فهرست این مقاله

آینه های هوشمند

تولید انواع آینه های هوشمند در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                      0912823524202188621912

 

آینه های هوشمند

 

آینه های هوشمند

امروزه شاهد تولید انواع آینه های دکوراتیو و لوکس هستیم که هر کدام از آن ها به تنهایی برای تریین فضای داخلی کافی هستند ، جدیدترین طرح آینه های دکوراتیو که نسل متفاوتی از آینه را معرفی کرد با نام آینه های هوشمند شناخته شده است در این مقاله به بررسی انواع این نوع آینه ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه هوشمند در ایران فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله آینه هوشمند صفحه نمایش دار را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه های هوشمند – لمسی

طرح جدیدی از آینه هوشمند که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه های هوشمند – ریموتی

طرح دیگری از آینه هوشمند که با استفاده از ریموت نور مخفی روششن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه های هوشمند – حسگر حرکتی

در این طرح آینه هوشمنمد با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همنی دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه های هوشمند – ضد بخار

با توجه به ایجاد بخار ناشی باز کردن آب گرم در حمام باید از آینه هوشمند ضد بخار برای این قسمت از سرویس بهداشتی استفاده کرد ، ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار محو خواهد شد .

 

آینه های هوشمند – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه هوشمند حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه های هوشمند – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه هوشمند که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه های هوشمند – قاب استیل

در این طرح از آینه هوشمند یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه های هوشمند – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه هوشمند دو طرفه بکار برد این نوع اینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه های هوشمند – بزرگ نما 

در این طرح از آینه هوشمند یک قسمت بزرگ نما روی آینه وجود دارد که به واسطه ی آن تصاویر تا حدود 10 برابر بزرگتر نشان داده خواهد شد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، آینه های بزرگ نما فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه های هوشمند – متحرک 

با تولید آینه های هوشمند متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های هوشمن متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه های هوشمند - اینستاگرام

 

آینه های هوشمند - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان آینه های هوشمند به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت آینه های هوشمند و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طری مراجعه به دفتر صنایع  .شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه های هوشمند مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های هوشمند در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه های هوشمند

آینه های هوشمند

آینه های هوشمند

آینه های هوشمند

آینه های هوشمند

آینه های هوشمند

آینه های هوشمند

آینه های هوشمند

آینه های هوشمند

آینه های هوشمند

آینه های هوشمند

آینه های هوشمند

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه های هوشمند در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند