فهرست این مقاله

آینه های نور دار

تولید آینه های نور دار در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                              ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲ – ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه های نور دار

 

آینه های نور دار

در طراحی دکوراسیون داخلی مدرن آینه های دکوراتیو تاثثیر بسیار زیادی در زیباتر شدن فضای داخلی دارد ، یکی از جدیدترین طرح های آینه نوردار با نام آینه های نور دار شناخته شده است که در این مقاله به بررسی انواع آینه های نور دار و ویژگی های هر یک از آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه نور مخفی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه های نور دار را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید آینه نور دار به گونه ای است که ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه حاشیه دور آینه سندبلاست می شود در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت می گیرد .

 

آینه های نور دار – لمسی  

طرح جدیدی از آینه نور مخفی که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی آینه های نور مخفی به صورت حرارتی است .

 

آینه های نور دار – ریموتی 

طرح دیگری از آینه نور مخفی که با استفاده از ریموت نور مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور با مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه های نور دار – حسگر حرکتی

در این طرح از آینه نور مخفی با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همنی دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه های نور دار – ضد بخار

با توجه به ایجاد بخار روی آینه ناشی باز کردن آب گرم در حمام باید از آینه های هوشمند ضد بخار برای این قسمت از سرویس بهداشتی استفاده کرد ، ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی اینه بخار محو خواهد شد .

 

آینه های نور دار – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه نور مخفی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمن متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و مورد مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش آینه های نور دار 

برای اطلاع از قیمت آینه های نور دار و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه های نور دار مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های نور دار در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه های نور دار

آینه های نور دار

آینه های نور دار

آینه های نور دار

آینه های نور دار

آینه های نور دار

آینه های نور دار

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه های نور دار در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند