فهرست این مقاله

آینه هالیوودی

تولید انواع آینه هالیوودی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                                0912823524202188621912

 

آینه هالیوودی

 

آینه هالیوودی

تولید انواع آینه های دکوراتیو نسبت به گذشته بسیار بیشتر شده به طوری که برای هر قسمتی از ساختمان یک آینه دکوراتیو خاص طراحی شده است ، یکی از جدیدترین طرح های آینه دکوراتیو که با استقبال بسیار زیادی نیز مواجه شده با نام آینه هالیوودی شناخته شده است که در این مقاله به بررسی ویژگی های این نوع آینه ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های دکوراتیو در ایران فعالیت خود را از سال 1384 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه هالیوودی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید آینه هالیوودی به گونه ای است که ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته شده و دور آن به فاصله هر 10 سانتی متر سوراخ خواهد شد در نهایت هم لامپ های کم مصرف اما با ظاهر لامپ های قدیمی داخل آن ها جاگذاری خواهد شد .

 

آینه هالیوودی – لمسی

طرح جدیدی از آینه های هالیوودی که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه چراغ ها روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت چراغ ها خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه هالیوودی – ریموتی 

طرح دیگری از آینه های چراغ دار که با استفاده از ریموت چراغ ها روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ چراغ ها و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی fade روی ریموت رنگ های مختلف چراغ ها به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه هالیوودی – حسگری

در این طرح با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه چراغ ها روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگری بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار است لازم به ذکر است آینه هالیوودی حسگر حرکتی در کشورهای اروپایی مانند ایتالیا ، آلمان ، هلند و فرانسه نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

آینه هالیوودی – فریم لس 

به طور کلی آینه های هالیوودی به دو دسته ی با فریم و فریم لس تقسیم می شود در حالت دوم لامپ ها روی آینه قرار گرفته است و در واقع لبه ی خود آینه سوراخ خواهد شد برخلاف آینه های چراغ دار با قاب که لامپ ها روی قاب چوبی قرار دارد .

 

آینه هالیوودی – رنگی 

با توجه به تولید آینه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز می توان از این این نوع آینه ها برای تولید آینه های هالیوودی استفاده کرد ، به طور مثال برای یک قاب چوبی قهوه ای باید از آینه برنز بکار برد .

 

آینه هالیوودی – صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح آینه های هالیوودی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق وای فای به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه هایوودی صفحه نمایش در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

آینه هالیوودی صفحه نمایش دار در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح آینه لامپی معرفی شده است قیمت آینه هالیوودی صفحه نمایش دار تقریبا دو برابر آینه های هالیوودی ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

آینه هالیوودی – زوم دار 

طرح دیگری از آینه های هالیوودی مدرن که یک زوم روی آینه تعبیه شده است ، این نوع آینه ها اغلب به عنوان آینه آرایشی و آینه میکاپ معرفی شده است که در ابعاد مختلفی نیز تولید خواهد شد ، آینه هالیوودی زوم دار در کشورهای آسیای شرقی به ویژه در چین ، ژاپن و کره جنوبی در پروژه های مختلفی استفاده می شود این نوع آینه ها از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار می باشد .

 

آینه هالیوودی – پایه دار 

در این طرح از آینه های هالیوودی یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طوری که آینه را می توان در وسط سالن نیز قرار داد ، این نوع آینه ها اغلب در سالن های زیبایی و موزن ها استفاده می شود .

 

آینه هالیوودی – قاب استیل 

در این طرح از آینه های هالیوودی یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه هالیوودی – دخترانه 

برای اتاق های دخترانه مدرن نوعی از آینه های گریم طراحی شده است که دارای فریم صورتی و سفید بوده و همچنین شخصیت های برجسته ی سینمایی و هنری روی آینه حکاکی خواهد شد .

 

آینه هالیوودی – رومیزی 

آینه های رومیزی هالیوودی در طرح های مختلفی تولید منی شود که یکی از متداول ترین آن ها آینه رومیزی با بکس های هایگلاس رنگی است این نوع آینه ها به دلی قیمت مناسب یکی از پرفروش ترین آینه های هالیوودی به شمار می رود .

 

آینه هالیوودی – کودک 

برای اتاق های کودک نیز نوعی از آینه های هالیوودی طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانن بتمن ، پینیکیو و باب اسفنجی روی آینه حکاکی شده است بدین شکل کودکان براحتی سرگرم خواهند شد .

 

آینه هالیوودی – لاکچری 

طرح جدید دیگری از آینه های هالیوودی که از ترکیب آینه های بک لایت و آینه چراغ دار تشکیل شده است این نوع آینه ها با نام آینه لاکچری شناخته شده است و در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت ، آینه های لاکچری در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش آینه تولید می شود به همین دلیل ابعاد آینه ها دقیق است .

 

آینه هالیوودی – دو طرفه 

در سالن های کوچک نوعی از آینه های هالیوودی استفاده می شود که به صورت دو طرفه استفاده کرد بدین شکل از هر دو طرف آینه می توان بکار این نوع آینه ها اغلب دارای فریم های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، آینه های دو طرفه در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه هالیوودی – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های هالیوودی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

آینه هالیوودی – متحرک 

با تولید آینه های هالیوودی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه راتنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه های که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

آینه هالیوودی - اینستاگرام

 

آینه هالیوودی - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه هالیوودی به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه هالیوودی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه هالیوودی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه هالیوودی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

ساعت کاری کارخانه در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 17 و پنجشنبه ها از ساعت 8 الی 14 تعیین گردیده است لطفا در ساعات ذکر شده نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایید .

 

آینه هالیوودی

آینه هالیوودی

آینه هالیوودی

آینه میکاپ

آینه هالیوودی

آینه هالیوودی

آینه هالیوودی

آینه هالیوودی

آینه هالیوودی

آینه هالیوودی

آینه هالیوودی

آینه هالیوودی

آینه هالیوودی

آینه هالیوودی

آینه هالیوودی

آینه هالیوودی

آینه هالیوودی

آینه هالیوودی

آینه هالیوودی

آینه هالیوودی

آینه هالیوودی

آینه هالیوودی

آینه هالیوودی

آینه هالیوودی

آینه هالیوودی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه هالیوودی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

تیم تحریریه کولیوند