

محبوب ترین طرح آینه های لایتینگ که با نام آینه بک لایت شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه نورانی – قاب استیل

در این طرح یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه نورانی – قدی 

کاریردی ترین طرح آینه های لایتینگ بدون تردید آینه های قدی به شمار می رود این نوع آینه ها اغلب دارای ابعاد استاندارد 75 * 190 سانتی تر و 90 * 200 سانتی متر می باشد البته در ابعاد دیگری نز قابل تولید است .

 

آینه نورانی – آرایشگاه 

در آرایشگاه ها در واقع ترکیبی از آینه های بک لایت و چراغ دار استفاده می شود که موجب اجرای طراحی حرفه ای داخلی سالن خواهد شد این نوع آینه ها فقط در پروژه های لوکس بکار رفته است .

 

آینه نورانی - اینستاگرام

 

آینه نورانی - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع کولیوند جهت سفارش آینه نورانی

برای اطلاع از قیمت آینه های بک لایت و سفارش آن ها می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری آینه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های بک لایت در صنایع کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خرید خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه نورانی

آینه نورانی

آینه نورانی

آینه نورانی

آینه نورانی

آینه نورانی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه های مدرن در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند