فهرست این مقاله

آینه نوردار

تولید انواع آینه نوردار در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                                  0912823524202188621912

 

آینه نوردار

آینه نوردار

امروزه یکی از مهم ترینت ارکان اجرای طراحی دکوراسیون مدرن آینه های دکوراتیو محسوب می شود در واقع با استفاده از آینه های تزیینی می توان به میزان قابل توجهی سطح طراحی دکوراسیون داخلی را ارتقا داد در این مقاله محبوبترین نوع آینه های دکوراتیو سرویس بهداشتی را که با نام آینه نوردار شناخته شده است بررسی خواهیم کرد .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های دکوراتیو در ایران فعالیت خود را از سال 1389 آغار کرد و به یاری خدا تا کنون بیش از 1000 طرح مختلف آینه های دکوراتیو از جمله آینه نوردار را تولید کرده است ، برای مشاهده سایر آینه های تزیینی تولید شده به قسمت نمونه کارها مراجعه نمایید .

در آخرین مجله منتشر شده بهترین طراحی های دکوراسیون که با نام the best design شناخته شده است آینه نوردار جزء ارکان اصلی یک طراحی حرفه ای سرویس بهداشتی به شمار می رود ، در ادامه انواع آینه های نورپردازی شده را معرفی می کنیم .

 

فرآیند تولید آینه نوردار

در گام نخست باید ابعاد دقیق آینه و طرح آن تعیین گردد سپس با استفاده از دستگاه CNC و MASTER در طرح مورد نظر برش داده شود در مرحله بعدی دستگاه سندبلاست قسمت های مورد نظر سندبلاست خواهد شد توجه داشته باشید که هنگام سندبلاست کردن آینه باید سایر قسمت های آن با چسب های رنگی پوشانده شود .

در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی خواهد شد به طوری که ابتدا ورق PVC در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس با چسب های مخصوص آینه پشت ان چسبیده خواهد شد در مرحله بعدی نیز LED های رنگی دور PVC قرار می گیرد .

 

آینه نوردار کریستال

به طور کلی سه نوع آینه از نظر شفافیت وجود دار که با نام های فلوت ، سوپرکلیر و کریستال شناخته شده است در این بین آینه های کریستال به دلیل شفافیت بسیار بالا بهترین گزینه جهت تولید انواع آینه های دکوراتیو محسوب می شود ، آینه نوردار کریستال در کشورهای اروپایی نیز به کرات اجرا شده است .

 

آینه نوردار رنگی

امروزه به همه طراحان دکوراسیون ثابت شده که ترکیب صحیح رنگ ها در طراحی دکوراسیون داخلی بسیار مهم است لذا با ترکیب صحیح رنگ ها می توان به میزان قابل توجهی طراجی دکوراسیون داخلی را ارتقا داد به طبع با تولید آینه نوردار رنگی بسیاری از افراد دیگر تمایلی به آینه های ساده نداشته و به نوعی رنگ آینه را با رنگ های بکار رفته رد سروس بهداشتی ست می کنند .

 

آینه نوردار طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه CNC و MASTER آینه های دکوراتیو در اشکال مختلف هندسی تولید می شود ، نورپردازی آینه های طرح دار نیاز به زمان بسیار بیشتری نسبت به آینه های چهارگوش ساده دارد به همین دلیل قیمت آینه طرح دار بیشتر از آینه های ساده می باشد .

 

آینه نوردار گرد

بسیاری از طراحان دکوراسیون داخلی از آینه های گرد نورپردازی شده در سرویس بهداشتی استفاده می کنند و بر این باورند که آینه های گرد جذابیت بیشتری نسبت به آینه های چهارپوش دارد ، برای تولید آینه های گرد و بیضی از گردبرهای دستی و دستگاه CNC استفاده می شود لازم به ذکر است که آینه بیضی دارای دو قطر است و نمی توان با استفاده از گردبرهای دستی آن را تولید کرد .

 

آینه نوردار لمسی

جدیدترین طرح آینه های نورپردازی شده که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه ( علامت پاور ) نورپردازی مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نورپردازی مخفی خاموش خواهد شد ، نحوه عملکرد لمسی آینه نوردار دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است و و فقط با حرارت انگشت عمل خوهد کرد .

 

آینه نوردار ریموت دار

طرح دیگری از آینه های با نورپردازی مخفی که با استفاده از ریموت نورپردازی مخفی پشت آینه روشن و خاموش می شود حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد .

 

آینه نوردار سه بعدی

برای تولید آینه های سه بعدی ابتدا یک آینه با ابعاد استاندارد برش داده شده سپس تعدادی آینه ابزار خورده با طول آینه اصلی و عرض 10 سانتی متر به صورت مورب به آینه اصلی چسبیده می شود به عبارتی به آینه نوردار سه بعدی آینه های با قاب آینه ای نیز گفته می شود چرا که در واقع قریم دور آینه از آینه تشکیل شده است .

 

آینه نوردار سالن های زیبایی

طراحان دکوراسیون داخلی از آینه های با ابعاد بزرگ نورپردازی شده در سالن های زیبایی نیز استفاده می کنند در این صورت علاوه بر نمای زیبای آینه ، نورپردازی مخفی از نظر کاربردی نیز حائر اهمیت است .

 

آینه نوردار آنتیک

از آینه های آنتیک یا پتینه کاری شده نیز می توان برای تولید آینه های نوردار استفاده کرد ، این نوع آینه ها در سه چهار طلایی ، نقره ای ، برنز و دودی وجود دارد ضمنا با تراکم پتینه کاری مختلفی تولید می شود .

 

آینه نوردار حکاکی شده

طرح دیگری از آینه های با نورپردازی مخفی که الگوها و تصاویر مختلفی روی آینه حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

آینه نوردار دو طرفه

طرح جدیدی از آینه های نوری که هر دو سمت از آینه نوری سندبلاست تشکیل شده است این نوع آینه ها اغلب در سالن های زیبایی و آرایشی استفاده می شود و نمای بسیار زیبایی را ایجاد خواهد کرد برای تولید آینه نوردار دو طرفه ابتدا دو عدد آینه با ابعاد یکسان برش داده شده سپس حاشیه دور آن ها سندبلاست می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از LED های رنگی و ورق های PVC بین آینه ها نورپردازی می شود .

 

آینه نوردار آویز

یکی دیکر از آینه های با نورپردازی مخفی که آینه با استفاده از زنجیرهای فلزی رنگی و قلاب فلزی از سقف آویز می شود ، این نوع آینه ها نیز اغلب در سالن های زیبایی و آرایشی مورد استفاده قرار می گیرد .

 

آینه نوردار باکس دار

طرح دیگری از آینه های نوردار که باکس های چوبی پی وی سی رنگی پشت آینه ی نوردار قرار می گیرد در این صورت آینه به صورت ایستاده قرار می گیرد و نیازی به نصب ندارد ، این نوع آینه نیز در سالن های زیبایی اجرا می شود .

 

آینه نوردار تایمردار

یکی از جدیدترین طرح های آینه نوری که ساعت و دمای داخلی محیط به صورت دیجیتالی روی آینه نمایش داده می شود ، قسمتی از آینه که کیت روی آن چسبیده می شود اسیدکاری خواهد شد .

 

آینه نوردار حسگری

در این طرح با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه حسگری بسیار زمانبر و یپیچده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد لازم به ذکر است آینه نوردار حسگری در کشورهای اروپایی نیز به کرات مورد استفاده قرار می گیرد و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

آینه نوردار حسگری در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح آینه های نوری معرفی شده است .

 

آینه نوردار اکریلیک 

طرح خاص دیگری از آینه های نوری که با استفاده از رنگ اکریلیک و قلم های نقاشی حروف الفبا در قالب خاصی روی آینه ایجاد می شود ، این نوع آینه ها در واقع یک اثر هنری مدرن به شمار می رود .

 

آینه نوردار صفحه نمایش دار 

آینه های نوری صفحه نمایش دار در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح آینه نوری معرفی شده است ، آینه نوردار صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز مانند آلمان ، ایتالیا و هلند به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

آینه نوردار قاب استیل 

در این طرح از آینه های نوری یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی  مسی مدرن بکار برد ، آینه های قاب استیل در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه نوردار دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی باید از آینه های نوردار مدرن دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، آینه های دو طرفه در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش آینه تولید می شود به همین دلیل ابعاد آینه ها دقیق است .

 

آینه نوردار بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های نوردار که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه نوردار متحرک 

با تولید آینه های نوردار متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابحایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها بات کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

آینه نوردار - اینستاگرام

 

آینه نوردار - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه نوردار به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه نوردار و سفارش آن  می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه نوردار مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه نوردار در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های با کیفیت +A صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم این نوع آینه ها با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه نور مخفی

آینه نورپردازی

آینه نوردار

آینه نوردار

آینه نوردار

آینه نوردار

آینه نوردار

آینه نوردار

آینه نوردار

آینه نوردار

آینه نوردار

آینه نوردار

آینه نورپردازی

آینه نوردار

آینه نوردار

آینه نوردار

آینه نوردار

آینه نوردار

آینه نوردار

آینه نوردار

آینه نوردار

آینه نوردار

آینه نوردار

آینه نوردار

آینه نوردار

آینه نوردار

آینه نوردار

آینه نوردار

آینه نوردار

آینه نوردار

آینه نوردار

آینه نوردار

آینه نوردار

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه نوردار در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.electricmirror.com

تیم تحریریه کولیوند