فهرست این مقاله

آینه های قدی

تولید انواع آینه های قدی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                             0912823524202188621912

 

آینه های قدی

 

آینه های قدی

بدون تردید آینه قدی کاربردی ترین نوع آینه در ساختمان های مسکونی و تجاری محسوب می شود که در طول روز به کرات توسط افراد خانواده مودر استفاده قرار می گیرد به طوری که افراد توسط آینه های قدی خود را آراسته کرده سپس به بیرون از خانه مراجعه می کنند از همین رو در این مقاله به انواع آینه قدی و ویژگی های آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه قدی در ایران فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه های قدی بک لایت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه های قدی – سه بعدی

برای تولید آینه قدی سه بعدی ابتدا یک آینه به عنوان آینه اصلی با ابعاد استاندارد تولید شده سپس تعدادی آینه ابزار خورده به صورت مورب به آینه اصلی چسبیده می شود به طور که آینه تصاویر را به صورت سه بعدی نمایش می دهد .

 

آینه های قدی – چراغ دار

متداول ترین طرح آینه قدی که با نام های آینه چراغ دار و آینه لامپی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته می شود و دور آن به فاصله ی هر 20 سانتی متر سوراخ خواهد شد در نهایت هم لامپ های مخصوص گریم داخل سوراخ ها تعبیه می شود .

 

آینه های قدی – بک لایت

محبوب ترین طرح آینه قدی که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست خواهد شد در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه های قدی – لمسی

طرح جدیدی از آینه های قدی نور مخفی که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه های قدی – ریموتی

طرح دیگری از آینه نور مخفی که با استفاده از ریموت نور مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلاید شو نمایش داده می شود .

 

آینه های قدی – حسگر حرکتی

در این طرح از آینه قدی با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه های قدی – با قاب فلزی 

به طور کلی آینه قدی با قاب فلزی به دو دسته ی قاب های استیل طلایی و نقره ای و قاب های فلزی رنگ کوره ای تقسیم می شود که در این بین قاب های استیل از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه های قدی – دو طرفه 

در سالن های کوچک بهتر است که از آینه قدی دو طرفه مدرن استفاده شود بدین شکل از هر دو طرف آینه می توان بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای فریم های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه های قدی – آرایشگاه 

در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه قدی اجرا می شود که لوگوی مجموعه روی آینه حکاکی خاهد شد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، آینه های آرایشگاه فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طرحان قرار گرفته است .

 

آینه های قدی – متحرک 

با تولید آینه متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، آینه های متحرک در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه های قدی - اینستاگرام

آینه های قدی - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه های قدی به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه های قدی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه های قدی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های قدی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه های قدی

آینه های قدی

آینه های قدی

آینه های قدی

آینه های قدی

آینه های قدی

آینه های قدی

آینه های قدی

آینه های قدی

آینه های قدی

آینه های قدی

آینه های قدی

آینه های قدی

آینه های قدی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه های قدی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

تیم تحریریه کولیوند