فهرست این مقاله

آینه های بک لایت

تولید انواع آینه های بک لایت در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                      0912823524202188621912

 

آینه های بک لایت

 

آینه های بک لایت

امروزه سطح طراحی دکوراسیون داخلی به میزات قابل توجهی ارتقا پیدا کرده است به طوری شاهد اجرای طراحی های داخلی و خارجی بسیار خاصی هستیم که تا چندی پیش حتی تصورش را هم نداشتیم ، یکی از اجزای مهم طراحی دکوراسیون داخلی آینه های بک لایت نام دارد که در این مقاله به بررسی این نوع آینه ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های دکوراتیو در ایران فعالیت خود را از سال 1385 آغاز کرد که به یاری خدا تاکنون بیش 100 طرح مختلف آینه های دکوراتیو از جمله آینه های بک لایت را تولید کرده است ، برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

آینه های بک لایت با نام های آینه نوری ، آینه ال ای دی و آینه نور مخفی نیز شناخته شده است که فرآیند تولید آن با استفاده از آینه های سوپر کلیر ، ورق های پی وی سی و ال ای دی های رنگی صورت می گیرد به طوری که ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی پشت آینه نورپردازی مخفی صورت خواهد گرفت .

 

آینه های بک لایت – لمسی

طرح جدیدی از آینه بک لایت که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود ، نحوه عملکرد این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است و با ضربه زدن عمل نخواهد کرد .

 

آینه های بک لایت – ریموت دار

طرح دیگری از آینه بک لایت که با استفاده از ریموت نورپردازی مخفی پشت آینه روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال می توان با فشردن دکمه ی fade روی آینه رنگ های مختلفی LED به صورت اسلایدشو نمایش داده می شود .

 

آینه های بک لایت – حسگری

جدیدترین طرح آینه بک لایت که با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگری بسیار زمانبر و یپیچیده است و به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه های بک لایت – تایمر دار

در این طرح ساعت و دمای داخلی محیط به صورت دیجیتالی روی آینه نمایش داده می شود ، قسمتی از آینه که اعداد روی آن نمایش داده خواهد شد اسیدکاری می شود و در واقع جیوه از بین خواهد رفت .

 

آینه های بک لایت – ضد بخار

طرح خاصی از آینه ی بک لایت مدرن که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار آن محو پس از لحظاتی محو خواهد شد ، آینه هوشمند ضد بخار اغلب در حمام مورد استفاده قرار می گیرد .

 

آینه های بک لایت – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه بک لایت که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق وای فای به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه های بک لایت صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

آینه های بک لایت – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه بک لایت و چراغ دار حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

آینه های بک لایت – پایه دار

در این طرح از آینه بک لایت یک پایه چوبی یا فلزی پشت آینه قرار می گیرد به طوری که آینه را می توان در وسط سالن قرار داد ، این نوع آینه ها اغلب در سالن های زیبایی و مزون ها استفاده می شود .

 

آینه های بک لایت – با قاب استیل 

در این طرح از آینه بک لایت یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار داده شده به طور مثال برای دیوار مشکی باید از قاب های طلایی بکار برد بدین صورت نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه های بک لایت – دخترانه 

برای اتاق های دخترانه جدید نوعی از آینه بک لایت طراحی شده است که فریم های صورتی و سفید دور آینه قرار گرفته و شخصیت های برجسته ی سینمایی و هنری روی آینه حکاکی خواهد شد .

 

آینه های بک لایت – کودک

برای اتاق های کودکان نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانند بتمن ، سوباسا و پینیکیو روی آینه حکاکی می شود بدین شکل کودکان براحتی سرگرم خواهند شد .

 

آینه های بک لایت – دو طرفه

برای سالن های کوچک نوعی از آینه بک لایت دو طرفه استفاده می شود که از هر دو طرف آینه می توان بکار برد ، این نوع آینه ها اغلب دارای فریم های استیل طلایی و مسی مدرن می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های بک لایت دو طرفه بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه بکار برده خواهد شد .

 

آینه های بک لایت – آرایشگاه 

در سالن های زیبایی و آرایشگاه های نوعی از آینه بک لایت قدی اجرا شده که لوگوی مجموعه روی آینه حکاکی می شود بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، آینه های آرایشگاه در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر قرار خواهند گرفت .

 

آینه های بک لایت – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه بک لایت که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت فقط در پروزه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه های بک لایت – متحرک 

با تولید آینه بک لایت متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید اینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

آینه های بک لایت - اینستاگرام

 

آینه های بک لایت - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه های بک لایت به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه های بک لایت و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209128235242 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه های بک لایت مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید  آینه های بک لایت در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه های بک لایت

آینه های بک لایت

آینه های بک لایت

آینه هالیوودی

آینه های بک لایت

آینه های بک لایت

آینه های بک لایت

آینه های بک لایت

آینه های بک لایت

آینه های بک لایت

آینه های بک لایت

آینه های بک لایت

آینه های بک لایت

آینه های بک لایت

آینه های بک لایت

آینه های بک لایت

آینه های بک لایت

آینه های بک لایت

آینه های بک لایت

آینه های بک لایت

آینه های بک لایت

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه های بک لایت در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.homedepot.com

تیم تحریریه کولیوند