فهرست این مقاله

آینه های سرویس بهداشتی

تولید آینه های سرویس بهداشتی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                 0912823524202188621912

 

آینه های سرویس بهداشتی

 

آینه های سرویس بهداشتی

امروزه با توجه به اهمیت بسیار بالایی آینه در زندگی روزمزه ی افراد استفاده از این متریال در ساختمان های مسکونی ، اداری و تجاری بیشتر و بیشتر شده است ، یکی از مهم ترین آینه های ساختمانی با نام آینه های سرویس بهداشتی یا روشویی شناخته شده است که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه سرویس بهداشتی در ایران فعایت خود را از سال 1389 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله آینه های سرویس بهداشتی لمسی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه های سرویس بهداشتی – لمسی

طرح جدیدی از آینه سرویس بهداشتی که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه های سرویس بهداشتی – ریموتی

طرح دیگری از آینه های روشویی که با استفاده از ریموت نور مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه های سرویس بهداشتی – حسگر حرکتی

در این طرح از آینه سرویس بهداشتی با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه های سرویس بهداشتی – ضد بخار

با توجه به ایجاد بخار ناشی باز کردن آب گرم در حمام باید از آینه های هوشمند ضد بخار برای این قسمت از سرویس بهداشتی استفاده کرد ، ساختار آینه ضد بخار به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار محو خواهد شد .

 

آینه های سرویس بهداشتی – صفحه نمایش دار 

جدترین طرح آینه روشویی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه های سرویس بهداشتی – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه سرویس بهداشتی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی آینه حکاکی کرد .

 

آینه های سرویس بهداشتی – کودک 

برای سرویس بهداشتی های کودک نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده که شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانند بتمن و باب اسفنجی روی آینه حکاکی می  شود بدین شکل کودکان براحتی سرگرم خواهند شد .

 

آینه های سرویس بهداشتی – قاب استیل 

در این طرح از آینه های روشویی یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد ، آینه های قاب استیل در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه های سرویس بهداشتی – دو طرفه 

در سرویس بهداشتی های بزرگ نوعی از آینه های بک لایت دو طرفه استفاده می شود بدین شکل از هر دو طرف آینه می توان بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه های سرویس بهداشتی – متحرک 

با تولید آینه سرویس بهداشتی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، آینه متحرک فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

آینه های سرویس بهداشتی - اینستاگرام

 

آینه های سرویس بهداشتی - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان آینه های سرویس بهداشتی را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت آینه های سرویس بهداشتی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه های سرویس بهداشتی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های سرویس بهداشتی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه های سرویس بهداشتی

آینه های سرویس بهداشتی

آینه های سرویس بهداشتی

آینه های سرویس بهداشتی

آینه های سرویس بهداشتی

آینه های سرویس بهداشتی

آینه های سرویس بهداشتی

آینه های سرویس بهداشتی

آینه های سرویس بهداشتی

آینه های سرویس بهداشتی

آینه های سرویس بهداشتی

آینه های سرویس بهداشتی

آینه های سرویس بهداشتی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه های سرویس بهداشتی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند