فهرست این مقاله

آینه نور مخفی

تولید انواع آینه نور مخفی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                          0912823524202188621912

 

آینه نور مخفی

آینه نور مخفی

آینه های دکوراتیو به بخش های مختلفی تقسیم بندی می شود که هریک از آن ها برای قسمتی از ساختمان کاربرد دارد ، آینه های نورپردازی شده یکی از آینه های دکوراتیو بسیار محبوب محسوب می شود که اغلب در سروسی بهداشتی نصب می شود و با نام هایی چون آینه نوردار ، آینه نور مخفی ، آینه نورپردازی شده ، آینه نور افکن نیز شناخته شده است .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه نور مخفی در ایران فعالت خود را از سال 1385 آغار کرد اما این نوع آینه ها از سال 1395 تولید شد که به یاری خدا تا کنون بیش از 100 طرح مختلف آینه های نورپردازی شده را طراحی کرده است برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها مراجعه فرمایید .

همانطور که اشاره شده آینه نور مخفی در واقع نوعی از آینه های روشویی یا سروس بهداشتی محسوب می شود و در کشورهای اروپایی نیز به کرات مورد استفاده قرار می گیرد ، در مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا منتسر می شود از این نوع آینه ها به عنوان آینه های کاربردی و تزیینی لوکس نام برده شده است .

 

فرآیند تولید آینه نور مخفی

برای تولید آینه های نورپردازی شده ابتدا آینه با ابعاد مورد نظر برش داده می شود سپس حاشیه دور آینه به روش سندبلاست مات خواهد شد به طوری که معمولا یک حاشیه با پهنای 3 الی 4 سانتی متر مات می شود در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی خواهد شد .

در برخی از طرح های آینه نور مخفی دور آینه سندبلاست نشده و به جای آن از ابزار تراش استفاده می شود برای تولید این نوع از آینه های روشویی پس از برش آینه در ابعاد مورد نظر آن را وارد دستگاه تراش می کنیم در نهایت هم فرآیند ایجاد نورپردازی مخفی صو.رت می گیرد .

 

آینه نور مخفی رنگی  

صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از ترکیبات شیمی موفق به تولید آینه های رنگی طلایی ، دودی ، شامپاینی ، آبی ، سبز و بنفش شده است لذا با استفاده از این نوع آینه ها می توان آینه نور مخفی را در رنگ های متنوعی تولید کرد که در این صورت رنگ آینه با رنگ های بکار رفته در سرویس بهداشتی تطبیق داده می شود .

به طور مثال برای ساختمانی که رنگ اصلی فضای داخلی سفید در نظر گرفته شده است باید از آینه نور مخفی دودی استفاده کرد بدین شکل قواعد طراحی دکوراسیون داخلی نیز رعایت خواهد شد .

 

آینه نور مخفی گرد

بسیاری از طراحان دکوراسیون داخلی تمایل به استفاده از آینه های طرح دار به ویژه آینه گرد دارند البته این نوع آینه ها برای ساختمان هایی که دارای سرویس بهداشتی با فضای بزرگی هستند مناسب است ، تولید آینه های نورپردازی شده گرد به زمان بیشتری نسبت به آینه های مربعی و مستطیلی نیاز دارد چرا که سندبلاست کردن و ایجاد نورپردازی سخت و زمانبر خواهد شد .

 

آینه نور مخفی سه بعدی

با تولید آینه های سه بعدی تحول چشمگیری در آینه های دکوراتیو رخ داد چرا که اغلب افراد با دیدن این نوع آینه ها کمتر حاضر به خرید آینه های ساده می شوند و نمای بسیاز زیبا و چذاب آن هر فردی با هر سلیقه ای را تحت تاثیر قرار خواهد داد ، ساختار آینه نور مخفی سه بعدی به گونه ای است که ابتدا یک آینه ساده با ابعاد استاندارد برش داده شده سپس تعدادی آینه آنتیک یا رنگی با طول آینه اصلی و عرض 10 سانتی متر برش داده می شود در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC به صورت مورب به آینه اصلی چسبیده می شوند .

آینه نور مخفی سه بعدی با نام های آینه با قاب آینه ای و آینه لوکس نیز شناخته شده است لازم به ذکر است قیمت این نوع آینه ها نسبت به سایر آینه های دکوراتیو بیشتر است .

 

آینه نور مخفی طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه های CNC و MASTER آینه های طرح دار نورپردازی شده تولید می شود به طور مثال می توان آینه بیضی نوردار را تولید کرد ، اگر طرح خاصی جهت تولید آینه نور مخفی دارید می توانید از طریق پیام رسان های مختلف برای کارشناسان ما ارسال نمایید .

 

آینه نور مخفی کریستال

به طور کلی برای تولید آینه های با نور مخفی می توان از آینه های فلوت ، سوپر کلیر و کریستال استفاده کرد که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر دارای بیشترین میزان شفافیت و وضوح تصویر است به همین دلیل آینه های کریستال بهترین انتخاب جهت تولید آینه نور مخفی محسوب می شود که در کشورهای اروپایی نیز تولید شده است .

 

آینه نور مخفی با قاب

در صنایع شیشه و آینه کولیوند یک کارگاه مجزا جهت تولید قاب های چوبی و pvc رنگی تولید شده است که با بهره گیری از دستگاه برش اتوماتیک این نوع قاب ها در ابعاد مختلفی تولید می شود ، به طور مثال برای یک آینه نوری نقره ای بهتر است از قاب چوبی سفید یا مشکی استفاده کرد در این صورت قواعد طراحی دکوراسیون داخلی نیز رعایت خواهد شد .

 

آینه نور مخفی آنتیک

از آینه های دکوراتیو آنتیک یا پتینه کاری شده نیز می توان برای تولید آینه های نورپردازی شده استفاده کرد ، این نوع آینه ها با تراکم پتینه کاری مختلف و در رنگ های طلایی ، نقره ای و برنز وجود دارد در صورتی که بخواهید آینه نور مخفی آنتیک جنبه ی کاربردی داشته باشد باید از آینه آنتیک کم تراکم استفاده کنید این نوع آینه ها شباهت زیادی به آینه ساده دارد .

 

آینه نور مخفی قدی

برای تولید آینه های قدی نیز می توان از تکنیک نورپردازی مخفی استفاده کرد بدین شکل حتی اگر چراغ های فضای داخلی ساختمان خاموش باشد براحتی می توان با استفاده از نورپردازی مخفی آینه ظاهر خود را آراسته کرد ، آینه نور مخفی قدی معمولا در اتاق خواب ساختمان های مسکونی ، اتاق پرو فروشگاه های پوشاک مدرن و البته در مزون ها نیز به کرات نصب می شود .

 

آینه نور مخفی سالن زیبایی

طراحان دکوراسیون داخلی از آینه های با نورپردازی مخفی با ابعاد مختلف در سالن های زیبایی نیز استفاده می کنند در این صورت از نور مخفی پشت آینه برای آرایش بهتر افراد نیز بکار برده می شود لازم به ذکر است آینه نور مخفی در سالن های زیبایی کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده شده است .

البته در اغلب موارد از آینه نور مخفی قدی در سالن های زیبایی بکار می رود در این صورت تاثیر این نوع آینه ها علاوه بر آرایش چهره ی افراد در به طور کلی در آراستگی ظاهری افراد نیز خواهد بود .

 

آینه نور مخفی حکاکی شده

با استفاده از دستگاه مستر می توان طرح های مختلفی را روی آینه های با نورپردازی مخفی حکاکی یا اینگریوینگ کرد به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد ، به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی آینه ی نور مخفی حکاکی کرد در این صورت تبلیغات حرفه ای نیز صورت خواهد گرفت .

 

آینه نور مخفی لمسی

طرح جدیدی از آینه های نورپردازی شده که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی پشت آینه روشن شده سپس با لمس کردن همان قسمت نورپردازی مخفی خاموش خواهد شد اغلب سفارشات ثبت شده در صنایع شیشه و آینه کولیوند در رابطه با آینه های نوری لمسی یا تاچ است به نوعی محبوب ترین نوع آینه های دکوراتیو محسوب می شود .

لازم به ذکر است نحوه ی عملکرد لمسی آینه نور مخفی هوشمند دقیقا مشابه گوشی های هوشمند و سایر دستگاه های هوشمند لمسی به صورت حرارتی است و به عبارتی با ضربه زدن عمل نخواهد کرد .

 

آینه نور مخفی ریموت دار

یکی دیگر از آینه های نورپردازی شده که با استفاده از ریموت نور مخفی پشت آینه روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد ، به طور مثال آینه نور مخفی ریموت دار دارای افکت فید ( Fade ) می باشد به طوری که رنگ های مختلف به ترتیب نمایش داده می شوند .

 

آینه نور مخفی دو طرفه

ساختار آینه های نوری دو طرفه به گونه ای است که دو عدد آینه سندبلاست شده با اشکال و ابعاد یکسان پشت و روی کار قرار می گیرد و در واقع نور مخفی از هر دو طرف آینه قابل مشاهده است ،  آینه نور مخفی دو طرفه در ساختمان های لوکس مانند سالن های زیبایی و مزون های مدرن اجرا می شود در این صورت نمای بسیار زیبایی ایجاد خواهد شد و موجب ارتقای سطح دکوراسیون خواهد شد .

 

آینه نور مخفی آویز

طرح خاصی از آینه های نورپردازی شده که از سقف با استفاده از زنجیرهای فلزی رنگی و قلاب فلزی آویز می شود ، این نوع آینه ها نیز اغلب در سالن های زیبایی و آرایشی مورد استفاده قرار می گیرد لازم به ذکر است آینه نور مخفی آویز جدیدترین طرح آینه های نوری محسوب می شود که در کشورهای اروپایی نیز به کرات مورد استفاده قرار می گیرد .

 

آینه نور مخفی ابزار خورده

یکی از ساده ترین حالت های آینه نوری که لبه های آینه توسط دستگاه تراش ابزار پخ زده می شود و با نام آینه نوری تراش شناخته شده است ، فاصله لبه آینه تا ابزار پخ را می توان روی 1.5 ، 2 و 3 سانتی متر تنظیم کرد برای تولید آینه نور مخفی ابزار خورده باید چهار طرف آینه به صورت جداگانه داخل دستگاه تراش قرار داده خواهد شد بدین شکل نمای زیبایی روی آینه ایجاد می شود .

 

آینه نور مخفی باکس دار

طرح دیگری از آینه های نوری که ابتدا باکس های چوبی رنگی در ابعاد مورد نظر تولید شده سپس آینه های نورپردازی شده روی باکس ها چسبیده می شود و به صورت ایستاده کنار دیوار قرار داده خواهد شد ، آینه نور مخفی باکس دار اغلب در حمام ها استفاده می شود بدین شکل لوازم بهداشتی مانند شامپو داخل آن قرار می گیرد .

 

آینه نور مخفی – تایمر و دماسنج

در این طرح  از آینه های نوری ساعت و دمای داخلی محیط به صورت دیجیتالی روی آینه نمایش داده می شود برای تولید این نوع آینه ها قسمتی که اعداد نمایش داده خواهد شد اسیدکاری می شود ، آینه نور مخفی همراه با دماسنج اغلب در حمام کاربرد دارد بدین شکل براحتی می توان میزان سردی و گرمی آب را با توجه به دمای داخل حمام تغییر داد .

 

آینه نور مخفی حسگری

در این طرح با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگری بسیار زمانبر و یپیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد لازم به ذکر است آینه نور مخفی حسگری در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه نور مخفی بند چرمی

با توجه به محبوبیت آینه های با بندهای چرمی در طرح های جدید این نوع آینه ها دارای یک قاب فلزی رنگی بوده و با بندهای چرمی آویز می شود ، این نوع آینه ها با نام آینه بک لایت کلاسیک شناخته شده است در کشورهای آسیای شرقی مانند ژاپن و کره جنوب از آینه نور مخفی بند چرمی به کرات استفاده می شود زیرا این نوع آینه ها از محبوبیت بسیار زیادی بین مردم برخوردار است .

آینه نور مخفی بندچرمی در رنگ های طلایی ، دودی ، مشکی ، سفید و سرمه ای تولید شده است به طور مثال در ساختمانی که فضای داخلی آن با رنگ سفید تزیین شده است باید از آینه مشکی بکار برد .

 

آینه نور مخفی ضد بخار

با توجه به ایجاد بخار روی آینه های حمام به دلیل گرمای زیاد ناشی از آب گرم نوعی از آینه های نور مخفی تولید شده است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار از بین خواهد رفت ، با تولید آینه نور مخفی ضد بخار یکی از دغدغه های بسیار مهم افراد در خانه به ویژه خانم ها هنگام حمام رفتن برطرف شده است .

برای بسیاری از افراد استفاده از آینه نور مخفی ضد بخار جذابیت فراوانی دارد و کار را برای آرایش صورت و سر بسیار راحت کرده است ، این نوع آینه ها در ابعاد و طرح های مختلفی تولید می شود .

 

آینه نور مخفی با صفحه نمایش 

در این طرح یک صفحه نمایش و یک عدد اسپیکر با ابعاد کوچک پشت آینه قرار دارد که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل است بدین شکل می توان ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ضمنا صفحه نمایش آینه نور مخفی به صورت لمسی است به طوری که می توان تنظیمات آن را با لمس کردن قسمت های مورد نظر انجام خواهد شد .

آینه نور مخفی با صفحه نمایش در اغلب مجله های طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح آینه نوری معرفی شده است قیمت آینه نور مخفی با صفحه نمایش تقریبا دو برابر آینه های نوری ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها فقط در ساختمان های لوکس استفاده می کنند .

 

آینه نور مخفی اکریلیک

در این طرح از آینه های بک لایت که با استفاده از رنگ اکریلیک و قلم های نقاشی حروف الفبا در قالب خاصی روی شیشه ایجاد می شود ، این نوع شیشه ها در واقع یک اثر هنری به شمار می رود ضمنا در کشورهایی مانند هلند و ایتالیا از آینه نور مخفی اکریلیک در سرویس بهداشتی مهمان استفاده می شود و به عبارتی طراحی دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی مهمان منحصربفرد ایجاد خواهد شد .

 

آینه نور مخفی اسیدکاری شده 

طرح دیگری از آینه های نور مخفی مدرن که الگوهای مختلفی روی آینه اسیدکاری می شود برای تولید این نوع آینه ها از اسیدهای مخصوص آینه و دستگاه کاتر پلاتر جهت ایجاد الگو استفاده خواهد شد به طور مثال می توان حاشیه دور آینه را اسیدکاری کرد در واقع این طرح جایگزین سندبلاست کردن خواهد شد بدین شکل شاهد یک آینه دکوراتیو لوکس خواهیم شد .

 

آینه نور مخفی استخر 

در استخر ها نیز از آینه به کرات استفاده می شود البته به دلیل رطوبت بسیار زیاد در این مکان باید از آینه های نور مخفی ضد بخار استفاده کرد بدین شکل براحتی می توان با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار را محو کرد ، آینه نور مخفی استخر معمولا از ابعاد بزرگی برخوردار است به همین دلیل سیستم ضد بخار باید به صورت پراکنده اعمال شود بدین شکل قسمت های مختلف آینه ضد بخار خواهد شد .

 

آینه نور مخفی دو تاچ

در این طرح از آینه های نور مخفی مدرن روی آینه دو قسمت تاچ وجود دارد به طور ی که با لمس کردن یک قسمت نورپردازی آفتابی شده و با لمس کردن قسمت دیگر نورپردازی مهتابی خواهد شد یا در طرح دیگری می توان از آینه نور مخفی دو تاچ آفتابی  بنفش و آفتابی آبی استفاده کرد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ساختمان ایجاد خواهد شد .

آینه نور مخفی دو تاچ محبوب ترین طرح آینه های نوری محسوب می شود که طراحان دکوراسیون داخلی کلاسیک جهت تریین فضای داخلی ساختمان استفاده می کنند این نوع آینه ها در رنگ های مختلفی تولید شده است .

 

آینه نور مخفی کنسول

میزهای کنسول نیز معمولا در اغلب خانه ها وجود دارد و تاثیر زیادی نیز روی طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان خواهد داشت از همین رو اگر از آینه های بک لایت برای روی میز استفاده شود نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، آینه نور مخفی کنسول معمولا دارای طول 140 سانتی متر و ارتفاع 90 سانتی متر است به همین دلیل باید از آینه های 6 میل برای تولید آینه کنسول نور مخفی استفاده کرد .

 

آینه نور مخفی اکلیلی 

طرح دیگری از آینه های نور مخفی که رنگ به صورت اکلیلی روی آینه ایجاد می شود ، این نوع آینه ها با نام آینه نورپردازی لاکچری شناخته شده است و در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت به طور مثال در ساختمانی که فضای داخلی آن با رنگ سفید تزیین شده است باید از آینه نور مخفی دودی اکلیلی استفاده کرد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

آینه نور مخفی اکلیلی مدرن در کشورهای آسیای شرقی به ویژه در چین ، ژاپن و کره جنوبی به کرات استفاده می شود و از محبئبیت بسیار زیادی در بین عموم مردم این کشورها برخوردار می باشد به طور مثال در چین از آینه نور مخفی اکلیلی به عنوان آینه تزیینی روی کنسول استفاده می شود بدین شکل علاوه بر ایجاد نمای زیبا و مدرن از نظر کاربردی نیز موثر واقع خواهد شد .

آینه نور مخفی اکلیلی با نام های آینه نورمخفی مدرن و آینه نورمخفی لاکچری شناخته شده است به همین دلیل نیز طراحان دکوراسیون داخلی از آن برای نمایش هرچه بهتر فضای داخلی استفاده می کنند .

 

آینه نور مخفی زوم دار 

طرح دیگری از آینه های نور مخفی مدرن که یک قسمت زوم روی آینه قرار گرفته است ، این نوع آینه ها به عنوان آینه آرایشی و میکاپ مورد استفاده قرار می گیرد و در ابعاد مختلفی تولید خواهد شد قسمت زوم آینه نور مخفی معمولا با قطر 20 سانتی متر روی آینه ایجاد شده است ، این نوع آینه ها اغلب به عنوان آینه آرایشی و آینه میکاپ مورد استفاده قرار می گیرد .

آینه نور مخفی زوم دار در کشورهای آسیایی به ویژه در ایران به کرات به عنوان آینه آرایشی استفاده می شود ، البته این نوع آینه ها در کشورهای حوزه خلیج فارس نیز مانند امارات و قطر از محبوبیت زیادی برخوردار است .

 

آینه نور مخفی پایه دار 

در این طرح از آینه های نور مخفی یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار گرفته است به طوری که آینه را می توان در وسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها اغلب در سالن های زیبایی استفاده می شود .

 

آینه نور مخفی دخترانه 

طرح دیگری از آینه های نور مخفی که برای اتاق های دختر خانم ها طراحی شده است ساختار آن به شکلیست که شخصیت های سینمایی و انیمیشنی روی آینه حکاکی شده و از قاب های صورتی و سفید استفاده می شود .

 

آینه نور مخفی کودک 

برای اتاق های کودک نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که شخصیت های انیمیشنی برجسته مانند بتمن و باب اسفنجی روی آینه ها حکاکی خواهد شد بدین شکل کودکان تحت تاثیر آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه نور مخفی سلطنتی 

نوعی از آینه های نور مخفی که از ترکیب آینه های چراغ دار و آینه های بک لایت تشکیل شده است آینه سلطنتی با نام آینه لاکچری نیز شناخته شده است و فقط در پروژه های خاصی استفاده می شود .

 

آینه نور مخفی با قاب استیل 

در این طرح از آینه های نور مخفی که یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه نور مخفی آرایشگاه 

در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های نور مخفی قدی اجرا می شود که لوگوی مجموعه روی آینه حکاکی خواهد شد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه نور مخفی بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های نور مخفی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که که یک عمق نورپردازی مخفی داخل ان آینه قابل مشاهده می باشد ، آینه های بی نهایت فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

آینه نور مخفی متحرک 

با تولید آینه های نور مخفی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادان از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

آینه نور مخفی دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد ، آینه های دو طرفه فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش آینه نور مخفی

برای اطلاع از قیمت آینه نور مخفی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه نور مخفی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه نور مخفی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم و حذف واسطه ها با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه نور مخفی

آینه نور مخفی

آینه نور مخفی

آینه نور مخفی

آینه نور مخفی

آینه نور مخفی

آینه نور مخفی

آینه نور مخفی

آینه نور مخفی

آینه نور مخفی

آینه نور مخفی

آینه نور مخفی

قیمت آینه نور مخفی

آینه نورمخفی

آینه نورمخفی

آینه نور مخفی

آینه نورمخفی

آینه نور مخفی

آینه نور مخفی

آینه نور مخفی

آینه نور مخفی

آینه نور مخفی

آینه نور مخفی

آینه نور مخفی

آینه نور مخفی

آینه نور مخفی

آینه نور مخفی

آینه نور مخفی

آینه نور مخفی

آینه نور مخفی

آینه نور مخفی

آینه نور مخفی

آینه نور مخفی

آینه نور مخفی

آینه نور مخفی

آینه نور مخفی

آینه نور مخفی

آینه نور مخفی

آینه نور مخفی

آینه نور مخفی

آینه نور مخفی

آینه نور مخفی

آینه نور مخفی

آینه روشویی تهران

آینه نور مخفی

آینه نور مخفی

آینه نور مخفی

آینه نور مخفی

آینه نور مخفی

آینه نور مخفی

آینه نور مخفی

آینه نور مخفی

آینه نور مخفی

آینه نور مخفی

آینه نور مخفی

آینه نور مخفی

آینه نور مخفی

آینه نور مخفی

آینه نور مخفی

آینه نور مخفی

آینه نور مخفی

آینه نور مخفی

آینه نور مخفی

آینه نور مخفی

آینه نور مخفی

آینه نور مخفی

آینه نور مخفی

آینه نور مخفی

آینه نور مخفی

آینه نور مخفی

آینه نور مخفی

آینه نور مخفی

آینه نور مخفی

آینه نور مخفی

آینه نور مخفی

آینه نور مخفی

آینه نور مخفی

آینه نور مخفی

آینه نور مخفی

آینه نور مخفی

آینه نور مخفی

آینه نور مخفی

آینه نور مخفی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه نور مخفی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند