فهرست این مقاله

آینه های متحرک

تولید انواع آینه های متحرک در صنایع شیشه و آینه کولیوند                               ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲ 

 

آینه های متحرک

 

آینه های متحرک

همیشه یکی از دغدغه های صاحبان سالن های زیبایی و مرون ها جابجایی آینه ها در فضای داخلی بوده است اما با تولید آینه های متحرک چرخدار این دغدغه به طور کامل برطرف شد به طوری که تنها با کمی هول دادن ، آینه از یک نقطه به نقطه ی دیگر با سهولت بسیار زیاد منتقل خواهد شد .

صنایع شیشه و آیبه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه متحرک در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۵ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه های متحرک را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قفسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه های متحرک – چراغ دار

رایج ترین طرح آینه متحرک که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیووودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ازار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه های متحرک – بک لایت

محبوب ترین طرح آینه متحرک که با نام آینه بک لایت شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرخله ی بعدی حشایه دور آینه سندبلاست خواهد شد در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه های متحرک – قاب استیل

در این طرح از آینه متحرک یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه های متحرک – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از اینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد .

 

آینه های متحرک – آرایشگاه 

در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های قدی با ابعاد استاندارد ۸۰ * ۱۹۰ سانتی متر و ۹۰ * ۲۰۰ سانتی متر استفاده خواهد شد البته در ابعاد دیگری نیز قابل تولید می باشد ،

 

آینه های متحرک - اینستاگرام

 

آینه های متحرک - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه های متحرک به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه های متحرک و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حااصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری آینه های متحرک مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه متحرک در صنایع کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می کیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه متحرک

آینه های متحرک

آینه های متحرک

آینه های متحرک

آینه های متحرک

آینه های متحرک

آینه های متحرک

آینه های متحرک

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه های متحرک در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

تیم تحریریه کولیوند