فهرست این مقاله

آینه نورپردازی

تولید انواع آینه نورپردازی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                 0912823524202188621912

 

آینه نورپردازی

آینه نورپردازی

در سال های گذشته آینه های زیادی به عنوان آینه سرویس بهداشتی تولید شده است که هر یک از آن ها دارای مزایا و معایب متعددی هستند اما با تولید آینه های نورپردازی شده مخفی تحول عظیمی در طراحی دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی رخ داد و اغلب طراحان دکوراسیون از آینه نورپردازی شده جهت تزیینی فضای داخلی سرویس بهداشتی استفاده می کنند .

طرح های مختلفی از آینه نورپردازی در صنایع شیشه و آینه کولیوند تولید می شود که با توجه به طراحی داخلی سرویس بهداشتی یکی از آن ها به عنوان آینه سرویس بهداشتی ساختمان مورد نظر انتخاب می شود ، این نوع آینه ها با نام های دیگری چون آینه با نور مخفی ، آینه نوردار ، آینه با LED و آینه چراغدار شناخته شده است .

توجه داشته باشید که آینه نورپردازی در قسمت های مختلفی از ساختمان اجرا می شود اما در اغلب موارد طراحان دکوراسیون داخلی تمایل به استفاده از این نوع آینه ها در سرویس بهداشتی دارند ، آینه با نور مخفی برای اولین بار در کشور آلمان توسط طراحان دکوراسیون این کشور اجرا شد که مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفت .

 

فرآیند تولید آینه نورپردازی شده  

برای تولید آینه های با نور مخفی ابتدا ابعاد و طرح آینه تعیین می گردد به عبارتی شکل هندسی آینه انتخاب خواهد شد لذا برخی افراد این نوع آینه ها را به صورت مستطیلی و برخی دیگر به صورت مربعی و دایره ای شکل سفارش می دهند ، سپس برش آینه طبق طرح و ابعاد مورد نظر توسط دستگاه CNC صورت می گیرد و دور آینه با دستگاه دیاموند ابزار زده خواهد شد .

در مرحله بعدی از تولید آینه نورپردازی شده با استفاده از ورق های PVC یا MDF و LED های به اصطلاخ شلنگی پشت آینه نورپردازی خواهد شد به طوری که LED دور ورق های MDF چسبیده شده و ورق MDF هم با توجه به طرح مورد نظر پشت آینه قرار داده می شود در نهایت هم با استفاده از همان ورق های MDF یک آویز پشت آینه نصب خواهد شد .

لازم به ذکر است پس از برش آینه نورپردازی می توان دور آینه را سندبلاست کرد به طوری که نور از یک لایه با عرض 5 سانتی متری نیز مشاهده شود این طرح در کشورهای اروپایی به کرات اجرا شده است با مارجعه به قسمت نمونه کارها می توانید انواع آینه های با نور مخفی را به صورت ساده و سندبلاست مشاهده نمایید .

 

آینه نورپردازی شده رنگی 

برای طراحی لوکس یک آینه با نور مخفی می توان از آینه های رنگی استفاده کرد لذا از مهم ترین شاخص های طراحی دکوراسیون داخلی مدرن ترکیب و تطبیق اصولی رنگ ها در فضای داخلی ساختمان می باشد به طوری که رنگ های بکار رفته موجب ایجاد حس مثبت و دریافت انرژی افراد داخل ساختمان شود ، صنایع شیشه و آینه کولیوند آینه نورپردازی شده را در رنگ های دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز تولید می کند .

 

آینه نورپردازی سه بعدی

در حالت عادی از آینه های ساده یا دو بعدی در ساخت آینه با نور مخفی استفاده می شود اما حالت دیگری از این نوع به صورت سه بعدی است به طوری که با استفاده از یک آینه ساده با ابعاد استاندارد و تعدادی آینه رنگی با طول آینه اصلی و عرض 10 سانتی متر که به صورت مورب به آینه اصلی چسبیده شده اند آینه نورپردازی سه بعدی شناخته خواهد شد .

 

آینه نورپردازی آنتیک

نوع دیگری از آینه های با نور مخفی که از آینه های پتینه کاری شده رنگی در ساخت آینه با نور مخفی استفاده می شود به طبع نمای بسیار زیبا و شکیل آینه های آنتیک در ساخت هر نوع آینه ای تاثیرگذار می باشد و موجب یک طراحی حرفه ای و مدرن خواهد شد .

 

آینه نورپردازی طرح دار

برای تولید آینه های نورپردازی شده ابتدا قسمتی از آینه سندبلاست می شود به طوری که نور از قسمت های طرح دار سندبلاست شده تابیده شود ، سندبلاست کردن آینه به زمان بسیار زیادی نیاز دارد .

 

آینه نورپردازی گرد

آینه های با نور مخفی در اشکال مختلف هندسی تولید می شود اما آینه گرد نورپردازی شده نسبت به سایر آینه های دکوراتیو کاربرد بیشتری داشته و در 60 درصد سفارشات را به خود اختصاص داده است ، آینه نورپردازی بیضی برخلاف آینه های گرد دارای دو قطر است به همین دلیل برای برش این نوع آینه ها باید از دستگاه CNC و MASTER استفاده کرد .

 

آینه نورپردازی ابزار خورده

برای تولید آینه های تراش خورده با نور مخفی ابتدا آینه با ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس داخل دستگاه تراش قرار داده شده و چهار طرف آینه ابزار زده می شود در نهایت هم فرآیند نورپردازی پشت آینه صورت می گیرد .

 

آینه نورپردازی لمسی

با استفاده از مدار ها و کیت های الکترونیکی در صنایع شیشه و آینه کولیوند نوعی از آینه های با نور مخفی تولید شده که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه ، نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود ، آینه نورپردازی لمسی در کشورهای نیز به کرات جهت تزیین فضای داخلی ساختمان استفاده می شود در واقع این نوع آینه ها را می توان در قسمت های مختلف یک ساختمان بکار برد .

 

آینه نورپردازی قدی

طرح های جدید آینه های قدی نیز به صورت طرح دار سندبلاست و نورپردازی شده تولید می شود ، به طور مثال در سالن های آرایشی مدرن به کرات از این نوع آینه ها جهت تزیین فضای داخلی استفاده می شود .

 

آینه نورپردازی سالن زیبایی

طراحان دکوراسیون داخلی از آینه های نورپردازی شده مخفی با ابعاد بیش از یک متر مربع برای سالن های زیبایی نیز استفاده می کنند ، بدین شکل آرایش افراد نیز با سهولت بیشتری انجام می پذیرد ، در طرح های جدید آینه نوپردازی شده دو طرفه از سقف سالن زیبایی با استفاده از زنجیرهای تزیینی آویز می شود که نمای بسیار زیبا و مدرنی را ایجاد خواهد کرد .

آینه نورپردازی سالن زیبایی در اشکال مختلف هندسی تولید می شود به طور مثال در برخی از طرح ها آینه های قدی مستطیلی شکل طراحی شده و در برخی موارد نیز آینه های گرد تولید خواهد شد .

 

آینه نورپردازی اتاق پرو

در صورت استفاده از آینه های نورپردازی شده در اتاق پرو علاوه بر زیباتر شدن کابین پرو از نورپردازی مخفی می توان برای آراسته کردن خود استفاده کرد ، در فروشگاه های پوشاک مدرن از این نوع آینه ها بکار می رود .

 

آینه نورپردازی کریستال

به طور کلی آینه های شفاف نورپردازی شده به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال دارای بیشترین میزان شفافیت و وضوح است و بهترین انتخاب جهت تولید آینه با نور مخفی به شمار می رود ، در صنعت شیشه کشورمان آینه های سوپر کلیر تولید شده که از نظر شفافیت شباهت بسیار زیادی به آینه های کریستال خارجی دارد و بهترین انتخاب جهت اجرای آینه نورپردازی محسوب می شود .

 

آینه نورپردازی ریموت دار

طرح جدیدی از آینه های نورپردازی شده که با استفاده از ریموت نورپردازی مخفی پشت آینه روشن و خاموش می شود حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد ، آینه نورپردازی ریموت دار اغلب به عنوان آینه روشویی در ساختمان های با طراحی دکوراسیون مدرن استفاده می شود .

 

آینه نورپردازی با قاب

در سال 1395 یک کارگاه مجزای تولید قاب های پی وی سی و چوبی راه اندازی شد البته بهتر است که برای آینه نوری از قاب های چوبی استفاده کرد ، این نوع قاب ها در رنگ های مختلفی تولید می شود البته توجه داشته باشید که از قاب های استیل مدرن نیز می توان به عنوان فریم دور آینه نورپردازی شده استفاده کرد و نمای زیبایی در فضای داخلی ساختمان ایجاد کرد .

 

آینه نورپردازی دو طرفه

طرح جدید دیگری از آینه های نوری که جلو و پشت کار از آینه نورپردازی شده تشکیل شده است در واقع آینه نوری دو طرفه را شاهد خواهید بود ، این نوع آینه ها اغلب در سالن های زیبایی استفاده می شود برای تولید آینه نورپردازی دو طرفه ابتدا دو عدد آینه با ابعاد یکسان برش داده شده سپس حاشیه دور آن ها سندبلاست می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از LED های رنگی PVC بین آینه ها نورپردازی خواهد شد .

 

آینه نورپردازی آویز

امروزه در سالن های بزرگ و شوروم ها آینه های نوری دو طرفه از سقف با استفاده از قلاب و زنجیرهای فلزی آویز می شود به طوری که ابتدا زنجیرهای فلزی رنگی به دو طرف آینه وصل خواهد شد ، آینه نورپردازی آویز نیز اغلب در سالن های زیبایی ، مزون ها و فروشگاه های بزرگ اجرا می شود و نمای بسیار جذابی را در فضای داخلی ایجاد خواهد کرد .

 

آینه نورپردازی اتاق خواب

طراحان دکوراسیون داخلی از آینه های نوری لمسی و ریموت دار با ابعاد بزرگ در اتاق خواب ها نیز استفاده می کنند بدین شکل علاوه بر تزیین فضای داخلی اتاق ، جهت پرو لباس نیز از آینه استفاده می شود لازم به ذکر است ابعاد استاندارد آینه نورپردازی اتاق خواب 70 * 160 است اما می توان در ابعاد دیگری میز این نوع آینه ها را تولید کرد .

 

آینه نورپردازی تایمردار

طرح جدیدی از آینه های نورپردازی شده که ساعت و دمای داخلی محیط به صورت دیجیتالی روی آینه نمایش داده می شود ، قسمتی از آینه که کیت روی آن چسبیده می شود اسیدکاری خواهد شد ،در صورت استفاده از آینه نورپردازی تایمردار دیگز نیازی به وجود ساعت در سرویس بهداشتی نیست از همین رو این نوع آینه ها جرء محبوب ترین نوع آینه های روشویی محسوب می شود .

 

آینه نورپردازی با صفحه نمایش 

یکی دیگر از طرح های آینه با نورپردازی مخفی که یک صفحه نمایش روی آینه قرار دارد و از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند منصل می شود بدین شکل می توانید موزیک و ویدئو مورد نظر خود را پخش کنید ، آینه نورپردازی با صفحه نمایش هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات مورد استفاده قرار می گیرد و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

آینه نورپردازی با صفحه نمایش در اغلب مجله های معتبر طرحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح آینه نوری شناخته شده است قیمت آینه نورپردازی با صفحه نمایش تقریبا دو برابر آینه های نوری ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع اینه ها در ساختمان های لوکس استفاده می کنند .

 

آینه نورپردازی حسگری

جدیدترین طرح آینه های نورپردازی شده که با حرکت دست از قسمت تعیین شده نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید این نوع آینه ها بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالاتری نسبت به سایر آینه های نوری برخوردار می باشد .

آینه نور مخفی حسگر حرکتی با طرح های مختلف در کشورهای اروپایی نیز مانند کشور آلمان و ایتالیا به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

آینه نورپردازی اکریلیک

در این طرح از آینه های با نورپردازی مخفی با استفاده از قلم های نقاشی و رنگ اکریلیک حروف الفبا در قالب خاصی روی آینه ایجاد می شود ،آینه نوع آینه ها در واقع یک اثر هنری به شمار می رود ، آینه نورپردازی اکریلیک در کشورهای آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه در ساختمان های لوکس استفاده می شود بدین شکل سطح طراحی دکوراسیون داخلی نیز ارتقا پیدا خواهد کرد .

 

آینه نورپردازی ضد بخار 

طرح جدیدی از آینه های نورپردازی شده که از خاصیت ضد بخار برخوردار است به طوری که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار ناشی از آب گرم حمام از بین خواهد رفت و براحتی می توان از آینه استفاده کرد .

 

آینه نورپردازی با بندهای چرمی 

طرح خاص دیگری از آینه های نورپردازی شده که آینه بک لایت گرد با قاب چوبی با استفاده از بندهای چرمی رنگی روی دیوار قرار گرفته است ، این نوع آینه ها در طراحی دکوراسیون کلاسیک کاربرد دارد آینه نورپردازی با بندهای چرمی اغلب به عنوان آینه کابین های روشویی چوبی استفاده می شود این نوع کابین ها از قیمت بالایی نسبت به کابین های ساده برخوردار می باشد .

 

آینه نورپردازی اکلیلی 

طرح دیگری از آینه های نورپردازی شده که رنگ به صورت اکلیلی روی آینه ایجاد می شود ، این نوع آینه ها با نام آینه لاکچری شناخته شده است و در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

آینه نورپردازی زوم دار 

طرح دیگری از آینه های نور مخفی مدرن که یک قسمت زوم روی آینه قرار گرفته است ، این نوع آینه ها اغلب به عنوان آینه آرایشی و آینه میکاپ معرفی شده است و در ابعاد مختلفی تولید خواهد شد ، آینه نورپردازی زوم دار در سالن های زیبایی پرکاربردترین طرح آینه نوری معرفی شده است که در طراحی دکوراسیون داخلی مدرن از جایگاه ویژه ای برخوردار می باشد .

آینه نورپردازی زوم دار مدرن در کشورهای آسیای شرقی به ویژه در چین ، ژاپن و کزه جنوبی – شمالی به کرات استفاده می شود و از محبوبیت بسیار زیادی در بین عموم مردم برخوردار می باشد .

 

آینه نورپردازی پایه دار 

در این طرح از آینه های نوری یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طوری که آینه را می توان در وسط سالن نیز قرار داد ، این نوع آینه ها اغلب در سالن های زیبایی و مزون ها استفاده می شود .

 

آینه نورپردازی با قاب استیل 

طرح دیگری از آینه های نورپردازی که یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار گرفته است به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه نورپردازی کودک

برای اتاق های کودک نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانند بتمن ، سوباسا و پینیکیو روی آینه حکاکی می شود بدین شکل کودکان براحتی سرگرم خواهند شد ، آینه های کودک در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد آینه ها دقیق خواهد شد .

 

آینه نورپردازی آرایشگاه 

برای سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های نورمخفی استفاده شده که اغلب به صورت قدی بوده و لوگوی مجموعه روی آینه حکاکی خواهد شد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، آینه های آرایشگاه در مجله ی the best design به غنوان برترین طرح آینه معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

آینه نورپردازی بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های نورپردازی شده که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت فقط در پروزه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه نورپردازی – متحرک 

با تولید آینه های متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه نورپردازی متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه نورپردازی – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور اصستفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد .

 

آینه نورپردازی - اینستاگرام

 

آینه نورپردازی - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه نورپردازی شده مخفی به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه نورپردازی شده و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524202188621912 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه نورپردازی شده مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه نورپردازی شده با نور مخفی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های با درجه کیفیت +A صورت می گیرد و به دلیل فروش مستقیم و حذف واسطه ها با قیمت بسیار مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار می گیرد .

 

آینه نورپردازی شده

آینه نورپردازی

آینه نورپردازی شده مخفی

آینه نورپردازی مخفی

آینه نورپردازی

آینه نورپردازی

آینه نورپردازی

آینه نورپردازی

آینه نورپردازی

آینه نورپردازی

آینه نورپردازی

آینه لمسی چراغ دار

آینه نورپردازی

آینه نورپردازی

آینه نورپردازی

آینه نورپردازی

آینه نورپردازی

آینه نورپردازی

آینه نورپردازی

آینه نورپردازی

آینه نورپردازی

آینه نورپردازی

آینه نورپردازی

آینه نور مخفی

آینه نور مخفی

آینه نورپردازی

آینه نورپردازی

آینه نورپردازی

آینه نورپردازی

آینه نورپردازی

آینه نورپردازی

آینه نورپردازی

آینه نورپردازی

آینه نورپردازی

آینه نورپردازی

آینه نورپردازی

آینه نورپردازی

آینه نورپردازی

آینه نورپردازی

آینه نورپردازی

آینه نورپردازی

آینه نورپردازی

آینه نورپردازی

آینه نورپردازی

آینه نورپردازی

آینه نورپردازی

آینه نورپردازی

آینه نورپردازی

آینه نورپردازی

آینه نورپردازی

آینه نورپردازی

آینه نورپردازی

آینه نورپردازی

آینه نورپردازی

آینه نورپردازی

آینه نورپردازی

آینه نورپردازی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه نورپردازی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.visualhunt.com

تیم تحریریه کولیوند