فهرست این مقاله

آینه نوردار سرویس بهداشتی

تولید انواع آینه نوردار سرویس بهداشتی در صنایع شیشه و آینه کولیوند          ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه نوردار سرویس بهداشتی

 

آینه نوردار سرویس بهداشتی

آینه های سرویس بهداشتی در طرح های گوناگونی تولید شده است که با توجه به نوع طراحی داخلی هر سرویس بهداشتی یکی از آینه های مورد نظر اجرا خواهد شد در این مقاله به برسی جدیدترین نوع آینه سرویس که با نام آینه نوری سرویس بهداشتی شناخته شده است می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های نوری در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۶ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه نوردار سرویس بهداشتی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه نوردار سرویس بهداشتی – لمسی

طرح جدیدی از آینه نوری که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه نوردار سرویس بهداشتی – ضد بخار 

با توجه به ایجاد بخار ناشی از باز کردن آب گرم در حمام باید از آینه های هوشمند ضد بخار استفاده کرد ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار محو خواهد شد .

 

آینه نوردار سرویس بهداشتی – قاب استیل 

در این طرح از آینه های نوری یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه نوردار سرویس بهداشتی – طرح دار 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح هاص مختلفی روی آینه های نوری به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی آینه حکاکی کرد .

 

آینه نوردار سرویس بهداشتی – دو طرفه 

در سرویس بهداشتی های بزرگ نوعی از آینه های دو طرفه اجرا می شود که بدین شکل از هر طرف آینه می توان استفاده کرد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد .

 

آینه نوردار سرویس بهداشتی – گرد 

برای تولید آینه های گرد نوردار با قطر کمتر از ۱۰۰ سانتی متر از کرد بر دستی و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از ۱۰۰ سانتی متر از دستگاه CNC و MASTTER استفاده خواهد شد .

 

آینه نوردار سرویس بهداشتی – متحرک 

با تولید آینه های نوردار متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتیمی توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید .

 

آینه نوردار سرویس بهداشتی - اینستاگرام

 

آینه نوردار سرویس بهداشتی - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه نوردار سرویس بهداشتی از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه نوردار سرویس بهداشتی و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه نوردار سرویس بهداشتی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه نوری سرویس بهداشتی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه نوردار سرویس بهداشتی

آینه نوردار سرویس بهداشتی

آینه نوردار سرویس بهداشتی

آینه نوردار سرویس بهداشتی

آینه نوردار سرویس بهداشتی

آینه نوردار سرویس بهداشتی

آینه نوردار سرویس بهداشتی

آینه نوردار سرویس بهداشتی

آینه نوردار سرویس بهداشتی

آینه نوردار سرویس بهداشتی

آینه نوردار سرویس بهداشتی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه نوردار سرویس بهداشتی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

تیم تحریریه کولیوند