فهرست این مقاله

آینه های آرایشگاه

تولید انواع آینه های آرایشگاه در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                  0912823524202188621912

 

آینه های آرایشگاه

آینه های آرایشگاه

به طور کلی فضای داخلی آرایشگاه و سالن های زیبایی تاثیر بسزایی در جذب مشتری دارد به طوری که اغلب افراد تمایل به گذراندن اوقات فراغت خود را مراکز زیبایی دارند ، یکی از ابزارهای مهم در این صنف بدون تردید آینه محسوب می شود به همین دلیل در این مقاله به بررسی انواع آینه های آرایشگاه و ویزگی های هریک می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های آرایشگاه در ایران فعالیت خود را از سال 1391 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه آرایشگاهی بک لایت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه های آرایشگاه – چراغ دار

متداول ترین طرح آینه آرایشگاهی که با نام آینه لامپی و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته می شود و دور آن به فاضله ی هر 20 سانتی متر سوراخ شده و لامپ های کم مخصوص گریم داخل ان ها جیاگذاری خواهد شد .

 

آینه های آرایشگاه – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های آرایشگاه که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست خواهد شد در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت می گیرد .

 

آینه های آرایشگاه – لمسی

طرح جدیدی از آینه آرایشگاهی که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه های آرایشگاه – ریموتی

طرح دیگری از آینه آرایشگاهی که با استفاده از ریموت نور مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه های آرایشگاه – حسگر حرکتی

در این طرح از آینه آرایشگاهی که با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگری بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالاتری نسبت به آینه لمسی برخوردار می باشد .

 

آینه های آرایشگاه – صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح آینه های آرایشگاه که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه های آرایشگاهی صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

آینه های آرایشگاه – با قاب استیل 

در این طرح از آینه آرایشگاهی جدید یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد ، آینه های قاب استیل در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد آینه ها دقیق خواهد شد .

 

آینه های آرایشگاه – بیضی 

برای تولید آینه های آرایشگاهی بیضی ابتدا آینه در ابعاد بزرگتری با استفاده از قواره بر برش داده شده سپس توسط دستگاه CNC به صورت کاملا دقیق تولید خواهد شد اینت نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت ، آینه های بیضی در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه های آرایشگاه – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه مدرن بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه های آرایشگاه - اینستاگرام

 

آینه های آرایشگاه - واتساپ

 

جهت سفارش آینه های آرایشگاه به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه های آرایشگاه و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه های آرایشگاه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های آرایشگاه در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه های آریشگاه

آینه های آرایشگاهی

آینه های آرایشگاهی

آینه های آرایشگاه

آینه های آرایشگاهی

آینه های آرایشگاهی

آینه های آرایشگاهی

آینه های آرایشگاه

آینه های آرایشگاه

آینه های آرایشگاه

آینه های آرایشگاه

آینه های آرایشگاه

آینه های آرایشگاه

آینه های آرایشگاه

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه های آرایشگاه در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند