فهرست این مقاله

آینه های گریم

تولید انواع آینه های گریم در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                                09128235242 – 02188621912

 

آینه های گریم

 

آینه های گریم

امروزه در صنعت شیشه و آینه شاهد تولید آینه های دکوراتیو گوناگونی هستیم یکی از جدیدترین طرح های آینه دکوراتیو با نام آینه های چراغ دار شناخته شده است ، آینه های گریم محبوب ترین طرح آینه چراغ دار به شمار می رود از همین رو در این مقاله به بررسی آینه گریم می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه گریم در ایران فعالیت خود را از سال 1391 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه های گریم لمسی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivanndcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید آینه گریم به گونه ای است که ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته می شود و دور آن به فاصله ی هر 20 سانتی متر سوراخ خواهد شد و در نهایت لامپ ها داخل سوراخ جایگذاری می شود .

 

آینه های گریم – لمسی

طرح جدیدی از آینه گریم که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه چراغ ها روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت چراغ ها خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه های گریم – ریموتی

طرح دیگری از آینه گریم که با استفاده از ریموت چراغ ها روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف چراغ ها به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه های گریم – حسگر حرکتی

در این طرح از آینه گریم با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه چراغ ها روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگری بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی نیز برخوردار می باشد ، آینه های حسگری در مجله ی the best design به عنوان برترین طرح آینه معرفی شده است از همین رو طراحان دکوراسیون از ان به کرات استفاده می کنند .

 

آینه های گریم – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه گریم حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی آینه حکاکی کرد ، آینه های حکاکی شده در کشورهای اروپایی مانند آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه بهکرات استفاده می شود و افراد تحت تاثیر قرار خواهند گرفت .

 

آینه های گریم – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه گریم که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفت است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه های گریم صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

آینه های گریم – متحرک

با تولید آینه های متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

آینه های گریم - اینستاگرام

 

آینه های گریم - واتساپ

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش آینه های گریم

برای اطلاع از قیمت آینه های گریم و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه های گریم را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های گریم در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه های گریم

آینه های گریم

آینه های گریم

آینه های گریم

آینه های گریم

آینه های گریم

آینه های گریم

آینه های گریم

آینه های گریم

آینه های گریم

آینه های گریم

آینه های گریم

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه های گریم در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند