فهرست این مقاله

آینه های لامپی

تولید انواع آینه های لامپی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                            ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲ – ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه های لامپی

 

آینه های لامپی

طراحی دکوراسیون داخلی امروزه از قسمت های مختلفی تشکیل شده به طوری که برای هر بخشی از ساختمان از تجهیزات مخصوصی استفاده می شود در این بین آینه ها نقش بسیار مهمی در طراحی هر یک از قسمت ها دارند ، در این مقاله به بررسی یکی از محبوب ترین آینه های دکوراتیو که با نام آینه های لامپی و آینه های گریم شناخته شده است می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های لامپی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۹ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه های لامپی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید آینه لامپی به گونه ای است که ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی به فاصله ی هر ۱۰ سانتی متر حاشیه دور آینه سوراخ خواهد شد در نهایت هم لامپ های کم مصرف اما با ظاهر لامپ های قدیمی داخل سوراخ ها تعبیه می شود .

 

آینه های لامپی – لمسی

طرح جدیدی از آینه های روشویی که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نچراغ های دور آینه روشن و خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است و با ضربه زدن عمل نخواهد کرد .

 

آینه های لامپی – ریموت دار

یکی دیگر از طرح های آینه روشویی که با استفاده از ریموت لامپ ها روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ ها لامپ ها و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف لامپ به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه های لامپی – حسگری

جدیدترین طرح آینه های روشویی که با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه لامپ ها روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگری بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد لازم به ذکر است آینه های لامپی حسگر حرکتی در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه های لامپی – با قاب

برای تولید آینه های گریم با قاب ابتدا یک قاب هایگلاس یا چوبی در ابعاد مورد نظر تولید شده سپس آینه با توجه به ابعاد قاب برش داده خواهد شد به عبارتی لامپ ها نیز روی قاب چوبی قرار می گیرند ، در صنایع شیشه و آینه کولیوند آینه لامپی با قاب های هایگلاس رنگی و همچنین چوب خالص تولید می شود .

 

آینه های لامپی – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه لامپی مدرن و خاص حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

آینه های لامپی – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه لامپی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه های لامپی صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

آینه های لامپی – پایه دار 

در این طرح از آینه لامپی یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار گرفته است به طوری که آینه را می توان در وسط سالن نیز قرار داد ، این نوع آینه ها اغلب در سالن های زیبایی و مزون ها استفاده می شود .

 

آینه های لامپی – قاب استیل 

طرح دیگری از آینه لامپی که یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار گرفته است به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه های لامپی – کودک 

برای اتاق های کودکان نوعی از آینه لامپی طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانند بتمن ، سوباسا و پینیکیو روی اینه حکاکی می شود بدین شکل کودکان براحتی سرگرم خواهند شد .

 

آینه های لامپی – آرایشگاه 

در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه لامپی قدی اجرا شده که لوگو مجموعه روی آینه حکاکی می شود بدین شکل نمای زیبایی در فضای داحلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه های لامپی – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه لامپی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد .

 

آینه های لامپی – متحرک

با تولید آینه لامپی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید .

 

 

آینه های لامپی - اینستاگرام

 

آینه های لامپی - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان آینه های لامپی به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت آینه های لامپی و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه های لامپی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های لامپی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های با درجه کیفیت +A صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه های لامپی

آینه های لامپی

آینه های لامپی

آینه های لامپی

آینه های لامپی

آینه های لامپی

آینه های لامپی

آینه های لامپی

آینه های لامپی

آینه های لامپی

آینه های لامپی

آینه های لامپی

آینه های لامپی

آینه های لامپی

آینه های لامپی

آینه های لامپی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه های لامپی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.illuminated.com

تیم تحریریه کولیوند