فهرست این مقاله

آینه های ضد بخار

تولید انواع آینه های ضد بخار در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                    0912823524202188621912

 

آینه های ضد بخار

 

آینه های ضد بخار

در گذشته استفاده از آینه در حمام هنگامی که آب گرم بزار می شد به نوعی غیر ممکن بود چرا که بخار ناشی باز شدن آب گرم مانع از منعکس شده تصاویر در آینه می شد اما با تولید آینه ضد بخار این مشکل کاملا برطرف شد به طوری که جتی اگر بخار کل سرویس بهداشتی را دربر گرفته باشد اثری از بخار روی آینه وجود نخواهد داشت .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های سرویس بهداشتی در ایران فعالیت خود را از سال 1392 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه های ضد بخار را تولید کرده است ، برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید آینه های ضد بخار به گونه ای است که ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت می گیرد در نهایت هم سیستم ضد بخار روی آینه پیاده سازی خواهد شد .

 

آینه های ضد بخار – لمسی 

طرح جدیدی از آینه ضد بخار که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه های ضد بخار – ریموتی 

طرح دیگری از آینه ضد بخار که با استفاده از ریموت حالت ضد بخار روشن و خاموش می شود به طروی که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه های ضد بخار – حسگر حرکتی

در این طرح با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه حالت ضد بخار روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های ضد بخار حسگر حرکتی بسیار سخت و زمانبر است به همین دلیل از قیمت بالایی نیز برخوردار می باشد .

 

آینه های ضد بخار – رنگی 

با توجه به تولید آینه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و بنفش می توان از این نوع آینه ها برای تولید آینه ضد بخار استفاده کرد به طور مثال برای سرویس بهداشتی که فضای داخلی آن با رنگ سفید تزیین شده است باید از آینه دودی بکار برد .

 

آینه های ضد بخار – صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح آینه ضد بخار که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق وای فای به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

آینه های ضد بخار در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح آینه ضد بخار معرفی شده است قیمت آینه های ضد بخار تقریبا دو برابر آینه های بک لایت ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

آینه های ضد بخار – پایه دار 

در این طرح از آینه ضد بخار یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طوری که آینه را می توان در وسط سالن نیز قرار داد ، این نوع آینه ها اغلب در سرویس بهداشتی های بزرگ استفاده می شود .

 

آینه های ضد بخار با قاب استیل 

طرح دیگری از آینه ضد بخار که یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه استفاده می شود به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه های ضد بخار کودک 

برای سرویس های کودک نوعی از آینه صد بخار طراحی شده است که فریم های صورتی و سفید دور آینه قرار گرفته و شخصیت های برجسته ی انیمیشنی روی آینه حکاکی خواهد شد بدین شکل کودکان تحت تاثیر قرار خواهند گرفت .

 

آینه های ضد بخار دخترانه

برای سرویس بهداشتی های دخترانه نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی سینمایی و هنری روی آینه حکاکی می شود این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار می گیرد .

 

آینه های ضد بخار دو طرفه 

در سرویس بهداشتی های بزرگ نوعی از آینه ضد بخار دو طرفه اجرا می شود که از هر دو طرف آینه می توان بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های اسیتل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه های ضد بخار بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه ضد بخار که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد آینه ها دقیق خواهد شد .

 

آینه های ضد بخار متحرک 

با تولید آینه ضد بخار متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، آینه های متحرک در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه های ضد بخار – کریستال 

به طور کلی آینه ضد بخار از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار می باشد ، آینه های کریستال فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه های ضد بخار – متحرک 

با تولید آینه های متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن زا یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

آینه های ضد بخار - اینستاگرام

 

آینه های ضد بخار - واتساپ

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش آینه های ضد بخار

برای اطلاع از قیمت آینه های ضد بخار و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه های ضد بخار مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های ضد بخار در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه های ضد بخار

آینه های ضد بخار

آینه های ضد بخار

آینه های ضد بخار

آینه های ضد بخار

آینه های ضد بخار

آینه های ضد بخار

آینه های ضد بخار

آینه های ضد بخار

آینه های ضد بخار

آینه های ضد بخار

آینه های ضد بخار

آینه های ضد بخار

آینه های ضد بخار

آینه های ضد بخار

آینه های ضد بخار

آینه های ضد بخار

آینه های ضد بخار

آینه های ضد بخار

آینه های ضد بخار

آینه های ضد بخار

آینه های ضد بخار

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه های ضد بخار در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند