فهرست این مقاله

آینه های تاچ

تولید انواع آینه های تاچ در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                             0912823524202188621912

 

آینه های تاچ

 

آینه های تاچ

امروزه در صنعت شیشه شاهد تولید شیشه و آینه های خاص با اشکال هندسی گوناگونی هستیم که هر یک از آن ها برای قسمت خاصی در ساختمان استفاده می شود ، یکی از جدیدترین طرح های آینه دکوراتیو مدرن با نام آینه های تاچ شناخته شده است که در این مقاله به بررسی انواع این نوع آینه ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های تاچ در ایران فعالیت خود را از سال 1393 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از آینه تاچ ضد بخار را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید آینه های تاچ به گونه ای است که ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه در طرح های مختلفی سندبلاست خواهد شد در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه های تاچ – کریستال

به طور کلی آینه تاچ از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از نظر شفافیت دارای بیشترین میزان شفافیت است ، این نوع آینه ها در ضخامت های 4 میل و 6 میل وجود دارد .

 

آینه های تاچ – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه تاچ حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی آینه حکاکی کرد .

 

آینه های تاچ – ضد بخار

با توجه به ایجاد بخار روی آینه ناشی از باز کردن آب گرم در حمام باید از آینه های هوشمند ضد بخار برای این قسمت از سرویس بهداشتی استفاده کرد ، ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار پس از 90 ثانیه محو خواهد شد .

 

آینه های تاچ – دو تاچ 

طرح خاصی از آینه تاچ که در واقع دو تاچ است یعنی با تاچ کردن یک قسمت از آینه نور آفتابی روشن شده و با تاچ کردن قسمت دیگری از آینه نور مهتابی روشن می شود ، این نوع آینه ها با نام آینه مدرن نیز شناخته شده است .

 

آینه های تاچ – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه تاچ که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه های تاچ – قاب استیل 

در این طرح از آینه تاچ جدید یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه های تاچ – کودک

برای اتاق های کودک نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانند بتمن ، سوباسا و پینیکیو روی آینه حکاکی می شود بدین شکل کودکان براحتی سرگرم خواهند شد .

 

آینه های تاچ – دخترانه 

برای اتاق های دخترانه نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی سینمایی و هنری روی آینه حکاکی می شود این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

آینه های تاچ – آرایشگاه 

برای سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه تاچ دو طرفه استفاده می شود بدین شکل از هر دو طرف آینه می توان بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، آینه های آرایشگاه در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد آینه ها دقیق خواهد شد .

 

آینه های تاچ – دو طرفه

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه مدرن بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، آنه های دو طرفه در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه های تاچ – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های لمسی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردزی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

آینه های تاچ – متحرک 

با تولید آینه تاچ متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابحایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های تاچ متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه های تاچ - اینستاگرام

 

آینه های تاچ - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توانید آینه های تاچ را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش دهید 

برای اطلاع زا قیمت آینه های تاچ و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه های تاچ مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های تاچ در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه های تاچ

آینه های تاچ

آینه های تاچ

آینه های تاچ

آینه های تاچ

آینه های تاچ

آینه های تاچ

آینه ها تاچ

آینه های تاچ

آینه های تاچ

آینه های تاچ

آینه های تاچ

آینه های تاچ

آینه های تاچ

آینه های تاچ

آینه های تاچ

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه های تاچ در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

تیم تحریریه کولیوند