فهرست این مقاله

آینه های لمسی

تولید انواع آینه های لمسی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                         0912823524202188621912

 

آینه های لمسی

 

آینه های لمسی

تولید آینه های دکوراتیو نسبت به سال های گدشته بسیار بیشتر شده به طوری که امروزه در طراحی دکوراسیون داخلی مدرن از آینه ها به عنوان مهم ترین متریال جهت تزیین فضای داخلی یاد می شود از همین رو در این مقاله به بررسی جدیدترین طرح آینه های دکوراتیو که با نام آینه های لمسی شناخته شده است می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های لمسی در ایران فعالیت خود را از سال 1392 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 1000 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه های لمسی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید آینه لمسی به گونه ای است که ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی نیز با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت در نهایت هم سیستم لمسی روی آینه اجرا خواهد شد .

 

آینه های لمسی – رنگی 

با توجه به تولید آینه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز می توان از این نوع آینه ها برای تولید آینه لمسی استفاده کرد ، به طور مثال در ساختمانی که فضای داخلی آن با رنگ سفید تزیین شده است باید از آینه دودی بکار برد .

 

آینه های لمسی – کریستال

به طور کلی آینه های هوشمند لمسی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر دارای بیشترین میزان شفافیت می باشد .

 

آینه های لمسی – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه لمسی حکاکی یا اینگریوینگ می شود ، به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی آینه حکاکی کرد .

 

آینه های لمسی – ضد بخار 

به طبع با باز کردن آب گرم در حمام بخار روی سطح آینه ایجاد می شود به همین دلیل باید از آینه های هوشمند ضد بخار برای این قسمت از سرویس بهداشتی استفاده کرد ، ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار روی آن محو خواهد شد .

 

آینه های لمسی – قدی 

محبوب ترین نوع آینه که در همه ی خانه ها وجود دارد و در طول روز به کرات مورد استفاده قرار خواهد گرفت ، ابعاد استاندارد آینه قدی 70 * 180 سانتی متر است البته در ابعاد آینه باید با توجه به فضای داخلی و کاربرد آن تعیین گردد .

 

آینه های لمسی – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه لمسی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق وای فای به گوشی های هوشمند متصل می شود ، بدین شکل می توانید از ویدئو و مویک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید و در واقع از آینه به عنوان یک صفحه نمایش نیز استفاده کنید .

آینه های لمسی در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح آینه لمسی معرفی شده است ، قیمت آینه های لمسی صفحه نمایش دار تقریبا دو برابر آینه لمسی ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

آینه های لمسی – با قاب استیل 

در این طرح از آینه بک لایت لمسی یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه های لمسی – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی باید از آینه های هوشمند مدرن دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، آینه های دو طرفه در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش آینه تولید می شود به همین دلیل ابعاد آینه ها دقیق خواهد شد .

 

آینه های لمسی – آرایشگاه 

در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه لمسی قدی اجرا شده که لوگوی مجموعه روی آینه حکاکی می شود بدین شکل نمای زیبایی در فضای دکوراسیون داخلی ایجاد خواهد شد ، آینه های آرایشگاه در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه های لمسی – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه لمسی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه های لمسی – متحرک 

با تولید آینه های متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی کهبا کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های لمسی متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش آینه های لمسی

برای اطلاع از قیمت آینه های لمسی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه های لمسی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است فروش آینه های لمسی در صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت عمده و تکی صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه های لمسی

آینه های لمسی

آینه های لمسی

آینه های لمسی

آینه های لمسی

آینه های لمسی

آینه های لمسی

آینه های لمسی

آینه های لمسی

آینه های لمسی

آینه های لمسی

آینه های لمسی

آینه های لمسی

آینه های لمسی

آینه های لمسی

آینه های لمسی

آینه های لمسی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه های لمسی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند