فهرست این مقاله

آینه هالیوودی گرد

تولید انواع آینه هالیوودی گرد در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه هالیوودی گرد

 

آینه هالیوودی گرد

آینه های هالیوودی در چند سال گذشته بدون تردید پرفروش ترین طرح آینه های دکوراتیو نورپردازی محسوب می شود ، این نوع آینه ها در اشکال هندسی مختلفی تولید شده است که جدیدترین آن با نام آینه هالیوودی گرد شناخته شده است در این مقاله به طور اختصاصی به این نوع آینه ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های هالیوودی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه هالیوودی بزرگ گرد را تولید کرده است ، برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه هالیوودی گرد – تاچ

طرح جدیدی از آینه های هالیوودی که با تاچ کردن قسمت تعیین شده روی آینه چراغ ها روشن و خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است و با ضربه زدن عمل نخواهد کرد .

 

آینه هالیوودی گرد – ریموتی

طرح دیگری از آینه های هالیوودی که با استفاده از ریموت چراغ ها روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال می توان با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف چراغ ها به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه هالیوودی گرد – قاب چوبی

متداول ترین طرح آینه های هالیوودی که دارای قاب های چوبی و ام دی افی است که در این بین قاب چوبی بسیار جذاب تر به نظر می رسد و به طبع از قیمت مناسب تری برخوردار می باشد .

 

آینه هالیوودی گرد – قاب استیل 

در این طرح از آینه های هالیوودی یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدنی شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه هالیوودی گرد – بلوتوث دار

جدیدترین طرح آینه های هالیوودی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه هالیوودی گرد – بزرگ نما

طح خاص دیگری از آینه های هالیوودی که یک قسمت بزرگ نما روی آینه وجود دارد بدین شکل تصاویر تا حدود ۱۰ برابر بزرگتر نمایش داده خواهد شد و به واسطه ی آن براحتی می توانید نسبت به آرایش صورت خود اقدام نمایید .

 

آینه هالیوودی گرد – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های هالیوودی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

آینه هالیوودی گرد متحرک 

با تولید آینه های هالیوودی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابحایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه هالیوودی گرد متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه هالیوودی گرد - اینستاگرام

 

آینه هالیوودی گرد - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش آینه هالیوودی گرد

برای اطلاع از قیمت آینه هالیوودی گرد و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه هالیوودی گرد مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه هالیوودی گرد در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه هالیوودی گرد

آینه هالیوودی گرد

آینه هالیوودی گرد

آینه هالیوودی گرد

آینه هالیوودی گرد

آینه هالیوودی گرد

آینه هالیوودی گرد

آینه هالیوودی گرد

آینه هالیوودی گرد

آینه هالیوودی گرد

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه هالیوودی گرد در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند